Сонник мастурбація наснилася. До чого сниться мастурбацію у сні бачити.

Мастурбація, сонник Лоффа

Мастурбація, онанізм – це одна із складових частин інтимного життя людини, хочемо ми цього чи ні. За допомогою її індивідуум компенсує брак чого-небудь у своїй сексуального життя. Якщо мастурбація є центральним сюжетом сну, вона, швидше за все, уособлює приблизно те ж, що і в нашому реальному житті, однак, уже без домішки сексуального змісту. Тут у наявності компенсація певних моментів особистого життя, пов’язана зі сновидінням, його основним сюжетом, якщо такий є.

Заняття мастурбацією уві сні вказують також на незадоволеність собою, власними діями і способом життя, всім тим, що прийняло в реальному житті інший напрямок, ніж було вами заплановано. У сновидінні ви намагаєтеся реабілітувати все це через участь в інших підприємствах, компенсувати таким чином свої невдачі в якійсь певній області, не обов’язково пов’язаної з сексом. Це природно, бо людська особистість не всесильна.

До чого мастурбація сниться – сучасний сонник

Мастурбація у сні є вказівкою на помилкову відповідальність, безпідставні страхи, нав’язливі ідеї і витиснений, пригнічений інстинкт.

Езотерика
Додати коментар