Сонник архетип приснився. До чого сниться архетип у сні бачити.

Архетип, сонник Лоффа

Архетип – це якийсь образ, що об’єднує низку характерних ознак певного людського типажу. Належить цей образ колективного несвідомого. Це може бути архетип героя, архетип негідника і т. д. Наше сприйняття дуже багато архетипами. І це часто проявляється в наших сновидіннях.

Поява в сні певного архетипу обумовлюється суб’єктивним сприйняттям сплячого категорій добра і зла. Наша підсвідомість схоже древніх міфів з їх гіпертрофованими образами героїв, які і є не що інше, як остаточно сформовані версії різних архетипів. Тому і в сновидіннях у нас з’являються свої Геркулеси і свої Сіндбади.

Найчастіше поява в сні архетипу обумовлюється перехідним життєвим періодом, коли у людини в житті відбуваються круті переломи, серйозні зміни. Це періоди сильного психологічного занепокоєння, яке підсвідомо веде до переосмислення самого себе. Саме тут підсвідомість і підсовує нам певні архетипи, як еталони поведінки, як зразок для порівняння. Самі ці періоди можна охарактеризувати як зміну власного архетипу: був школярем – став студентом, була дівчиною стала матір’ю, був вільним юнаків – став главою сімейства.

Побачений архетип є лише відображенням переломного моменту в житті, переосмислення самого себе, підказка або попередження правильності або помилковості свого нового стану.

Езотерика
Додати коментар