Сонник вгору приснилося. До чого сниться рух вгору у сні бачити.

До чого вгору сниться – езотеричний сонник

Рух вгору уві сні завжди несе в собі позитивний фактор, символізує наближення до досягнення мети і просто радісні події.

Підніматися вгору по сходах – такий сон означає, що до певного результату ви будете йти планомірно, все у вашому житті буде розплановано і здійснено в потрібні терміни відповідно до складеного плану.

Якщо вам довелося бігти вгору по сходах – ви будете форсувати події, і в цьому випадку завжди буде залишатися частка ризику.

Просто побачені уві сні сходинки вгору – хороший сон, який обіцяє успіх у більш віддаленому майбутньому, при цьому дуже добре, якщо сходинки вгору міцні, рівні і без пропусків.

Якщо ви бачите, що вгору по сходинках йде хтось інший, вас очікує сильна конкуренція.

Лізти вгору дертися по крутому схилу – сприятливість такого сновидіння залежить від того, чи досягли ви верхньої точки і змогли зробити останнє зусилля, щоб опинитися на рівному майданчику.

Дорога вгору в сновидінні вказує сновидінню на те, що він на вірному шляху, проте, багато що залежить від характеру самої дороги та від пересування сплячого.

Йти по дорозі вгору повільно, насилу – до дуже складного життєвого шляху, який, тим не менш, буде результативним. Якщо підніматися вгору було неймовірно важко, то кінцевий успіх не виправдовує витрачених зусиль.

Бігти вгору по дорозі – такий сон говорить про те, що все буде подолано з легкістю, а якась швидка подія поселить в душі радість.

Якщо незаміжньій жінці сниться, що вона дереться вгору з допомогою чоловіка, то в житті вона буде намагатися добитися успіху не своєю працею, а користуючись увагою сильної статі.

До чого сняться руху вгору – сучасний сонник

Йти вгору у сні – знак швидкого успіху, вдалого підприємства.

Якщо вам приснився політ вгору, при цьому ви не встигли зрозуміти, що стало поштовхом до цього – такий сон говорить, що ви отримаєте потужну підтримку.

Щосили стрибати вгору, але не діставати до потрібної висоти – до безплідних спроб щось зробити або добитися. Якщо такий сон бачить той, хто шукає роботу або очікує підвищення, хтось зможе в цьому його обійти.

Якщо уві сні вам довелося дертися вгору по слизькій поверхні, то все, чого ви досягнете найближчим часом, буде дуже добре, розслаблятися не можна.

Лізти вгору по дереву – до безглуздої і небезпечної ідеї, яка не принесе вам нічого позитивного, навіть якщо ви зробите те, чого хотіли.

Якщо довелося лізти вгору по крутому схилу, і, зірвавшись, покотитися назад – провалиться ваша смілива ідея.

Ліфт вгору сниться до безперешкодного просування по службі і в інших справах.

Якщо їхати вгору в ліфті вам було страшно, ви відмовитеся від якогось додаткового навантаження, яка могла підняти вас в очах начальства.

Злітати вгору на ліфті з такою швидкістю, що вас вжало в підлогу кабінки – такий сон обіцяє запаморочливий успіх, несподіване призначення на високий пост, дуже вдалий виток кар’єри.

Підійматися вгору по нерухомому ескалатору – сон говорить про те, що наполегливість приведе вас до мети, незважаючи ні на що.

Езотерика
Додати коментар