Сонник риба наснилася. До чого сниться рибу у сні бачити.

сонник риба

Сновидіння про рибу несе зміни. Вони торкнуться однієї з ключових сфер вашого життя, в якій ви намагаєтеся досягти успіху. Зміни будуть збивати вас з ніг, проте підсумок їх буде сприятливим.

Налаштуйтеся на зміни. Сприйнявши їх з легкістю і ентузіазмом, ви віддасте штурвал свого життя успіху, багатству і щастю.

Жінці сон про рибу пророкує поповнення в сімействі. Найімовірніше ви завагітнієте, дізнаєтеся про народження внучки або станете свекрухою. З появою нової людини в будинку на вас обрушаться численні клопоти, які не зможуть затьмарити радість від того, що відбувається.

Чоловікові бачити рибу уві сні — до сприятливих змін на діловому терені. Ви успішно захистите свій проект перед начальником, перейдете на посаду з високим окладом, укладете вигідний контакт або просунетеся в розвитку бізнесу. Працьовитість, помножене на цілеспрямованість, дадуть перші сходи ваших старань вже в найближчому майбутньому.

Дівчині бачення про рибу пророкує романтичного шанувальника. Він буде дарувати вам квіти, говорити ласкаві слова і запрошувати на побачення. Давши йому шанс, ви знайдете вірного чоловіка і надійного помічника в одній особі.

Як виглядала риба зі сну

Мертва риба обіцяє душевні потрясіння. Їх джерелом може виявитися зрада близької людини, прогресуюча хвороба, перешкоди для професійного розвитку або грошові клопоти. Оптимізм і віра в свої сили покладе край депресивному настрою.

Дохла риба зі сну попереджає про проблеми зі здоров’ям. Ймовірно загострення хронічного захворювання, початок передчасних пологів, зниження потенції або розвиток хвороби внутрішніх органів. Без кваліфікованої допомоги ваша проблема ніколи не вирішиться.

Жива риба віщує фінансове благополуччя і поповнення в сімействі. У найближчому майбутньому ви відкриєте нове джерело доходів, перейдете на посаду з гідним окладом або опинитеся в цікавому положенні. Нова робота або вагітність стане бажаною подією не тільки для вас, так і вашої рідні.

Смажена риба обіцяє любовну пригоду. Воно розпалить пристрасть, яка змусить ваш розум замовкнути. Всупереч бажанню зберегти відносини, вони закінчаться так само стрімко, як і почнуться.

Сюжет про солону риби обіцяє нові знайомства. Вони зав’яжуться під час чергового відрядження і посприяють вирішенню ряду ділових питань. Підтримуйте відносини з корисними людьми. У безвихідній ситуації вони ще не раз протягнуть руку допомоги.

Сновидіння про копченої риби пророкує подорож. Воно перенесе вас за тисячі кілометрів від будинку, де ви втратите грань між сном і реальністю. Тур за кордон стане найяскравішою подією поточного року.

Заморожена риба вказує на охолодження почуттів до партнера. Ви перестанете бачити в ньому люблячого і турботливого людини, через що у вашій парі почнуться сварки. Одна з них може поставити крапку у вашій любовній історії.

Сон про свіжу рибу вважається вдалим. Він обіцяє приплив свіжих сил, одужання після важкої недуги і успішне вирішення фінансових проблем. Після відновлення життєвого тонусу і зростання доходів Ви зможете повернутися до проектів, які суперечили вашим можливостям.

Сира риба — неоднозначний символ у снах. Найчастіше він пророкує радісні події, які дозволять забути про безгрошів’я і самотність. Високо оплачуваний підробіток або бурхливий роман з новим шанувальником розлютить ваших заздрісників.

Сновидіння про червону рибу відноситься до особистого життя сплячого. Воно віщує цікаве знайомство, визнання в любові від небайдужої людини або сюрприз від супутника життя. Разом з новою закоханістю або народженням дитини в ваш будинок увійде радість.

Сон про велику рибу обіцяє достаток і гармонію в родині. Ви станете терпиміше, ініціативніше і винахідливіше, що дозволить вийти на новий рівень доходів або піти від конфліктів з членами сім’ї. Забувши про безгрошів’я і постійне з’ясуванні відносин з родичами, ви займетеся розвитком своїм талантів.

Сушена риба символізує емоційний застій в душі сплячого. Він виражається в нестачі свіжих вражень, моральному виснаженні або нездатності відчувати радість від життя. Спілкуйтеся з позитивними людьми і не забувайте, що ми самі творці своєї долі.

Тухла риба попереджає про активізацію злих язиків. Вони спробують знецінити ваші професійні досягнення, викликати недовіру навколо прийнятого вами рішення, створити навколо вас ауру легковажності або приписати вам роман, який насправді не існує. Байдужість до пліток, які будуть витися у вас за спиною, змусить наклепників замовкнути.

Риба з ікрою сниться людям, які не упустять свою вигоду. Завдяки підприємливості, хитрості і удачливості ви берете участь в починанні, яке виправдає витрачений вами час і зусилля. Виручених коштів буде достатньо, щоб здійснити заповітну покупку.

В’ялена риба сниться напередодні серйозної помилки. Ви допустите її в робочій документації, поведінці з підлеглими, плануванні сімейного бюджету або виборі майбутнього супутника життя. Поверхневий погляд на речі і неуважність під час роботи з великим масивом даних виллється в невдалий шлюб або сувору догану від начальника.

Велика риба натякає на зростання добробуту. Найімовірніше ви заслужите надбавку до зарплати, отримаєте премію, перейдете на посаду з подвоєним окладом, опинитеся єдиним спадкоємцем померлого родича або вийдете заміж за багатого чоловіка. Купаючись в грошах, не нехтуйте духовними цінностями.

Люди, яким приснилася варена риба, ризикують впасти в депресію. Її може спровокувати втрата близької людини, розчарування в поставленій меті, виявлене захворювання, розставання з другою половинкою або катастрофічна відсутність грошей. Щоб забути про смуток і занепад сил, частіше бувайте на свіжому повітрі і знайдіть друзів за інтересами.

Величезна риба обіцяє кардинальні зміни. Вони увірвуться у ваше життя подібно стрімкого водного потоку, якому ви будете не в силах протистояти. Страх перед неминучим призведе до морального виснаження.

Риба без голови вказує на користолюбство сплячого. Через надмірну стурбованість зароблянням грошей ви забули про людяність. Роблячи подарунки оточуючим і надаючи матеріальну допомогу малознайомим людям, ви позбудетеся від цього пороку.

Дрібна риба віщує клопоти. Причиною їх появи стане візит родичів, хвороба дитини, новина про майбутню перевірку, зміщення термінів запланованого ділового заходу або поломка автомобіля. Час, який ви хотіли присвятити близьким людям, доведеться витратити на прибирання квартири або доопрацювання звітів.

Згідно з іншим значенням, після такого сну вас наздожене розчарування. Не виключено, що начальник знехтує своєю обіцянкою, бізнес-партнер зірве встановлені домовленості, подруга проявить симпатію до вашого нового хлопця або родичі забудуть про ваше свято. Чим раніше ви усвідомлюєте, що оточуючі далекі від ідеалу, тим легше вам буде прийняти їх вчинки.

Риба з хробаками символізує хитрого, підлого і меркантильного знайомого. Зустріч з ним відбудеться найближчим часом і доставить вам масу переживань. Натякнувши на те, що ви спізнюєтеся, він не відніме багато Вашої уваги.

Наснилася гнила риба — наяву думка про близьку людину зміниться в гіршу сторону. Виною тому стане його нахабний або безвідповідальний вчинок, після якого вам захочеться припинити спілкування. Не тримайтеся за того, хто готовий піти по головах заради свого щастя.

Побачили уві сні чорну рибу — доля вашої пари опиниться під загрозою. Партнер перестане задовольняти вас в інтимному плані, ділитися своїми переживаннями і шукати компроміси. Від нього повіє холодом, який змусить вас шукати розраду на стороні або розлучитися з ним.

Річкова риба сниться істинним улюбленцям фортуни. Ви відчуєте її прихильність під час чергового іспиту, співбесіди з потенційним роботодавцем, важливої ділової угоди, вибору нерухомості або далекої подорожі. Одне з подібних подій закінчиться несподіваним працевлаштуванням, отриманням прибутку або романтичним знайомством.

Запечена риба пророкує перемогу в суперечці. Навколишні будуть прислухатися до ваших слів і поважають вас, як особистість. Впевненість в собі і наполегливість допоможуть перетворити свою думку в стійкі аргументи.

Зіпсована риба попереджує про ймовірні проблеми зі здоров’ям. Ймовірно початок простудного захворювання, харчове отруєння, виробнича або побутова травма, напад алергії або загострення хронічної недуги. Відвідування лікаря при перших тривожних симптомах прискорить момент одужання.

Потрошена риба сигналізує про удари долі. Вони стануть перевіркою для вашого професіоналізму, витривалості або любовних почуттів. Зібравши волю в кулак, ви успішно подолаєте будь-які випробування.

 • Акваріумні риби — приміряєте на себе нову посаду.
 • Очищена риба — до ослаблення імунітету.
 • Хижа риба — розлютіть давнього ворога.
 • Риба з кістками – ризикуєте повірити в чужу брехню.
 • Риба з зубами — до появи небезпечного противника.
 • Біла риба — до поповнення гаманця.
 • Консервована риба — до вдалої покупки.
 • Риба без хвоста — до материнства.

