Сонник втрачати приснилося. До чого сниться втрату у сні бачити.

Втратити, втрачати до чого сниться, сонник Лоффа

Втратити що-небудь або кого-небудь у сні – сюжет, потребує внутрішнього осмислення. Все, що дороге нашому серцю, є як би продовженням нашого власного я, нашої самосвідомості. Крім того, дуже важливо, є у нас в реальному житті те, що було втрачено у сні.

Якщо ви переживаєте з-за того, чого у вас ніколи не було (наприклад, довелося втратити чужу дитину або ж дороге кільце, якого насправді не існує), виходить, у реальному житті ви нерідко звалюєте на свої плечі чужі турботи, марні праці.

Інша справа, якщо сниться втрата дитини, доглянути за яким вас хтось попросив. В цьому випадку навіть втратити дитину з виду – вже привід для занепокоєння. Таке сновидіння говорить про вашу гіпервідповідальності, зайвих переживань з приводу і без приводу, це вимагає корекції на психологічному рівні.

Втрата дітей в сновидінні часто буває лише відображенням денних турбот і загальної турботи про молодших членів сім’ї, такі сни не вимагають тлумачення, особливо, якщо жінці приснилося, що втратила свою дитину.

Однак, трапляється і так, що сновидіння, в якому незнайома або своя власна дитина загубилася, є наслідком внутрішньої тривожності або захворювання серця. Діти – найдорожче, що сновидець має наяву, тому внутрішня тривога дуже часто виражається в сновидінні саме таким чином.

Якщо вам довелося уві сні що-небудь втратити речей, варто подумати, що саме ця річ символізує для вас. Якщо це чийсь подарунок, сновидіння слід пов’язувати саме з ці людиною.

І ще одна деталь, на яку варто звернути пильну увагу – на ваше ставлення до втрати. Наскільки сильно ви переживали, коли загубилися діти, близька людина або якась річ?

Якщо вам довелося втратити близьку людину уві сні, це також може бути лише відображенням вашого побоювання розлучитися з ним. Можливо, ви щось почали помічати наяву явно чи підсвідомо, проаналізуйте і ці моменти. Це відноситься до сновидінь, в яких загублений чоловік не був вашим близьким родичем.

Якщо ж вам довелося уві сні втратити матір або батька, це може говорити про те, що ви усвідомлюєте свою провину перед цими людьми, недостатню відданість їм.

Щось втратити, а потім знайти – більш рідкісний випадок в сновидіннях, зазвичай втрата сниться нам непоправною. В даному випадку можна говорити про більш урівноваженою нервовою системою, впевненості у завтрашньому дні. Сплячий має оптимістичний погляд на події, принаймні, в даний момент життя.

До чого втратити сниться – езотеричний сонник

Втратити дітей у сні – до переживань, сліз.

Втратити й знайти дитину – такий сон говорить, що ви часто переживаєте ще до того, як з’явиться до цього причина. Пожалійте свою нервову систему.

Приснилося, що незнайомий чоловік загубився і ви приймаєте участь в його пошуках – надасте комусь наяву дуже своєчасну допомогу.

Втратити в сні брата чи сестру – до необхідності чимось пожертвувати заради блага сім’ї.

Втратити маму чи тата – такий сон указує на те, що ваша поведінка дуже засмучує батьків.

Приснилося, що загубилася якась дорогі вашому серцю річ – співвіднесіть тлумачення цієї речі у соннику з тим, що відбувається у вашому житті, можливо, розшифровка лежить на поверхні.

Знайти втрачений в сні – до того, що у вас буде шанс переконатися в чиїй відданості.

Втратити до чого сниться – сучасний сонник

Втрата людини сниться до проблем у взаєминах.

Якщо у вашому сні загубився дитина, ви можете залишитися без роботи, втратити дохід.

Самому загубитися в сновидінні – значення залежить від того, хто вас шукав (за вашим очікуванням) і була надія, що вас знайдуть. Можливо, вас чекає самотність.

Втрата речі сниться до втрати довіри до кого-небудь.

Знайти втрачений в сні – відновити спокій і гармонію в душі.

Якщо в сні вам довелося втратити житло – наяву вас чекає нове призначення або нове цікаве захоплення.

Езотерика
Додати коментар