Сонник спускатися вниз приснилося. До чого сниться спуск у сні бачити.

До чого вниз спускатися сниться, сонник Лоффа

Спускатися вниз уві сні – не дуже хороший знак, що несе в собі негативну енергетику, спад.

Якщо ви спускалися вниз з гори, то такий рух характеризується як поступальний рівномірно, отже, і спад ваших справ буде носити стабільний передбачуваний характер.

Якщо ж сплячому довелося падати вниз або стрибати вниз з висоти, ситуація може виникнути раптово й не дати можливості зреагувати і вжити заходів.

У тому випадку, якщо ви просто бачите в сні йде вниз дорогу або сходи вниз, але поки не рухаєтеся по ній, можна говорити про попередження, необхідності змінити тактику або поведінку, щоб уникнути неприємностей і втрат.

Якщо вам довелося бігти вниз або стрибати вниз, зверніть увагу на те, з якої причини ви це робили, навмисне або під впливом непереборної сили. Це також дасть вам матеріал для тлумачення сну, перспектив, прогнозів та виявлення причин. Приміром, якщо вам захотілося стрибнути вниз тому, що ви побачили там щось привабливе, можна говорити про те, що ви помилитеся в методах досягнення чогось, виберете неправильний шлях.

Довелося впасти вниз і боляче вдаритися – сон попереджає про негативні наслідки ваших невдач. Чим болючіше вам було, чим більше ви злякалися, тим серйозніше буде наслідок.

Якщо ви дивилися з висоти зверху вниз і відчували страх падіння – це добрий знак, значить, наяву ви самі вчасно розберетеся в ситуації і не зробите необачного кроку.

У тому випадку, коли дивитися вниз вам приносило задоволення, вас зачаровувало висота, але тим не менше, ви не збиралися нікуди спускатися – сон видає ваш внутрішній авантюризм, любов до ризику. Така внутрішня потреба повинна мати можливість реалізації, тому такій людині рекомендується проводити відпочинок в екстремальний обстановці. Це дасть йому розрядку і задоволення і захистить від ризикованих вчинків ділової чи особистої сфери життя.

До чого сняться спуски, дивитися вниз – сучасний сонник

Дивитися зверху вниз на когось в переносному сенсі – на превеликий сором, ситуації, коли над сплячим будуть насміхатися.

Спуск вниз сниться до невдачі.

Якщо вам довелося спускатися по дереву, то ви можете втратити мета, життєвий орієнтир.

Езотерика
Додати коментар