Сонник триматися за руки приснилося. До чого сниться як тримають за руку у сні бачити.

До чого сниться триматися за руки сонник Міллера

Йти за руку з кимось знайомим у сні – до спільного випробування або загальної затії.

Якщо жінці під сні довелося йти за руку з чоловіком, їй незнайомим – вона дізнається про те, що у неї є таємний шанувальник.

Приснилося, що знайомий чоловік взяв за руку – від нього надійде наяву пропозицію пікантного до непристойності властивості.

Молодій людині сниться, що його дівчина йде за руку з іншим – він щось робить не так, вона в сумнівах з приводу свого вибору.

Сниться, що вас взяли за руку, але ви не бачите, хто – вам нададуть таємне заступництво.

Якщо хтось бере за руку вас уві сні, і вам це неприємно – вам допоможуть, але натомість зажадають те, чого вам не хотілося б робити. Можливо, ви пошкодуєте про цю допомогу.

Йти за руку з батьком у сні – для незаміжньої жінки такий сон обіцяє швидкий вступ у шлюб.

Йти за руку з коханою по красивій місцевості, мальовничій долині – до прекрасного спільного майбутнього.

Якщо ж іти за руку з коханою вам довелося в пустельній місцевості з дуже бідною рослинністю – вам належить щось разом пережити, і це зблизить вас.

Дівчині бачити у сні, що вона йде за руку з хлопцем в темряві – такий сюжет означає, що вони обидва помилилися у своєму виборі.

Самій брати хлопця за руку – таке сновидіння вказує на те, що спляча буде мати близькі стосунки з людиною безхарактерним, без внутрішнього стрижня, він не доб’ється у житті ніяких висот і не виправдав її надій на тверде чоловіче плече.

Йти під руку з чоловіком або дружиною у сні – до довгого і щасливого шлюбу.

Тримати за руки до чого сниться, сонник Лоффа

Тримати руку людини – сновидіння, не має однозначного тлумачення. Дуже важливим аспектом такого сну є ті почуття, які ви при цьому відчували, хто був цей чоловік, жінка або чоловік тримали вашу руку, а також з якою метою – хотіли утримати вас від чогось або, навпаки, змушували кудись піти, чи щось зробити.

Ще одним ключовим аспектом розшифровки сну є самі руки, які ви бачите в сні, то, як вони виглядають.

Досить часто сниться закоханим, що улюблений тримає за руку. У цьому випадку перед вами наяву може стояти складне спільне випробування, а також знадобитися захист. Якщо вам було приємно уві сні тримати за руку кохану людину, то ви зможете разом пройти негаразди.

Якщо дівчині сниться, що хлопець тримає її за руку, їй спокійно і добре, незважаючи на несприятливі обставини сну в цілому, то й наяву вона отримає від нього захист в делікатній або несе пряму загрозу ситуації.

Сниться, що триматися за руки з хлопцем уві сні їй було неприємно, хотілося висмикнути руку (хоча б для того, щоб просто поправити волосся) – цей союз приречений на невдачу.

Сон для жінки, в якому хтось міцно тримає її руку, але вона не бачить людини, не є пророчим, а лише відображає її душевну самотність, підсвідоме бажання комусь довіритися, потреба “вилити” душу сильній людині.

Якщо ж у сні їй довелося триматися за руку з чоловіком, їй зовсім в реальному житті незнайомим, то можна очікувати від представника сильної статі пропозиції не зовсім пристойного властивості.

Якщо наснилося що тримайтеся за руки по соннику Цвєткова

Якщо ви з коханим тримайтеся за руки уві сні – наяву вам належить спільне випробування. Результати цього випробування і визначать перспективи вашого майбутнього.

Триматися за руки уві сні з конкурентом, ворогом – до примирливої ситуації. Якщо у вас є внутрішня потреба припинити цю ворожнечу, то зараз ви легко зможете це зробити.

Тримати за руку чоловіка, вам незнайомого – сон говорить, що вам запропонують участь у благодійній акції.

Взяти за руку уві сні фантастичного персонажа, наприклад, героя якоїсь чарівної казки – до дивовижного знайомству. Вам зустрінеться абсолютно неординарна людина, який залишить про цю зустріч дивні спогади.

