Сонник гінеколог приснився. До чого сниться гінеколога у сні бачити.

До чого гінеколог сниться – езотеричний сонник

Жінці похід до гінеколога, огляд у нього сняться до реальних проблем зі здоров’ям по жіночій частині, також можливе настання вагітності.

Відвідування гінеколога чоловіком у сні попереджає поява в житті сплячого проблем глибоко особистих, делікатних, з якими він не зможе поділитися навіть з самим близьким і коханим. Не варто забувати, що в такому випадку часто є можливість звернутися до анонімного фахівця, адже іноді озвучити проблему легше перед абсолютно чужою людиною, ніж перед тим, хто вам близький.

Якщо побачений у сні лікар-гінеколог був явно стривожений станом пацієнтки, то здається легким нездужання може дати ускладнення, мати серйозні наслідки (наприклад, невдалий аборт).

Якщо ж снилося, що ви у гінеколога, але не знаєте, навіщо до нього прийшли, тому що все у вас в порядку, і сам лікар знаходиться в подиві – вам поки не загрожують хвороби по цій частині.

Тривожним знаком можна вважати окремо побачене уві сні гінекологічне крісло – проблема частини жіночого здоров’я, і досить серйозна, чекає вас практично напевно.

До чого гінекологи сняться – сучасний сонник

Прийом у гінеколога для жінки сниться до вагітності або до несприятливих наслідків безладних статевих зв’язків.

Відвідування гінеколога чоловіком вказує на його внутрішню готовність і бажання стати батьком.

У вас все буде добре, якщо після прийому у лікаря-гінеколога він не взяв з вас плату за прийом.

При вже наявної вагітності гінеколог уві сні не повинен тлумачитися ніяк, оскільки є лише віддзеркаленням подій з реального життя.

Якщо жінці сниться секс з гінекологом, вона втратить пильність в інтимному плані, це закінчиться хворобою, яку доведеться лікувати довго і важко.

Езотерика
Додати коментар