Сонник ловити рибу, рибак приснився. До чого сниться риболовлю у сні бачити.

сонник ловити рибу

Сновидіння, в якому довелося ловити рибу, має сприятливе значення. Воно обіцяє удачу в справах, здобуття фінансової незалежності і перемоги на романтичному фронті. Ваша активність і старанність прискорять момент отримання керівної посади, відкриття свого магазину або зустрічі з майбутнім супутником життя.

Зосередьтеся на тій сфері життя, яка має для вас ключове значення. Прагнення досягти успіху в декількох справах одночасно матиме сумні наслідки.

Чим ви ловили рибу

Ловити рибу руками уві сні — отримаєте порцію яскравих вражень в реальності. Їх принесе відрядження в іншу країну, знайомство з неординарною особистістю або незапланований прибуток. Зміна обстановки або взаємна симпатія дозволить забути про поганий настрій.

Іноді такий сюжет пророкує вагітність. Про неї ви дізнаєтеся найближчим часом, через що опинитеся перед непростим вибором. Зробивши його на користь нового члена сім’ї, ви позбавите себе від сумних жалю.

Ловити велику рибу руками — до перспективного знайомства наяву. На своєму шляху ви зустрінете людину, яка зіграє ключову роль в побудові кар’єри, збагаченні або створенні сім’ї. В майбутньому з його подачі ви влаштуєтеся на престижну роботу або досягнете розташування коханої дівчини.

Бачення, де довелося ловити рибу на вудку, означає Спокуса. Він постане перед вами під виглядом великої грошової суми або симпатичного незнайомця. Участь у нечесних способах заробітку або секс на одну ніч залишить темний слід на вашій репутації.

Ловити рибу мережею – до тривожного дзвінка від близької подруги.

Ловити рибу сачком — до появи пліткарів серед колег.

Яку рибу ви ловили

Ловити велику рибу уві сні — до везіння наяву. Завдяки підтримці вищих сил ви працевлаштуєтеся, просунетеся службовими сходами, одужаєте після затяжного недуги, зробите вигідне придбання або влаштуєте особисте життя.отримуючи подарунки від долі, не забувайте дякувати за них.

Ловити дрібну рибу – до приємної зустрічі з друзями.

Ловити рибу руками в чистій воді доводиться людям, які пізнають смак успіху. Ви станете цілеспрямованіше, наполегливіше і працелюбніше, завдяки чому ваші починання принесуть хороші результати. За високі досягнення в роботі начальник випише вам щедру премію або запропонує зайняти високий пост.

Езотерика
Додати коментар