Якщо уві сні ви побачили, що взятися за руки вирішили люди, що відчувають наяву один до одного ворожнечу, неприязнь – наяву вони можуть почати “дружити проти” вас, або ж їх протистояння дуже сильно загостриться, і в результаті цього побічно ви постраждаєте.

Триматися за руки з друзями у сні – гарний знак, що говорить про те, що ви підтримаєте один одного, а привід для цього випробування буде дуже скоро.

Приснилося, що небіжчик вас тримає за руку і не відпускає – попереду велика небезпека, поставтеся до обставин з крайньою обережністю.

Якщо вас тримав за руки померлий батько – у реальному житті ви збираєтеся зробити щось для вас вкрай несприятливий. Це спроба зупинити, змусити одуматися або куди-то не пустити.

Якщо молодому чоловікові сниться його дівчина, що тримала за руки своїх подруг або подругу – вони (подруги) роблять спроби зруйнувати вашу дружбу.

Взяти на руки коханої людини уві сні – сон говорить, що йому або їй потрібно дуже серйозна підтримка з вашого боку, він (вона) виявиться наяву в складній життєвій ситуації.

Значення сну триматися за руки – сонник Хассе

Йти, тримаючись за руки уві сні – до спільного проведення часу, проекту, випробування, більш глибоким особистим взаєминам.

Якщо сниться так званий “страшний” сон, кошмар, і хлопець тримає вас за руку – в реальному житті він стане на ваш захист у небезпечній ситуації.

Схожа ситуація, але в якій дівчині доводиться самій тримати за руку хлопця, говорить про те, що у критичній ситуації він не цілком надійний, може підвести або витрусити і, при всіх інших перевагах, може не виправдати очікувань на надійне чоловіче плече.

Якщо уві сні чоловік тримає за руку незнайому жінку – до нього звернуться за допомогою, і це може бути пов’язане з певною небезпекою.

Сон, у якому молодий чоловік тримає за руку дівчину свого друга, попереджає про те, що він може втратити друзів з-за свого вільного поведінки, навіть якщо з боку представниць прекрасної статі є недвозначні передумови для флірту.

Тримати небіжчика за руку – сон з подвійним тлумаченням. Якщо тримати померлого за руку вам було страшно – попереду небезпека, якщо ж ви відчували в сні і після пробудження душевний спокій і умиротворення – отримаєте допомогу понад, обійдете небезпечне місце стороною.

До чого тримаються за руки сняться, сонник Лонго

Триматися за руки з коханим у сні – до довгим і щасливим відносинам.

Для представника сильної статі триматися за руки з чоловіком у сні – до плідної співпраці, вдалому партнерства.

Якщо ви незаміжня жінка, вам сниться чоловік і тримає вас за руку – може надійти досить несподівану пропозицію руки і серця.

Хлопець тримає дівчину за руку уві сні – запропонує їй наяву вступити в шлюб.

Якщо дівчині сниться, що хлопець бере за руку її подругу – її чекає вибух необгрунтованої ревнощів, який може привести до розриву.

Незаміжньою дівчині наснилося, що її взяв за руку батько – вона отримає пропозицію про вступ у шлюб, але виникнуть розбіжності з цього приводу з батьками.

До чого сняться тримаються за руки – сучасний сонник

Брати за руку когось у сні – надати цій людині підтримку, допомогу наяву.

Якщо взяли за руку вас – допомога знадобиться вам, і вона буде отримана в повній мірі.

Незаміжньою дівчині приснилося, що хлопець взяв її за руку – вона може отримати наяву пропозицію руки і серця.

Йти за руку з хлопцем у сні – ваші стосунки будуть тривалими, але ви вступите в шлюб нескоро.

Для заміжньої дами йти за руку з чоловіком – такий сон говорить про велику спокусу, який чекає її прямо на робочому місці, у власному колективі.

Якщо уві сні чоловік бере за руку іншого чоловіка – вони укладуть взаємовигідну угоду про партнерство або ж про мирне співіснування на загальній території при розбіжності або перетині інтересів.

Езотерика
Додати коментар