Сонник одружитись приснилося. До чого сниться одруження у сні бачити.

Значення сну одружитися, сонник Хассе

Для одруженого чоловіка збиратися одружитися на іншій жінці у сні – до зради наяву.

Якщо неодруженому хлопцю сниться, що він одружиться, то в реальності він зіткнеться з обманом, у нього буде привід для смутку.

Сон для жінки, в якому вона бачить, що чоловік одружується на інший, означає втрату довіри у нього, охолодження почуттів з її вини.

Одруження колишнього чоловіка сниться до його нездоров’я або до хвороби людини, з яким в даний момент пов’язана особисте життя сплячої.

Якщо незаміжній дівчині сниться, що коханий одружується на іншій – вона отримає пропозицію про вступ у шлюб.

Бачити уві сні, як ожениться хтось інший для чоловіка – до взаємності почуттів, гармонії в особистому житті.

Той же сон про чуже весілля для жінки передрікає самотність і тугу.

Відмова від одруження напередодні весілля неодруженому хлопцю сниться як попередження про те, що він готовий зробити помилку, прорахуватися у виборі супутниці життя.

Якщо сон, в якому хлопець відмовився одружитися, сниться нареченій, то церемонія одруження пройде благополучно, незважаючи на спроби якоїсь особистості зірвати свято.

Дівчині на виданні відмова одружитися з боку передбачуваного або поки ще неіснуючого в реальному житті нареченого віщує, що вона ще не скоро піде під вінець, якщо нічого не змінить у своїй поведінці і ставленні до протилежної статі.

Одружитися на дівчині – такий сюжет сновидіння пророкує майбутній союз з чоловіком, абсолютно непристосованим до праці, неготовим до відповідальності і негідним ролі глави сім’ї.

Батькам сниться, що син одружується він ще довго не створить власну сім’ю.

До чого одружитися сниться – езотеричний сонник

Якщо дівчині сниться, що коханий одружується не на ній, вони можуть розлучитися з-за дрібниці.

Сон, в якому власний чоловік одружується на інший, означає майбутню невірність одного з подружжя.

Але якщо заміжній жінці наснилося, що чоловік сам сказав про те, що одружився з іншою, то в цій сім’ї трапиться скандал на грунті необгрунтованих ревнощів.

Одружується колишній чоловік – хороший знак, у сплячої в душі запанує спокій і готовність пробачити всіх.

Нареченому власне одруження, приснилося задовго до весілля, обіцяє деякі складності в організації торжества і несподівано більш великі витрати на його проведення.

Син сказав, що одружиться, а часу на підготовку до весілля не залишається – для батьків таке сновидіння пророкує вибір нареченої, який вони не схвалять.

До чого одруження сниться, сонник Лонго

Якщо неодруженому хлопцю приснилося, що він одружується, і він злякався цього – його майбутній вибір буде вкрай невдалий.

Одружитися з дівчиною легкої поведінки уві сні – для молодої людини, яка ще не знайшов сім’ю, такий сон пророкує ганьба, що накличе на його сім’ю майбутня дружина.

Сімейному чоловікові приснилося, що одружився вдруге – трапиться велика сімейна сварка на матеріальній основі.

Одружується один – сон до майбутнього розладу вашої дружби, поступової втрати взаємних інтересів.

Для молодої людини одружитися на старій уві сні – до важкої хвороби майбутньої дружини, вона буде слабкою здоров’ям.

Якщо дівчині приснилося, що хлопець одружується з іншою – вони розлучаться, але не назавжди. Прийде час каяття і прощення.

Чоловік одружується на іншій – такий сон для заміжньої дами передрікає печаль і смуток у родинному гнізді, але виправити все буде в її силах.

До чого одружитися сниться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви дізналися, що одружуйтесь, і вас ця новина застала зненацька – наяву чекає несподіваний поворот подій у сфері, далекій від особистих відносин.

Сновидіння для молодої дівчини, в якому вона хотіла побратися з незнайомим хлопцем, передрікає легковажний вчинок з далекосяжними наслідками.

Сниться, що улюблений одружився з іншою – він скоро вирішиться зробити вам пропозицію руки і серця.

Але якщо ваш хлопець одружився на іншій уві сні після бурхливої сварки на межі розриву – ви розлучитеся наяву.

Одружити його на собі обманом, підступом або з допомогою шантажу – такий сон обіцяє нещасливе сімейне життя, повну брехні і печалі.

Приснилося, що одружується чоловік – він піднесе вам дорогий подарунок.

Езотерика
Додати коментар