Сонник слава, популярність наснилася. До чого сниться знаменитість у сні бачити.

Знаменитість, слава, популярність, сонник Лоффа

Відомі люди – не рідкісні гості в наших сновидіннях. Ми часто бачимо їх на екранах, інформація про них з’являється в ЗМІ, і у нас створюється ілюзія, що ми досить непогано знаємо і їх, і їх особисте життя. Хтось із них здається нам привабливим, хтось категорично відштовхує. Виникає підсвідоме бажання подружитися чи посваритися з цим відомим людиною (що ми часто охоче і робимо перед екраном, що називається,”в одні ворота”). Якщо ж відома людина нам подобається, ми мимоволі вживаємося в цей образ, і він нам сниться. Це не більше, ніж відчуття свого причастя до тих досягнень, які він має, відчуття того, що ми теж дещо зуміли б зробити в житті, чи хотіли б зуміти.

Людина явно або неявно жадає слави, і в сновидінні підсвідомість послужливо пропонує йому готовий образ – знаменита співачка, відомий співак, актор, спортсмен і т. п.

Якщо побачена нам відома людина в даний час жива, то, за винятком того явища, що прийнято називати фанатизмом, у сні ми вступаємо в суперництво з цією особистістю, приміряємо її роль на себе або ж вступаємо в полеміку, суперечність (в залежності від того, як ми наяву ставимося до цієї особистості).

Якщо ж нам сниться померла знаменитість – найчастіше це лише збірний образ, ідилія, придуманий нами шлях до досконалості, або ж, навпаки, корінь зла, який ми бачимо в своїх проблемах. І те, й інше дає прекрасну їжу для того, щоб покопатися в своїй душі.

Однак у більшості випадків знамениті люди, побачені нами уві сні, є лише відображення того факту, що вони існують, і ми мимоволі отримуємо про них якусь інформацію.

Сновидіння, в яких самі ви – знаменитість, вказують на комплекс нереалізованих можливостей.

Якщо приснилася слава по соннику Цвєткова

Бачити знаменитість у сні – до невдачі для чоловіка в ліжку.

Якщо знаменита особистість сниться жінці – її чекає увагу протилежної статі.

Поцілунок зі знаменитістю у сні для обох статей віщує потрапляння в незручне, соромне становище. І, як на зло, при цьому у вас будуть глядачі.

Бачити смерть знаменитості у сні – до власної слави.

Якщо після цього у вашому сновидінні померла знаменитість оживає – майбутня слава буде зовсім не того властивості, якого б ви бажали. Якщо ви збираєтеся катувати сили в якомусь кастингу на телебаченні, після такого сну вам краще утриматися від цього, хоча б на час.

До чого сниться слава – езотеричний сонник

Побачити знаменитість уві сні, чия слава вас радує, приводить у захват – це обіцянка того, що і ваші заслуги будуть прийняті й оцінені.

Якщо це був знаменитий співак – наяву про вас будуть багато говорити.

Поцілунок з відомою людиною на очах у оточуючих людей сниться до сорому, ганьби.

Якщо цілуватися зі знаменитістю у сні вам довелося наодинці, то в душі оселиться тривога, відчуття неповоротно пішов, нереалізованого.

До чого знаменитості сняться – сучасний сонник

Якщо вам приснився виступає по телевізору відомий чоловік, знаменитий співак, політик, спортсмен і т. п., то все, про що ви будете невпинно клопотати в найближчі дні, не дасть задоволення, хоча і буде зроблено наяву в повному обсязі.

Бачити у сні йде вам по вулиці назустріч знаменитість – до підвищення, різкого злету кар’єри.

Цілувати знаменитість у сні – до приниження.

Обіймати – до допомоги людини, наділеного владою.

Якщо уві сні поцілунок зі знаменитістю стався на сцені – на вас незабаром зверне увагу якась впливова персона. Однак у ваше життя це принесе тільки нещастя, аж до сімейного розлучення.

Езотерика
Додати коментар