Сонник продавати приснилося. До чого сниться продавця у сні бачити.

Продавати, продавець до чого сниться, сонник Лоффа

Сни про продаж діляться на дві категорії по виду товару: коли новий товар виставляється на прилавок магазину, і коли продаються особисті речі. Тлумачення безпосередньо залежить від того, що саме вам сниться. Бути продавцем нових товарів у магазині – у цьому випадку важливо, яких саме. Категорія того, що ви продаєте, вкаже на те, що ви можете дізнатися з цього сну. Наприклад, продавати підручники – бути джерелом знань, мудрих порад.

Якщо ви розпродуєте власні речі, оцініть, наскільки це було вигідно з матеріальної точки зору. Якщо це речі першої необхідності, але вартують копійки, сновидіння говорить про прийдешню нужду.

У разі, коли ви продаєте цінні речі (наприклад, продавати машину уві сні), мова може йти про те, що ви бажали б перекласти на іншу людину власні обов’язки. У нашому прикладі продаж машини в сновидінні може говорити про те, що ви б дуже бажали, щоб обов’язки когось кудись возити взяв би на себе інший член вашої родини або робочого колективу.

До чого продавець сниться – езотеричний сонник

Продати машину в сні – до зміни іміджу.

Приснилося, що продавець в магазині вам нахамив – у реальному житті ви погано володієте таким інструментом, як переконання.

Бачили уві сні, як продають воду з колодязя – будьте пильними, доля зіштовхне вас із шахраями.

Якщо вам сниться продавщиця, яка переконує вас купити абсолютно непотрібну річ, то наяву ви витратити саме на те, що вам зовсім не потрібно.

Для жінки бути продавщицею у сні і продавати чоловікові річ виключно жіночого користування – натяк на те, що вона дарує своєму партнеру непотрібні йому подарунки.

До чого продавці сняться – сучасний сонник

Сварка з продавцем сниться до фінансової проблеми, на тлі якої ви не зможете придбати давно присмотренную річ.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар