Сонник троянда наснилася. До чого сниться троянди у сні бачити.

Що може бути красивіше сну про троянди? Але не завжди ці прекрасні квіти означають хороше.

Любовний сонник

До чого сняться троянди? Квітучі, красиві і пахучі троянди – до наближення радісних подій. Ви і ваша половинка дійсно споріднені душі і дуже близькі один одному. Якщо квіти були зів’ялими, значить, це не справжня любов. Ці почуття недовговічні, тому що Ваш час ще не настав.

Імператорський сонник

Побачити троянди білого кольору уві сні — ознака того, що вас чекає серйозна справа. Вам потрібна буде духовна допомога і нелюдське напруження сил. Якщо хтось із ваших знайомих подарував вам уві сні букет троянд, який зів’яв, значить, скоро ви порвете відносини з цією людиною.

Якщо ви в сновидінні побачили квітучі кущі троянд на кладовищі серед могил, не лякайтеся. Це сприятливий сон, який обіцяє удачу і прихильність до вас оточуючих.

Любовний сонник

До чого сняться троянди, ароматом яких ви насолоджуєтеся в сновидінні? Це хороший знак. Доля обдарує вас щедрою рукою, буде до вас прихильна. Ви будете довго жити в мирі і любові з оточуючими вас людьми.

Жіночий сонник

Якщо в сновидінні ви побачили кущ троянди з бутонами, вас чекає матеріальне благополуччя і достаток. Якщо троянди зів’яли – до печалі і самотності. Дівчина, яка побачила в сновидінні цілий оберемок троянд, або вона становить з цих квітів букет, нехай радіє. У найближчому майбутньому на ній одружується гідна людина.

Білі троянди без росинок на пелюстках і без відблисків від сонячних променів – погана ознака. Будьте готові до тривалої серйозної хвороби. Якщо вам приснилися пахучі троянди, і ви виразно відчуваєте уві сні їх аромат, це символ прийдешньої радості. Її не затьмарить навіть найменша печаль або смуток.

Сонник для всієї родини

Якщо чоловікові сталося бачити уві сні троянди, які він подарував дівчині або жінці, значить, з цією особливою він буде дуже близький. Кущ троянди з квітами, що розпустилися говорить про те, що кількість членів вашої родини збільшиться. Якщо квіти засохли або загинули, готуйтеся до гіршого. Можливо, хто-небудь з родичів піде з життя або сильно захворіє. Білі зів’ялі троянди – до хвороби кого-небудь з родичів.

Французький сонник

Наснилися троянди в цвіту — це сприятлива ознака. Подарувати ці квіти своїй коханій — це символ взаємності в почуттях і справжнього кохання. Якщо квіти були зів’ялими, в реальному житті все буде точно так. Ваше щастя зів’яне, як зірвана королева квітів.

Сонник ХХІ століття

Квітучі троянди уві сні-це втілення радості і щастя наяву. Якщо дівчина в сновидінні зірве квітку, значить, її весілля не за горами. Якщо хтось подарував троянду молодій дівчині, в її житті буде справжня і міцна любов. Бачити троянди і вдихати їх аромат – до довгих днів життя на землі. Якщо пелюстки троянди обсипалися, будьте готові до того, що ваша тиха, спокійна і безтурботне життя закінчиться. Якщо ви знайшли засохлу троянду, подумайте про себе. Можливо, не варто марно будити колишні почуття. Минуле не повернути, тому не потрібно зайвий раз труїти собі душу.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар