Сонник захист наснився. До чого сниться захист у сні бачити.

Якщо приснився захист по соннику Цвєткова

Від когось захищатися у сні – раду вжити заходів до власної безпеки заздалегідь.

Для молодої людини захищати дівчину (незнайому) – попередження про те, що наяву він опиниться в ситуації, що загрожує йому самому.

Якщо ж у сні він захищав свою дівчину – йому доведеться відстоювати право на ці відносини.

Сниться, що вам загрожують, але вас захистили невідомі люди – наяву може знадобитися послуга адвоката або просто юридична допомога.

Якщо в сні вас захищає собака – кинеться на допомогу друг.

Кішка – зроблять ведмежу послугу.

Сниться захисник у суді – будете допомагати близькій людині спростувати несправедливі звинувачення.

Для дівчини захищати людину, яка подобається – вказівка на безвольну особистість близького чоловіка і її моральну сліпоту.

До чого захищати сниться, сонник Лонго

Захищати дитину уві сні – попередження про те, що довго виношується вами проект, задум чи вже розпочату справу можуть постраждати. Найімовірніше, що справа буде стосуватися оформлення якихось паперів, дозволів, документів, будете боротися з бюрократією.

Снилося, що ви захищали свою дівчину – знайдуться люди, які захочуть вас розлучити, посварити. Також проти цієї дівчини можуть бути категорично налаштовані ваші батьки.

Сон для дівчини, в якому їй сниться хлопець і те, як він її захищає від небезпеки, означає, що її навряд чи добродушно візьмуть в його сім’ю. Більш ймовірно, що вона взагалі не переступить поріг його будинку.

Але якщо це був захист ножем – він доб’ється визнання свого вибору.

Якщо ви знаходитесь в залі суду в сні в якості відповідача, вам сниться незнайомий чоловік і він вас захищає – чекайте наяву несправедливих звинувачень, які будуть далеко не безневинними. Вас можуть звинуватити в підлогу, крадіжки, розтрати і т. п.

Приснилися коні, які захищали вас від хижого звіра, наприклад, від вовка – будете вдаватися до брехні, яка, як вам буде здаватися, під порятунок. Однак насправді ви лише погіршить становище.

Езотерика
Додати коментар