Сонник кладовище приснилося. До чого сниться кладовище у сні бачити.

сонник цвинтар

Сон про кладовище обіцяє довголіття. Незабаром ви відчуєте прилив нових життєвих сил, розпрощаєтеся зі шкідливою звичкою або змініть режим дня, завдяки чому прискорите своє одужання і доживете до глибокої старості. Відмінне самопочуття дозволить повернутися до старих починань і забутим обіцянкам.

Займіться своїм здоров’ям. Пустивши його стан на самоплив, ви проведете залишок життя в лікарнях.

Які дії здійснювали уві сні

Сновидіння, в якому довелося ходити по кладовищу, готує до настання несприятливого періоду. Він принесе фінансові труднощі, невдачі в справах і конфлікти з близькими людьми. Економність, організованість і терпимість допоможуть пережити важкі часи з найменшими втратами.

Безцільно гуляти по цвмнтару в нічному баченні — відображення безладу, який панує у Вашому житті. В даний момент ви не знаєте, куди рухатися далі, яким способом вирішити свої проблеми і де взяти сили для майбутніх починань. Підсумувавши старі проекти, Ви знайдете відповіді на всі хвилюючі вас питання.

Збирати цукерки на цвинтарі – сон, який обіцяє прибуток. Вона надійде несподівано для вас з джерела, які може не мати відношення до основного місця роботи. Повернення старого боргу боржником або виручка від торгової угоди залатає дірки, що утворилися у вашому бюджеті.

Той, кому довелося шукати могилу на кладовищі, ризикує вплутатися в авантюру. Вона буде пов’язана з великим капіталовкладенням, до якого вас підштовхне добре знайома людина. Відмова від поспішних рішень і обережне поводження з грошима вбереже від збитків і боргів.

Забиратися на кладовищі уві сні – до емоційного струсу в реальності. Її спровокує розмова з начальником, підлість з боку ділового партнера, сумна новина від родича, прогресуюча хвороба або розлад в сім’ї. На тлі того, що відбувається ви втратите спокій і здатність приймати адекватні рішення.

Іноді дане бачення пророкує зміни. Вони будуть пов’язані з непередбаченим працевлаштуванням, кадровими перестановками в колективі, цікавим знайомством або зміною місця проживання. Чим швидше ви адаптуєтеся до обставин, тим більше вигоди вони вам принесуть.

Той, кому довелося спати на кладовищі, незабаром захворіє. Причиною нездужання може стати шкідлива звичка, нерегулярне харчування, дефіцит вітамінів в організмі або нерозбірливість в інтимних зв’язках. Пильна увага до свого здоров’я вбереже ваші плани від зриву.

Бігати по кладовищу – до ризику зробити непоправну помилку.

Копати могилу на кладовищі – дізнаєтеся про існування нового ворога.

Проїжджати повз кладовище — погрузнете в домашніх клопотах.

Вибирати місце на кладовищі – до одужання або припливу нових сил.

Заблукати на цвинтарі – втратите надію на благополучний результат справи.

Розкопати могилу на кладовищі – спробуєте очистити свою совість.

Плакати на кладовищі – до перемоги над страхами, сумнівами.

Збирати чужі золоті кільця на кладовищі – до втрати внутрішньої рівноваги.

Бачити кладовище здалеку – прийдешні події матимуть благополучний фінал.

Що було на кладовищі

Кладовище і могили – неоднозначний сюжет. Доглянуте кладовище з могилами пророкує настання сприятливих змін в житті.ймовірно підвищення по службових сходах, отримання спадщини від багатого родича, щасливе заміжжя або позбавлення від важкої хвороби. Професійні успіхи і зміцнення добробуту зарядить вас оптимізмом.

Старовинне кладовище з напівзруйнованими, неохайними могилами обіцяє неприємності. У найближчому майбутньому Ви можете потрапити під скорочення, попасти у в’язницю, нажити небезпечного ворога, зробити невдале капіталовкладення або довіритися людині, яка заподіє вам біль. Уважність попередить ситуації, за які доведеться розплачуватися не один рік.

Свіжа могила на цвинтарі попереджає про розчарування. Його джерелом буде вчинок людини, якій ви довіряли. Дізнавшись про підлий вчинок подруги або колеги, ви втратите довіру до людей.

Могила батька на кладовищі – до необхідності відвідати її або звісток від батьків.

Сновидіння, в якому фігурувало кладовище і похорон, віщує грошову удачу. Вона допоможе отримати матеріальну компенсацію від кривдника, знайти престижну роботу, вибрати щасливий лотерейний квиток, купити корисну річ за прийнятною ціною або зав’язати стосунки із заможним чоловіком.частіше покладайтеся на випадок, щоб опинитися в потрібний час в потрібному місці.

Хрести на кладовищі зі сну покладуть кінець періоду невдач. Вас перестануть переслідувати фінансові клопоти, розбіжності з начальником, підступи недоброзичливців і конфлікти з близькими людьми. Відсутність перешкод для реалізації поставлених цілей посприяє їх швидкій реалізації.

Сон, в якому ви спостерігали пам’ятник на кладовищі, не несе причин для занепокоєнь. Ваше життя буде протікати в розміреному темпі без емоційних потрясінь і істотних перешкод. Обставини допоможуть здійснити таємні бажання, про які ви боялися кому-небудь зізнатися.

Старе кладовище, згідно сонником, символізує самотність. Найімовірніше ви відчуєте дефіцит спілкування з близькими людьми через тривале відрядження, переїзду в інше місто або завантаженості побутовими або робочими справами. Відсутність людей, якими можна поділитися своїми переживаннями, може спровокувати затяжну депресію.

Покинуте кладовище — переживете всіх своїх близьких.

Нове кладовище — до необхідності зайнятися вихованням дітей.

Кладовище без могил — до розмови з лицеміром.

Дитяче кладовище зі сну натякає на охолодження відносин з молодшими членами сім’ї. Вони перестануть ділитися з вами переживаннями, радитися в прийнятті рішень і бачити в вас приклад для наслідування. Щоб вирішити конфлікт батьків і дітей в сім’ї, відсуньте роботу і кар’єру на другий план.

Цвинтар тварин — придбаєте цінний життєвий досвід.

Пожежа на кладовищі – до звільнення або заміжжя.

Езотерика
Додати коментар