Сонник шеф, керівник приснився. До чого сниться начальника уві сні бачити.

Начальник, шеф, керівник, сонник Лоффа

Бачити начальника або начальницю в снах людині доводиться нерідко, оскільки це пов’язано з невід’ємною і досить значною частиною нашого життя. Тому сам по собі той факт, що сниться робота, начальник, ніякого інтересу для тлумачення не представляє. Цікаві інші сценарії, з яких можна виділити два основних.

У першому варіанті хтось з оточення сновидця, що не має відношення до його роботи, приймає образ керівництва, наприклад, сниться друг-начальник або родич-начальник. Таке сновидіння передає відчуття сновидця, його відношення до цієї людини, яка, по всій видимості, можна охарактеризувати як страх. В кращому випадку – заснований на повазі. Однак найчастіше такий сон указує на те, що ця людина надмірно контролює сплячого, тисне на його психіку, його ставлення до сновидця переходить у площину недозволено домінуючого контролю.

Слід звернути увагу на місце дії сновидіння, оскільки нерідко воно може розгортатися зовсім не на робочому місці, а в якій завгодно, часом навіть абсурдній обстановці. Ті не менш, саме ця абсурдність і саме це місце є ключем до розшифрування тієї сфери життєдіяльності, в якій сновидець відчуває надмірний тиск даного суб’єкта.

У другому варіанті має місце зворотне перевтілення. Ваш реальний або колишній начальник сниться в ролі абсолютно іншої особи, а не вашого службового наставника. Він може зайняти місце друга, родича і навіть законного чоловіка (дружини). При цьому людина починає робити в сновидінні дії, властиві йому як керівникові, а як особі, місце якого він зайняв. Людині починають снитися сни, в яких його теперішній або колишній начальник цілує, обнімає його, сновидець може опинитися в ліжку з начальником або слухати, як той зізнається в любові.

Якщо керівник опиняється на місці одного, то сновидіння може перенести вас на риболовлю, в баню, на дружню вечірку, де перед вами, наприклад, з’являється у сні п’яний начальник, плескають вас по плечу. Якщо вам довелося бачити начальство уві сні в такому вигляді, слід звертати увагу, насамперед, не на те, що вам приснився п’яний начальник або шеф, який ловив рибу, а на те, що він опинився у вашому сновидінні на чужому місці.

Після такого сну саме час проаналізувати розстановку власних пріоритетів і відповісти собі на питання: не займає у вашому житті робота місце, призначене родині, близьким людям і просто дружнім стосункам? Трудоголізм гарний тільки для кар’єри, а для сімейних чи інших взаємин він, на жаль, нерідко стає руйнівним чинником. Крім того, сам факт, що сниться начальство, що цей образ виникає у вільний і тим більше призначене для відпочинку час, вказує на те, що робота підриває ваше психологічне здоров’я, виснажує емоційні ресурси.

І навіть те, що вам приснилася начальниця або начальник-чоловік у належному місці і належному статус, хоч і не тлумачиться, але вже говорить про те, що ви відчуваєте деякого роду постійний тиск, піддаєтеся стресам.

Окремо варто зупинитися на образі колишнього начальства, попереднього керівника в сновидіннях. В якому настрої вам приснився колишній начальник? Які почуття випробував при цьому ви? Якщо колишній шеф, колишній керівник сниться незадоволеним, а ви й уві сні відчуваєте з цього приводу хвилювання, то дякуйте небеса, що ваші шляхи вже розійшлися. Якщо цей начальник засмутив вас навіть уві сні, то його минуле вплив на вашу психіку однозначно можна назвати руйнівним.

До цієї категорії сновидінь слід віднести випадок, коли вже дорослому людині сниться класний керівник, особливо якщо цей спосіб несе у сні негатив.

Якщо ж колишній начальник сниться усміхненим, та до того ж і каже, що він вас любить – можливо, втрата цієї службової посади була вашою життєвою помилкою.

Якщо приснився начальник, шеф по соннику Цвєткова

Якщо вам сниться начальник, який став коханцем, роман з начальником, то швидке просування по службі вам практично гарантована.

Самому бути керівником – таке сниться до можливості хорошого заробітку, не пропустіть.

Начальник, який сильно лає, сниться до участі у важливому виробничому процесі.

Але якщо сварка з начальником сниться в ніч на четвер, то вас можуть звільнити або понизити в посаді.

Крім цього, сварка з начальством може передвіщати складності на роботі.

Приснилося, що у вас новий начальник – будете відправлені у відрядження.

Начальник в гостях сниться до можливості додаткового заробітку, яку вам доведеться приховувати від безпосереднього керівника.

Але якщо у вас в гостях було велике керівництво, яке стоїть набагато вище безпосереднього, то наяву вас викриють у зловживанні службовими можливостями.

Танцювати з начальником у сні – до догани.

Смерть начальника сниться до кадрової перестановки.

