Сонник хвіст приснився. До чого сниться хвіст у сні бачити.

Хвіст до чого сниться, сонник Лоффа

Приснився хвіст якоїсь тварини – визначте, яку основну функцію несе цей орган у даного виду. Якщо, наприклад, ви бачите хвіст лисиці, це може означати, що вам доведеться, що називається, замітати сліди. Побачили, як корова відганяє хвостом настирливих комах – наяву вам будуть докучати докучливі люди. Проте сновидіння слід тлумачити в даному ключі тільки в тому випадку, коли саме хвіст є центральним чином сну, а не сама тварина.

Приснився людина з хвостом – вказівка на ваше минуле, яке вас не відпускає. Сновидіння пропонує вам подивитися на це з боку і, нарешті, змиритися з тим, що було, і забути про це.

Приснився хвіст у людини, якого ви любите – можливо, його досі надто турбують колишні стосунки, колишній партнер (партнерка). Крім цього, такий сон може натякати на якісь не віддані їм борги.

Якщо в сновидінні хвіст виріс у вас – будьте вкрай обережні при будь-яких операціях з грошима, оскільки великий ризик опинитися у великих боргах.

Приснився дитина з хвостом – виростите утриманця, який довгий час буде сидіти на вашій шиї, маючи всі умови і можливості для того, щоб забезпечувати себе самому.

До чого сниться хвіст – сучасний сонник

Схопити якусь птицю за хвіст у сні – до великої удачі.

Але, якщо ви схопили за хвіст тварина, особливо небезпечне, то в реальному житті ви допустите промах, за який доведеться поплатитись.

Виляє хвостом собака сниться в знак невпевненості, сором’язливості сплячого.

Відривати, відрізати хвіст – до позбавлення від боргів, кредитів.

Езотерика
Додати коментар