Які дії здійснювалися у сні

Сновидіння, в якому довелося ловити рибу, має сприятливе значення. Воно обіцяє удачу в справах, здобуття фінансової незалежності і перемоги на романтичному фронті. Ваша активність і старанність прискорять момент отримання керівної посади, відкриття свого магазину або зустрічі з майбутнім супутником життя.

Спіймати рибу уві сні — до успішного завершення старого проекту. Найімовірніше ви видасте книгу, захистите дипломну роботу, відновите справедливість в суді, переїдете в нову квартиру або завершите процес переоформлення спадщини. Впевненість в блискучому результаті будь-якої справи, за яке беретеся, захистить вас від невдач.

Чистити рибу уві сні — погана прикмета. Вона попереджає про погіршення самопочуття, неприємності на роботі або насувається конфлікті з близькою людиною. Турбота про свій організм і толерантне ставлення до чужих недоліків вбережуть від подій, які приведуть до морального виснаження.

Смажити рибу уві сні — до вдалого капіталовкладення в реальності. Воно буде пов’язано з купівлею нерухомості, проходженням навчальних курсів, оформленням патенту на власний винахід або відкриттям нової філії своєї компанії. Вкладені гроші повернуться до вас в десятикратному розмірі.

Сон, в якому довелося купувати рибу, сигналізує про нездужання. Воно проявиться на грунті зниженого імунітету, незбалансованого харчування або гіподинамії. Ведення здорового способу життя захисти від інфекцій і функціональних розладів.

Бачення, в якому довелося обробляти рибу, обіцяє конфлікт. Він вибухне на грошовому грунті з людиною, яка має з вами спільні справи. Ваша чесність і порядність виявляться сильнішими хитрості і жадібності ділового партнера або родича.

Сюжет, де пощастило їсти рибу, має кілька значень. Їсти сиру рибу уві сні — до погіршення самопочуття. Воно почнеться після фізичних або розумових перевантажень, гормонального або імунного збою або вживання в їжу неякісних продуктів. Вітамінна терапія і відмова від фаст-фуду збереже ваше здоров’я.

Їсти червону рибу – до подорожі в іншу країну.

Сон, де довелося різати рибу, радить викорінити жадібність. З вини цієї якості може спалахнути гучний скандал, який зашкодить поточним робочим починанням або взаєминам з родичами. Чесний розподіл прибутку між бізнес-партнерами і чітке виконання волі померлого родича запобіжить тривожні події.

Сновидіння, в якому вам випала честь готувати рибу, пророкує успішне завершення розпочатих проектів. Найімовірніше ви допишете дисертацію, отримаєте водійські права, вилікуєтеся від небезпечної хвороби, поміняєте житло або доведете свою невинність в суді. Сумніви з приводу кінцевого підсумку поточних підприємств можуть віддалити вас від успіху.

Солити рибу уві сні — до руйнування надій. Його спровокує несприятливий збіг обставин, підлість з боку заздрісника, відмова в допомозі від близької людини або спроба вести кілька справ одночасно. Для збереження душевного спокою вам доведеться відкласти здійснення серйозних планів на потім.

Пощастило плавати з рибами уві сні – налаштуйтеся на зміни. Вони без попиту увійдуть у ваше життя, змушуючи пристосовуватися до нових обставин. Той, хто буде противитися тому, що відбувається, отримає жорстоке покарання від вищих сил.

Годувати рибу — наяву побачите поразку своїх ворогів. Ваші злагоджені дії, хитрість і проникливий розум не залишать їм жодного шансу на перемогу. Після звільнення конкурента або переїзду суперниці ваша професійна або сімейне життя заграє новими фарбами.

Годувати рибу хлібом — залучите в своє життя удачу і достаток.

Потрошити рибу уві сні доводиться людям, які захоплені пошуками істини. Така необхідність виникла на грунті почутої новини, трагедії, що трапилася в сім’ї, поганих передчуттів або швидкоплинної фрази від другої половинки. Довірившись собі, ви знайдете те, що шукали.

Той, кому довелося продавати рибу уві сні, виявиться безсилим перед своїми недоброзичливцями. Їх виверти погіршать ваше нинішнє становище, ніж викличуть хвилю негативних емоцій. Нездатність впоратися з ними доведе вас до депресії.

Тримати рибу в руках – до успіху і благополуччя. Без частки страху і сумніву ви будете рухатися назустріч поставленим цілям, змушуючи недругів схилити перед вами голови. Ваші лідерські задатки можуть настільки надихнути деяких з них, що вони запропонують вам дружбу або співпрацю.

 1. Варити рибу — до настання події, якого ви чекали не один місяць.
 2. Вибирати рибу – до появи складної проблеми.
 3. Вбивати рибу — опинитеся сильніше своїх суперників.
 4. Рятувати рибу — завадите знайомої перервати вагітність.
 5. Мити рибу — повернетеся до допущених помилок.
 6. Маринувати рибу — реалізація задуманого зажадає додаткових зусиль.
 7. Різати рибу на шматки – поділіться тим, що по праву належить вам.

Наснилося, ніби вас вкусила риба, – виникне необхідність повернутися до відкладених проблем. Одна з них проявиться з новою силою, ніж кине виклик вашої винахідливості і організованості. Якщо задієте для її вирішення свій життєвий досвід і творчий потенціал, забудете про її існування.

Де була риба, що приснилася

Спостерігали уві сні рибу у воді — незабаром удача вам посміхнеться. Вона посприяє зміцненню вашого авторитету в суспільстві, збагаченню, гармонізації відносин з оточуючими або зміцненню сімейної пари. Висока посада або вагітність відкриють шлях в новий життєвий етап.

Риби в акваріумі вказують на вашу безпорадність. Ви не в силах впоратися тим, що від вас покладається вдома або на роботі. Проаналізуйте свої минулі вчинки, щоб зрозуміти причину даної ситуації.

Тлумачення сну про рибу в мережах залежить від того, хто її зловив. Риба в мережах, спіймана іншою людиною, обіцяє занепокоєння. Його спровокує несприятливі події, які змусять вас шукати нову роботу, розірвати зв’язок з нинішніми діловими партнерами, розчаруватися в друзях або попрощатися з нинішнім обранцем.

Спіймана вашими руками риба в мережах обіцяє прибуток. Її розмір буде пропорційний старанням, прикладеним в минулому.

Риба в руках наближає момент вашого тріумфу. Він настане завдяки вашому безстрашності, рішучості і цілеспрямованості. Незабаром вороги не тільки перестануть вам заважати, але і постараються потрапити в список ваших товаришів.

Риба в річці сниться до грошей. Їх розмір підсумує працьовитість, посидючість і цілеспрямованість, проявлені в роботі або бізнесі. Зібравши плоди своєї праці, не забудьте гарненько відпочити.

 • Риба в морі — обіцяє любовні переживання.
 • Риба у ванні — до виникнення проблем інтимного характеру.
 • Риба в басейні – до появи нового члена сім’ї.
 • Риба в колодязі – заслужите популярність у оточуючих.
 • Риба на прилавку – займіться наведенням порядку в будинку або в думках.
 • Риба на столі – до достатку і багатства.
 • Риба в магазині – до вигідної покупки.
 • Риба в холодильнику – будете накривати стіл.

Який вид риби вам приснився

Сом символізує порядного, інтелігентного і освіченого чоловіка, з яким в майбутньому ви зіткнетеся. Не виключено, що стане вашим покровителем, діловим партнером або чоловіком. З моменту його появи ваше життя забарвиться в райдужні тони.

Щука пророкує вагітність. Ви дізнаєтеся про неї після обстеження у гінеколога або розмови з дружиною. Найімовірніше у вас народиться дівчинка, характер якої буде складно назвати легким.

Карась сниться напередодні несподіваних фінансових надходжень. Їх джерелом виступить щасливий лотерейний квиток, акція на честь відкриття нового магазину, заповіт близького родича, новий клієнт або подарунок від близької людини. Отримана сума дозволить завершити ремонт в будинку або оновити гардероб.

Таранка обіцяє успіх. Ви блиснете своїми талантами перед начальством або новим знайомим, завдяки чому отримаєте завидну посаду або багатого нареченого. Зайва скромність може привести до упущень, через які ви себе зненавидите.

Скумбрія зі сну готує до майбутньої вагітності.вона може поламати ваші плани і поставити вашого інтимного партнера в незручне становище. Якщо прийміть рішення про народження дитини, залишитеся у виграші.

Скат пророкує сильне здивування. Ви почуєте новину, яка переверне вашу свідомість з ніг на голову. Обговоривши почуте з близькою людиною, ви забезпечите собі спокійний сон.

Оселедець попереджає про грошові клопоти. Вони настануть після приїзду непроханих гостей, великої покупки, повернення з далекої поїздки або сварки з коханою людиною. Від вашої організованості та економності буде залежати, як швидко ви відновите колишнє положення.

 • Вугор — зрадієте своєму везінню.
 • Короп — захопитеся матеріальною стороною життя.
 • Бичок — обіцяє важкий любовний вибір.
 • Сазан — вам зізнаються в коханні або повідомлять про зраду.
 • Осетер — відчуєте на собі силу людської заздрості.
 • Мойва — до цікавого знайомства.
 • Лящ — зневірітеся в собі.
Езотерика
Додати коментар