Приснилося звільнення начальника – без роботи ви можете залишитися самі.

До чого сниться начальник, шеф – сонник Хассе

Сварка з начальством сниться до просування по службі або надбавку до платні, сон сприятливий.

Цілуватися з керівником, поцілунок з начальством – недобрий сон, що передвіщає неприємності, догани і навіть можливе звільнення зі служби.

Але якщо цілуватися уві сні з начальником вам довелося під недільний день – сон обіцяє легкий службовий роман (з начальником чи ні – сновидіння не вказує).

Роман з колишнім начальником сниться до великих розбіжностей з існуючим.

Бачити уві сні підпис начальника на якомусь документі, не має відношення до вашої роботи – вказівка на те, що через службових турбот ви можете мати неприємності в особистому, наприклад, у вас може зірватися відпустку.

Якщо у вашому сні начальник пройшов повз і не захотів розмовляти – наяву ви будете звертатися до керівництва з якоюсь заявою, але воно не буде підписано. Те ж саме стосується і службових ініціатив, раціональних пропозицій.

До чого начальник, шеф сниться – езотеричний сонник

Колишній бос або колишня начальниця сняться до підвищеної напруженості на вашій сьогоднішнішній роботі.

Сваритися з начальством у сні – до неприємностей, але не у виробничій сфері, а в сім’ї або в колі друзів.

Але якщо в сновидінні начальник сварить вас за справу, за реальну похибку, то наяву все обійдеться, що називається, “малою кров’ю”.

Сварка з начальником в ніч на понеділок віщує підвищення по службі.

Начальник, їде у відрядження, сниться до посиленого контролю, можлива позапланова службова перевірка.

Значення сну, в якому вам довелося цілувати начальника, а особливо, цілуватися з ним, що називається, “взасос”, інтерпретується як загрожує службова неприємність.

Обійматися з начальником по-дружньому у сні – знак того, що сновидця долають честолюбні помисли, яким збутися не судилося.

Якщо жінці приснився роман з колишнім начальником – вона вкрай невпевнено відчуває себе на новій посаді або в новому колективі.

До чого начальники сняться, сонник Лонго

Характер сновидіння про керівника, а значить, і його тлумачення, найчастіше визначається взаємовідносинами в трудовому колективі. Сон повинен оцінюватися на підставі рівня самостійності та ініціативності сплячого. Той, хто спить і бачить на місці начальника самого себе, напевно робить у своїй підсвідомості перші кроки на шляху реалізації своїх честолюбних помислів.

Однак на такий сприятливий для сновидця розвиток подій наяву вказує лише один сюжет сновидіння – коли начальник плаче.

Веселий і чудово виглядає шеф найчастіше сниться до того, що на даній посаді йому залишилося перебувати недовго. Втім, це може означати не тільки відставку або звільнення за власним бажанням, але і підвищення. Однак, щодо сновидця дане сновидіння ніяких прогнозів не дає.

Якщо приснилося, що керівник зізнається в любові – будьте напоготові, оскільки у вас занадто багато конкурентів, і кожен з них має шанс довести власну перевагу в очах керівництва.

Поцілунок начальника уві сні також не віщує нічого доброго. Після цього можуть бути не лише догани, але навіть і звільнення.

Крім того, поцілунок з начальником може сниться і як знак невдоволення собою і результатами своєї роботи.

Спати з начальником, займатися з ним сексом у сні – до великої непевності, сумнівів у власній компетенції, а також до дійсної невідповідності займаній посаді.

Любов з начальником також може сниться як відображення бажання будь-якою ціною зробити кар’єру.

Якщо уві сні ви бачите п’яного керівника, це означає, що, незважаючи на різницю в службовому положенні, у вас є незаперечні переваги і ви прекрасно відчуваєте свою перевагу перед ним у якихось питаннях або якостях.

Якщо жінці сниться, що начальник пристає до неї, домагається інтимної близькості, то в реальності вона знаходить його привабливим.

Сниться покійний начальник – чекає непроста розмова нинішнім керівником.

До чого сняться начальники – сучасний сонник

Якщо жінці сниться, що вона закохана у свого начальника, наяву відносини між ними, а також і в цілому в колективі готові досягти критичного рівня. Якщо вона не знайде способу цю розрядити обстановку, їй доведеться піти, звільнитися.

Якщо начальник або начальниця лається, а сплячий слухає нотації мовчки – сонник пояснює це, як виникнення службової проблеми, в якій сновидець виявився некомпетентним.

Сваритися з начальником, доводячи свою правоту – сон, видає бажання зайняти місце керівника. Виконання його тлумачення сну не обіцяє, але можна сподіватися на те, що будуть помічені успіхи сновидця і його старання, що, можливо, виллється у надбавку до зарплати.

Цілуватися з шефом у сні – до проблем в сім’ї з-за роботи.

Езотерика
Додати коментар