Сонник камінь приснився. До чого сниться камені у сні бачити.

До чого валун, камінь сниться, сонник Фрейда

Камені, дорожні валуни в сновидінні, з одного боку, відображають спокій і деяку байдужість, а з іншого – ваговитість і низьку динаміку. Якщо жінці сняться камені на дорозі, це є вказівкою на її низьку сексуальну активність, скуте поведінку. Секс з такою жінкою пахне рутиною, їй слід навчитися розслаблятися і фантазувати в ліжку.

Для чоловіка йти по камінню або ж стрибати по камінню у сні – знак того, що пишатися в інтимному плані йому нічим. Однак сам він думає інакше, і ставиться до власної персони, як до великого майстра сексу. Іноді самокритичність – дуже корисна річ, а ще іноді дуже корисно без упередженості послухати думку партнерки.

Якщо в сні у вас кидають каміння або дрібні камінчики, спробуйте згадати тих, кого ви скривдили наяву, тому що хтось з цих людей не залишив бажання відплатити вам тим же. Його (її) затія може бути вельми підступна тому, що здійснити її цей чоловік задумав через ліжко, через якісь сексуальні прийоми. Вибирати партнера зараз вам слід особливо обережно, інакше ваша сексуальне життя може бути міцно уражена. Особливо несприятливий сон, у якому закидають камінням жінку.

У тому випадку, коли кидатися камінням уві сні прийшло в голову, це є знаком найсильнішою образи, яку вам завдали або завдадуть. Якщо довелося кидати каміння у сні – залиште наяву затію про помсту, вона не принесе вам задоволення, і не зробить нічого особливо поганого кривдникові.

Гора каміння уві сні передує бажання сплячого влаштувати собі свято життя з обов’язковою інтимною частиною. Ця частина програми буде дуже широкою і костюмованої, вона значно освіжить сексуальне життя сновидця.

Великий камінь тріснув посередині, обіцяє проблеми в інтимних стосунках, які можуть проявитися як завгодно, від небажання партнера брати участь у ваших затії до вашого повної знемоги, фіаско в сексуальному плані. Ситуація тимчасова, так що сильно наяву переживати не варто.

До чого камені сняться, сонник Лоффа

Камінь в нашому житті є не тільки перешкодою, але і неабиякою мірою помічником. З каменів будують дороги, будинки і інші спорудження, тому головне питання – повернути негативну енергію в потрібне, позитивне русло, отримати над нею контроль. У зв’язку з цим важливо визначити, яку з цих ролей, творчу або руйнівну, грали камені у вашому сновидінні.

Якщо люди (ви або хтось інший) кидають каміння, сон вказує на негативний, руйнівний вплив кінетичної енергії предмета, вам залишається визначити лише спрямованість дії, відстань і ступінь представленої небезпеки. Слід врахувати і відчуття сплячого (переляк, радість, відчай і т. д. ).

Якщо ж камені падають з неба, сплячий бачить дощ з каменів – небезпека залишається неявній, з не виявленим джерелом, такий сон більш негативний. Знову ж варто оцінити відстань між сновидцем і дощем з каменів, це вкаже на ступінь ризику.

Досить часто сняться каміння у воді, в місці свого природного знаходження, наприклад, камені в море. У цьому випадку мова може йти про природної перешкоди в житті людини. Приміром, для того, щоб отримати бажану професію, необхідно вступити в певний навчальний заклад, а для того, щоб завести дитину, необхідно, як мінімум, бути здатним до цього фізично. Зверніть увагу на те, чи заважають камені течією річки або вашому просуванню по руслу, наскільки заважають каміння в морі купатися або пристати до берега і т. д. Одним словом, необхідно визначити, наскільки преодолима в сновидінні дана перешкода.

Окрему тему складають різнобарвні камені уві сні, якщо мова йде не про дорогоцінних каменях, а про звичайних валунах. Кольорові камені дають більш точне вказівку на характер перешкоди.

Червоний камінь уві сні буде вказувати на перешкоду в любові або з-за любові.

Якщо на вашому шляху лежав рожевий камінь, головна перешкода в вашому житті – ваші мрії, які замінюють вам реальність. Ви часом так вірите їм, що плутають ці дві категорії. Вам комфортно, але успіху це не сприяє. Зверніть увагу на те, як лежали ці рожеві камені, наскільки вони закривали вам дорогу.

Синій камінь у сні вказує на вашу непередбачуваність. Ви самі не знаєте, що викинете в наступний раз чи в наступний момент. Це бачать і інші, тому з вами побоюються мати справу.

Побачений у сні зелений камінь говорить про вашу непрошибаемой ліні. Вам відкриті всі шляхи, вам не потрібно пробивати лобом стіни, але, поки ви не переможете свою жахливу ленивость, ви не зрушите з місця.

Блакитні камені вказують на слабкість здоров’я, із-за чого ви не можете замахнутися на щось більш серйозне у вашому житті. Якщо блакитний камінь ви носите уві сні з собою – можливо, ви трохи спекулируете цим.

