Сонник ЗАГС приснився. До чого сниться РАЦС у сні бачити.

Якщо приснився ЗАГС по соннику Цвєткова

Подавати заяву в рагс у сні – до паперової тяганини і спілкування з чиновниками. Однак це будуть радісні клопоти, і вони не засмутять вас.

Отримати пропозицію піти в ЗАГС – такий сон попереджає про можливі проблеми з неправильним сприйняттям інформації.

Для молодої дівчини уві сні розписуватися з хлопцем, з яким вона не знайома – це сигнал про те, що вона збирається зробити непоправну дурницю. Будь-які назрілі рішення повинні бути піддані ретельному перегляду перед їх остаточним прийняттям.

До чого ЗАГС сниться – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви побачили чужу розпис в Рагсі, а самі ви поки не одружені або не заміжня, то власного весілля чекати залишилося зовсім недовго. Молодій людині після такого сну можна задуматися про узаконення відносин, а дівчині – чекати пропозиції серця і руки.

До чого Рагси сняться, сонник Лонго

Якщо в сні ви побачили себе працівником Загсу, то вам належить стати свідком того щастя, що переживе колись улюблений вами людина.

Самому в сні подати заяву в ЗАГС – для холостяків такий сон обіцяє великі сумніви в майбутньому виборі.

Одруженому чоловіку такий сон передвіщає розлад у сімейне життя, а заміжній жінці – недвозначні стосунки на стороні, що вона буде сприймати, як новий шанс на щастя. Однак на ділі все закінчиться банально і цілком закономірно, залишивши гіркі спогади.

До чого сняться Рагси – сучасний сонник

Подача заяви в загс сниться до змін в будь-якій сфері життя. Однак сказати про них можна лише одне: вони деякою мірою обмежити вашу свободу, навіть якщо виявляться радісними та довгоочікуваними.

Побачили це установа з боку – вступите в шлюб або, навпаки, відвідає думка про розлучення. Пам’ятайте, що в останньому випадку все ще можна виправити.

Приснилося, що самі розписувалися в Рагсі – такий сон обіцяє дуже велику сварку, в тому числі і для тих, хто вже перебуває у шлюбі.

Езотерика
Додати коментар