Сонник передбачення приснилося. До чого сниться передбачення у сні бачити.

Пророкування до чого сниться, сонник Лоффа

Бачити предбачницю або провісника майбутнього уві сні – до не виправданих очікуваннь.

Пророкування власної смерті уві сні не є пророцтвом похорону сплячої людини, кінцевої дати його земного життя. Це зашифрований сон, який буває дуже складно розшифрувати, навіть якщо уві сні вам передбачили дату смерті з точністю до одного дня. Випадків, коли таке сновидіння збувалося в точності, одиниці. Найчастіше пророцтво смерті має відношення до нового життєвого етапу, момент сильного морального потрясіння, переосмислення цілей і сенсу життя.

І все ж у більшості випадків озвучена віщуном або кимось іншим в сновидінні дата (наприклад, дату повідомляє мрець) є лише шифром для передачі іншого послання, для розуміння якого слід звернутися до нумерології.

Крім того, слід розуміти різницю між віщуном і пророком. Віщун може помилятися, пророк у своїх пророцтвах не помиляється, але в останньому випадку метою появи цього персонажа у вашому сновидінні може бути щось інше, а озвучене ним – абсолютно не мати значення.

До чого сниться передбачення – сонник Хассе

Пророкування майбутнього за руці сниться як передвісник розчарувань і обману.

Якщо незнайомка пророкує уві сні, що у вашому житті трапиться горе, це є лише спонукальним мотивом для того, щоб діяти обережно, берегти свою родину, близьких, і не більше того.

Для молодої жінки передбачення у сні про те, що вона не зможе народити, є відображенням підсвідомого страху в тому, що не може бути щось не так зі здоров’ям.

Приснилося, що вам передбачили смерть – проживете ще довго.

До чого передбачення сняться, сонник Лонго

Пророкування долі сниться як попередження про те, що вас будуть намагатися обдурити з поганими цілями.

Якщо сплячому сниться передбачення смерті, його чекають нові дуже яскраві враження.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар