Сонник домашні тварини наснилися. До чого сниться домашніх тварин у сні бачити.

Домашня тварина до чого сниться, сонник Лоффа

Образ з’явився в сновидінні домашньої тварини слід розглядати, насамперед, з точки зору ставлення режиму до подібних тварин. Не секрет, що одна людина прирівнює домашню тварину до рівноправного члена сім’ї, а інший не бажає йти поруч з таким тваринам по вулиці. Тлумачити такі сни слід лише, коли на сцену виходить домашня тварина, не проживає у сновидця в реальному житті. Виняток становлять випадки, коли з участю цієї тварини відбуваються якісь події, одним з головних серед яких є смерть домашньої тварини.

Подібні сни слід віднести до розряду значущих, при цьому найчастіше вони несуть тривожний сенс.

Придбання домашньої тварини в сні, з одного боку, може просто видавати ваше бажання завести його, але з іншого, сон говорить про душевну самотність або про потреби інших особистісних відносин.

Окремого розгляду варті сни, в яких сплячий бачить померлу домашню тварину. Якщо це ваш реальний вихованець, сновидіння лише відображає вашу тривогу за нього, якщо ж цього домашньої тварини у вашій справжнього життя немає, сюжет є знаковим, він уособлює перехід до наступного життєвого етапу. Такий сон може снитися періодично.

Ще одним різновидом сновидінь про домашніх тварин є ситуації, коли в якості домашнього вихованця ви бачите тварину, яку ніколи не захотіли б мати поруч із собою. Наприклад, в житті ви до непритомного стану боїтеся щурів або павуків, а уві сні вони представляються вашими домашніми улюбленцями. Сон відображає прагнення перемогти страх, але більш – встановити контроль над поки не підвладній вам життєвою сферою, на яку вкаже саме це тварина.

Дуже важлива роль домашньої тварини в сценарії вашого сновидіння, воно домінувало над вами, використовувалося в якості розваги, іграшки, а може бути, було рівноцінним партнером, “компаньйоном”, з яким ви ділилися планами і явно розраховували на обопільне розуміння. Зіставте ці подробиці з тлумаченням цієї тварини, і багато життєві перспективи візьмуть більш чіткі обриси.

До чого домашні тварини сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви вирішили завести домашню тварину, але поки не визначилися, яке вам належить вибрати собі ділового партнера. Будьте обережні у виборі. Особливо, якщо в сні ви зупинилися в якості домашньої тварини на кішці або, боронь вас Боже, змії.

Кладовище домашніх тварин, побачене в сновидінні, говорить про те, що ви легковажно втрачаєте за життя близьких людей. Вам здається, що все можна повернути, наприклад, зібрати старих друзів або відвідати родичів, проте це не так. Багато йде безповоротно.

Самому вбити улюблена домашня тварина уві сні, хоча б з необережності – це попередження. Якісь відносини у вашому житті (любовні або ділові) досягли наяву відомої стадії, за якої вони втрачають сенс.

Езотерика
Додати коментар