Сонник договір, контракт приснився. До чого сниться договір у сні бачити.

Договір, контракт до чого сняться по соннику Цвєткова

Снилося укладення контракту вами або іншими особами – наяву ви також зможете зробити вигідну угоду.

Якщо уві сні ви укладали договір про перемир’я зі своїм запеклим ворогом – деякі зрушення в цьому напрямку будуть і наяву. Але слід бути готовим до загострення в будь-який момент. Якщо воно настане – протистояння досягне ще більших масштабів.

Сон, у якому ви підписуєте контракт з дияволом, продаєте йому свою душу – один з самих поганих знаків. Він вказує на те, що дорога в пекло вами вже практично прокладено, залишилося тільки віддати душу дияволу. Але поки людина жива, у нього є час для покаяння.

Якщо уві сні ви зіткнулися з проблемою реалізації якогось договору, підписаного вами раніше – на найближчі дні для вас підготовлена ідеальна програма. Несподівані перепони будуть долатися легко, завдання підказувати відповіді, а дозвілля буде комфортним. Однак дуже скоро ви отримаєте серйозний струс, яка виведе з стану ейфорії, що теж, погодьтеся, корисно.

Розірвати контракт, підписаний вами – такий сон говорить про те, що ви втомилися, вам раптом захочеться самотності, а в вашу голову навіть забредуть якісь мізантропічні настрої з філософським відтінком.

До чого договори сняться – сучасний сонник

Сон, у якому ви готуєтеся підписати великий контракт, перебуваєте в кроці від укладення інвестиційного договору, говорить про те, що хтось заздрить вам з такою силою, що енергетичний потік цих емоцій може і справді вам нашкодити. Крім того, сновидіння вказує на те, що побачити реальний стан речей наяву вам заважають рожеві окуляри.

Якщо контракт уві сні підписаний – наяву ви можете захворіти. Краще відкласти справи зараз і підлікуватися, ніж надовго залягти в ліжко потім.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар