Сонник акція наснилася. До чого сниться акції у сні бачити.

Якщо приснилися акція по соннику Цвєткова

Побачивши уві сні цінні папери, слід остерігатися будь-яких фінансових махінацій, включаючи навіть найбільш безневинні, на ваш погляд, приписки і підробки. Також сон може означати брехня.

Купувати цінні папери, акції – це означає якісь допущені вами помилки або при розрахунках, або при вкладенні грошей. Уникайте здійснювати сумнівні в плані корисності і раціональності покупки в найближчий тиждень, потім ви побачите їх безглуздість.

Купівля акцій, цінність і приналежність яких ви чітко бачите в своєму сні, говорить про те, що вам вдасться уникнути фінансових промахів, оскільки всі дії ви будете робити вкрай обережно.

Дарувати цінні папери (акції, сертифікати тощо) говорить про ваше швидке рішення порвати ділові зв’язки з якоюсь людиною. Нині вами керуватиме інтуїція, але згодом ви переконаєтеся в правильності своїх дій.

До чого сняться акції або цінні папери – сучасний сонник

Побачити в сні цінні папери передрікає сімейні фінансові клопоти.

Якщо ви купували акції, чекають непередбачені і незаплановані турботи, пов’язані з дітьми, якщо вони у сновидця є. У разі відсутності дітей, турбот потребує старше покоління, найімовірніше, хтось самий безпорадний і старий з них.

Отримати цінний папір у подарунок означає швидку зраду близького партнера.

Приснилося, що ви продавали акції, чітко прорахувавши вартість отриманих коштів – до несподіваного повороту справ у відносинах з конкурентами. Ви можете прийти до згоди і взаємовигідного проекту. Швидше за все, підступу не буде.

Якщо уві сні ви змінювали один вид цінних паперів на іншого – це вказівку долі про сприятливий час добровільних змін. Може, дійсно пора змінити спосіб життя?

Спалювати цінні папери – остерігайтеся значних збитків.

Езотерика
Додати коментар