Сонник отруєння приснилося. До чого сниться отруту у сні бачити.

До чого сниться отруєння, отрута в соннику Міллера

Приснилося, що вас отруїли – слід побоюватися якогось стороннього впливу, яке буде для вас болісним.

Якщо уві сні ви спостерігаєте вплив отрути на іншу людину, значить, ви будете винні в низинних помислах або у тому, що хтось відхилиться з вашої вини від правильного шляху.

Бути отруєною суперницею – таке сновидіння каже, що сплячої буде дуже складно утримати свого обранця.

Зміїний отрута у власній руці сниться до того, що в якомусь питанні вам доведеться застосувати силу, піти нетривіальним шляхом, але наслідки цього будуть сумні, і в першу чергу – для вас.

Сниться отрута в руках близької людини – ви будете жорстокі по відношенню до нього.

Отруєння близької людини сниться до того, що вашій родині заподіють зло, але ви так і не дізнаєтеся, хто це зробив.

Випити отруту навмисно, свідомо – знак того, що, намагаючись зробити щось на зло іншій людині, завдасте шкоди собі.

Пити отруту уві сні за призначенням лікаря, малими дозами – такий сон передвіщає дуже небезпечний ризик, на який ви підете заради близької людини.

Отруєння, отрута до чого сниться, сонник Лоффа

Сновидіння про отрути слід віднести до категорії таких значень, як помста, смерть (самогубство) і владу. Отрута – це знаковий образ, оскільки з малих років ми знаємо про її страшні згубні властивості. У сновидіннях, у яких присутня отрута, його прийом часто залишається без яких-небудь наслідків, оскільки світ снів дає людині шанс діяти за бажанням, не побоюючись наслідків, а також ставити свободу волевиявлення і самовираження вище умовностей суспільства. Такі сновидіння частіше всього відносяться до категорії влади.

Трактуючи сон з присутністю отрути, слід згадати, яка саме отрута була прийнята, ким, за чиєю ініціативою і був, крім вас, хтось, хто спостерігав за подіями.

Сни про самогубство, коли сплячий приймає уві сні отрута, мають мало спільного з реальним самогубством, такі сновидіння можуть уособлювати складні стосунки з колегами по роботі, коханими людьми, однолітками і т. д. Загальним у них є те, що вони вказують на брак сили.

Нарешті, розглянемо сни, в яких отруєння отрутою стає актом помсти. Такий сюжет може відображати затаєну злість, давню образу по відношенню до об’єкта цієї помсти уві сні.

Окремо слід виділити сновидіння, в яких отрутою отруюють вас. Насамперед, такий сюжет дозволяє виявити тих, кому ви підсвідомо не довіряєте. Чи дізналися ви уві сні, хто вас хотів отруїти? Чи вдався задум чи був розкритий? Ви встигли прийняти протиотруту? У будь-якому випадку після такого сновидіння слід вести себе розумно й адекватно, щоб нікого не образити і не дати можливості образити себе.

Отруєння, отрута, французький сонник

Отрута змії з’являється в сновидінні до несподіваного повороту подій.

Приснилося, що вас отруїли – це сон до бідності.

Але, якщо у сні ви прийняли протиотруту, то й наяву знайдете спосіб поправити свої фінансові справи.

До чого отруєння, отрута сняться – сучасний сонник

Якщо в сні вас змусили випити отруту – наяву у вас буде рівний противник, з яким вам проти волі доведеться вступити в боротьбу.

Езотерика
Додати коментар