Сонник болото приснилося. До чого сниться болото у сні бачити.

Тлумачення сну болото, трясовина в соннику Міллера

Наснилося болото, трясовина передвіщає несприятливий перебіг справ, що стосуються, найчастіше, спадкових питань або особистих взаємин, в тому числі і в родині. Якщо ви очікували отримання спадщини, то надії не виправдаються. В плані особистих відносин також чекає розчарування.

Бачити красиве болото з мальовничими зеленими острівцями і просвітами чистої води – до того, що ви не відпустите просто так удачу, якщо знайдете її. Ви зумієте гідно минути всі потенційні небезпеки.

Якщо ви опинилися у сні в центрі топкого місця, а навколо вас – тільки болото і бруд, значить, ви щось пообіцяєте, і не виконаєте.

Ходити в болоті разом з іншими людьми – до погіршення відносин з близькими, в сім’ї. Також сон може передувати хвороба.

Будь-який сон, у якому ви вибираєтеся з болота, означає вдале подолання складного моменту в житті.

Плавати в болотистій воді і бачити навколо себе різноманітні плаваючі предмети – до серйозних розбіжностей з партнером, які ви ніяк не знайдете в собі рішучості обговорити.

Опинившись в болоті, злякатися так, що прокинутися від цього – хороший знак. Ви все подолаєте і виберетеся з будь-яких неприємностей.

Болотний колір уособлює уві сні незворушність і нерозторопність стосовно того, що означає предмет, пофарбований у сновидінні в цей колір.

До чого болото сниться, сонник Фрейда

Болото уособлює в сновидінні непотрібні відносини, які давно пора було б вже припинити, але ви відкладаєте цей момент, а вони, тим часом, затягують вас ще більше. З одного боку, вас лякає самотність, ви боїтеся не знайти заміни цьому партнеру, з іншого – він сам не дає вам цього зробити, діючи без сорому то напором, то жалістю, то нахабством. Що-небудь радити тут зайве, достатньо самому сплячому зрозуміти, що відбувається.

Болото, сонник Нострадамуса

Переходити болото уві сні, йти по ньому – до абсолютно неочікуваним особистих проблем.

Провалитися в болото – сон попереджає про ситуацію, в якій ваші друзі поведуть себе таким чином, що це введе вас в крайнє здивування і обурення. Це буде абсолютно відкриту зраду.

Якщо ви витягали когось у сні з болота, то у вашому резерві ще таяться невикористані сили і здібності.

Наснилося замерзле болото уособлює крихкість всього, що вас оточує, і в цілому всього світу, на який грізно наступає нещадна цивілізація.

Якщо наснилося болото по соннику Цвєткова

Болото у сні є поганою ознакою.

Плавати в болоті – сон до оговору, пліток, затяжних труднощів і трудомістких малорезультативних проектів.

Старе гниле болото, побачене уві сні з боку, абстрактно, сниться до багатства.

Значення сну болото – сонник Хассе

Заросле зелене болото сниться до хаосу, невпорядкованості у справах.

Гниле болото обіцяє багате життя.

Якщо ви впали в болото з жабами в сні – вас облихословлять.

Сидіти в болоті і згрібати докупи бруд – такий сон передвіщає порожній, марний труд.

До чого болото сниться – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви бродили по болотистій місцевості, то ваше положення в суспільстві нестійке, а світ в родині хисткий.

Тонути в болоті – до повної безперспективності ваших справ. Це дуже небезпечний сон, він може попереджати про наближення депресії.

Якщо в болоті у вашому сновидінні тонув хтось інший – така ж біда наяву загрожує близьким вам людям. Головне завдання сплячого в цьому випадку – знайти причину і швидко її усунути.

Болото, англійський сонник

Сон, у якому ви пробираєтеся по болоту, віщує тривожний період, наповнений турботами. Якщо йти вам було важко, ноги провалювались і грузли, значить, все це буде супроводжуватися сумними подіями. Якщо ж ви легко стрибали з купини на купину і не відчували страху – ваше життя буде стабільною, але дуже скромною.

Для закоханого сплячої людини сон означає те ж саме, але в проекції на стосунки з коханою людиною.

До чого сняться болота – сучасний сонник

Болото у сні обіцяє бідність і занепад із-за недбальства, лінощів сплячого. Побачивши такий сон, спробуйте здригнутися, змусити себе жити більш активно, заповнити кожен свій день дією, інакше ви будете животіти в бідності.

Особливо потужним поштовхом до дії слід розцінювати сон, в якому болото починає засмоктувати вас у свої надра. Це значить, у вас з’явився рідкісний шанс наяву, і використовувати його треба швидко. Два рази в житті такі можливості не випадають.

Якщо уві сні ви свідомо вирішили спробувати зробити крок в болото заради цікавості “буде засмоктувати чи ні”, то для чоловіка такий сон передвіщає великі неприємності із-за жінки. Встигнете висмикнути ногу з тіни уві сні – зможете викрутитися наяву.

Езотерика
Додати коментар