Якщо дівчині сниться місячний камінь великих розмірів, більше схожий на валун, ніж на дорогий мінерал – сон вказує на те, що в любові вона чекає багатого принца, і це заважає їй розглянути більш гідних, але менш забезпечених кандидатів на спільне щасливе життя. Те ж саме можна сказати і про інших дорогоцінних каменях, з’явилися уві сні в такому вигляді.

Якщо снився прозорий камінь або ж прямо уві сні ваш камінь втратив колір, став звичайним, це говорить про те, що сновидець або не бачить явних перешкод на своєму шляху, або зумисне їх ігнорує.

Якщо приснилися камені по соннику Цвєткова

Великі камені сняться до перешкод, які будуть виникати в житті людини, а також до можливої помсти.

Великий камінь на роздоріжжі, верстовий валун, має пряме значення, є символом складного вибору. Якщо ви спіткнулися про такий валун, сон може передвіщати фатальну помилку або навіть смерть, якщо не проявіть обережність у цьому питанні.

Якщо уві сні вам довелося ковтати камені – вам будуть мститися, а ви не зможете нічим перешкодити або відповісти.

Тесаний чорний камінь сниться до важкого періоду життя.

Кидати каміння – до сварки або до великого спору.

Камені в мішках сняться до недруга, злим задумам проти сплячого.

Дивилися на камені в річці – злякаєтеся чогось, відчуєте велике утруднення.

Сидіти на камені в сні – до довгого очікування чого-то. Якщо це був камінь у воді – очікування буде корисним, дієвим.

Значення сну камінь – сонник Хассе

Зі сну камені символізують складності і всілякі бар’єри, перешкоди на шляху.

Їсти камені – до хвороби.

Йти по камінню у сні – рухатися до мети, незважаючи на перешкоди.

Якщо ви йшли по піску з камінням – сон вказує на вкрай складний шлях, який ви обрали. Коштує він тієї мети, яка стоїть за ним?

Знаходити золоті камені у сні – до отримання або купівлю ділянки землі в особисту власність.

Якщо уві сні вам довелося кинути камінь у кого-то – з-за вас розгориться великий спір або скандал.

У тому випадку, коли каміння кидають у вас або ж сниться, що камені падають з неба – ви наживете собі ворогів, в першому випадку – явних, у другому – прихованих.

Збирати каміння – такий сон обіцяє спокій, відпочинок, заслужену нагороду.

Сюжет, в якому вам довелося перевозити морські камінці з берега на якусь стройку, є прямою вказівкою на якусь справу, які ви довгий час відкладаєте. Більше це справа не терпить зволікань.

Крейдяної білий камінь сниться до того, що перешкода на вашому шляху буде здаватися величезною, а на ділі виявиться легко переборною.

До чого камінь сниться – езотеричний сонник

Камінь на дорозі вказує на можливу перешкоду у справах.

Якщо на цьому камені були написи – вам допоможе чийсь досвід, можливо – досвід ваших предків. Також сон вказує на необхідність конкретного вибору, ви занадто довго не можете чимось наяву визначитися.

Кидати камені в собаку – такий сон говорить спящему про те, що він чинить перешкоди одному, після чого може його втратити.

Камені в роті сняться, як знак того, що вам буде заборонено говорити про щось сильно вас хвилює. Можливо, це буде чужий секрет.

Якщо ви виймали уві сні камені з рота – яка інформація, яку ви змушені були приховувати, стане наяву доступною всім.

Снилося, що кидали каміння в воду – ви готові забути старі образи.

Якщо перед вашими очима постала чиста річка з камінням – ви вже пробачили або повинні вибачити всіх своїх ворогів.

Втратити камінь у сні, який був для вас орієнтиром на місцевості – поганий знак. Ви не тільки заплутаєтеся у виборі, ви навіть не будете знати, з чого вибирати, повністю розгубитеся на життєвій дорозі.

Якщо вам снився червоний камінь, хтось буде дуже намагатися зіпсувати ваші особисті стосунки.

Білий камінь у сні персоніфікує помста під виглядом доброзичливої допомоги.

Йдучи по березі річки, збирати камінчики, шукати серед них білі камені – таке сновидіння вказує на вашу крайню мстивість. Ви готові втертися в довіру до людини, який вас образив, щоб потім йому нашкодити.

Камінь, сонник Менегетті

Валуни і підводні камені вказують на фригідність сплячого і на його підсвідоме психологічний опір.

До чого сняться камені – сучасний сонник

Камені-валуни в сновидінні належать до сфери професійної діяльності людини.

Кидатися камінням у сні одне в одного – такий сон указує на нездорову колективну обстановку наяву. Ваші співробітники, і ви в тому числі, чинять один одному підступи замість чесної боротьби за просування в кар’єрі.

Якщо сниться каменепад, камені падають з неба – все те ж саме відбувається тихо, нишком.

У разі, коли падаючий камінь або дощ з каменів знаходяться від вас далеко, відстань значно – вам нема чого переживати із-за того, що хтось дивиться на вас косо або навіть загрожує нашкодити. У даний момент ви невразливі.

Якщо ж сниться, що безпосередньо у вас кидають камінням, і тим більше, якщо ви бачите летить вам прямо в голову камінь – небезпека надто велика, будьте готові зреагувати миттєво.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар