Сонник звір, хижак приснився. До чого сниться диких тварин у сні бачити.

До чого сняться дикі тварини, дичина, звір, хижак, сонник Лоффа

З’являються у снах хижі тварини, дикі звірі, символізують ті життєві сфери, в яких нам непідвладний спочатку або згодом втрачений контроль. Багато з цих звірів мають своє особливе тлумачення, яке проливає світло на значення цього сновидіння. Крім загальноприйнятої інтерпретації, слід довіряти і тим відчуттям, які цей дикий звір викликає особисто у вас.

Якщо уві сні ви намагалися приручити, дресирувати диких звірів, то значення такого сну з величезною часткою ймовірності не співвідноситься зі значенням цього представника дикої фауни, а безпосередньо вказує на проблеми самоконтролю, дисципліни і міжособистісних відносин.

Принципово значення і тієї небезпеки, яку в сновидінні представляв для вас хижий звір, якщо ця небезпека була присутня. Якщо тварина відносилася до вас миролюбно, можна говорити про згладжуванні негативної розшифровки сну, про більш гармонійному його прояві.

Рев хижака в зоопарку сниться до неясної тривоги наяву, яка виявиться марною. Чим більше злякаєтеся цих звуків, чим більш різко і несподівано вони прозвучать, тим більше нервове потрясіння ви переживете наяву.

Почути звірячий рев в лісі, в природному місці існування хижака – також до сильного хвилювання, але на цей раз для побоювань будуть мати досить грунтовні причини.

Побачена уві сні дичину символізує придушення волі, залежність від інших людей. Також сновидіння може вказувати на повну і остаточну перемогу над якимось ворогом.

Якщо приснилися звір, хижак по соннику Цвєткова

Хижаки сняться до потенційної небезпеки.

Якщо приснився абсолютно чорний звір – небезпека загрожує неабияка.

Напад звіра у сні передвіщає невмотивовану агресію начальства щодо сплячого по дріб’язкового приводу.

Відбиватися від звіра безглуздим для цього предметом (наприклад, шарфом чи книжкою) – до таких же безглуздих виправданнь. Краще просто промовчіть, ваша правда сама за себе відповість, коли пристрасті вляжуться.

Звірі в будинку, що відносяться до вас недружелюбно, сняться до повного розладу взаєморозуміння між вами та іншими домочадцями. Якщо ж вони просто байдуже ходили по будинку – пересваряться наяву інші близькі люди, але ви будете переживати.

Мертві звірі сняться до заспокоєння, вас залишать у спокої ті, хто довго не хотів цього зробити.

Значення сну звір – сонник Хассе

Дикі злі звірі уві сні з’являються як попередження про пастку, небезпеку.

Якщо сюжет сновидіння був дуже гострим, звірі нападають, і вам загрожує фізична смерть – і наяву є чимала ступінь загрози вашому життю. Значення сну посилюється, якщо це були звірі чорного кольору.

Дуже небезпечно, якщо вам сниться поранений звір. Ви когось образили і забули наяву, а він досі не заспокоївся і намагається налагодити контакт, щоб підібратися ближче і вдарити.

Якщо уві сні ви годували диких тварин – будете намагатися купити почуття за гроші. Не варто лякатися категоричності цієї фрази, адже під цю рису можна підвести і звичайний подарунок, якщо він поданий з певним розрахунком на майбутнє.

Опудало звіра сниться до сильного розчарування, яке згодом, однак, змусить вас не раз зітхнути з полегшенням.

До чого звір сниться – езотеричний сонник

Дикі хижаки уві сні – це неприборкані пристрасті, як ваші власні, так і чужі.

Якщо звір напав на вас у сні, рвав на шматки, вам було страшно – можете стати наяву жертвою насильства або постраждати від чиєїсь люті, гніву.

Самі переслідували уві сні звіра – зірвете куш в якійсь справі.

Сон, у якому ви пестите дику тварину, годуєте його, є підказкою про те, що ви чекаєте допомоги від людей, а отримаєте її від сил природи, понад.

Звірі до чого сняться, англійський сонник

Поява хижого звіра уві сні сповіщає про підготовку удару. Ваш недоброзичливець вибере на цей раз тактику “баранячої шкури”, під виглядом дружньої участі вам у вуха внесуть дуже кепські новини, знати які вам було зовсім необов’язково.

Якщо хижий звір був мертвий – щасливо уникнете незавидної долі.

До чого сняться звірі – сучасний сонник

Бачити диких звірів у сні – до ворогів наяву.

Якщо звір був поруч, ви бачили його дуже виразно – може статися нещасний випадок.

Їсти уві сні дичину – до добробуту.

Полювали в лісі, стріляли дичину – на вас, нарешті, зверне увагу той, до кого давно наяву нерівно дихали ви. Якщо дичини ви настріляли дуже багато – до законного шлюбу.

Поганим знаком є напіврозкладений труп дикої тваринни уві сні, ви можете захворіти або потерпіти крах кохання.

Якщо вас переслідував хижий звір – станете об’єктом недоброї слави.

Втікачі із зоопарку дикі звірі віщують сімейну сварку.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар