Сонник цифри наснилися. До чого сниться числа у сні бачити.

До чого сниться дев’ять, номери, нуль, сім, три, цифри, числа, сонник Лоффа

Для того щоб присутні в сновидінні цифри і числа могли вважатися символічними, що підлягають тлумаченню, необхідно, щоб вони були присутні в ньому чітко і яскраво, без здогадів і уявних домальовок.

Крім цього, слід звертати увагу на присутність в сновидінні повторюваного однакового числа предметів, дій, явищ. Наприклад, у сні ви різали овочі, причому кожен з них рівно на п’ять частин. Число п’ять в цьому сновидінні, безсумнівно, грає якусь особливу роль, в якій потрібно розібратися.

Крім того, безсумнівно, варто звернути увагу на число, яке сниться вам часто.

Тим не менш, не варто все зі сну дати, числа і цифри вважати віщими і заслуговують особливої уваги, оскільки таким чином можна загнати себе в придуманий самим собою світ власного майбутнього і мимоволі допомогти його здійснення. Числа, що мають дійсно особливе значення, не вимагають напруги пам’яті, щоб згадати їх після сну, і навіть більш того, при щирому бажанні їх забути вони чітко встають на периферії нашого розуму.

Числа і цифри в сновидіннях – це, насамперед, дати і час. Проте майже завжди вони подаються в алегоричному, зашифрованому вигляді, не вказуючи на буквальність виконання.

Ключ до розшифровки завжди прихований в подробицях сновидіння, особливо у тих, які “випадають” із загальної картини сюжету, здаються недоречними, дивними.

Дуже часто шифр сновидінні подається у вигляді номера телефону або номера машини. Якщо вам приснився номер телефону, важливо, щоб він був чітким і щоб ви його згадали без зусиль. Якщо якийсь незнайомий номер телефону сниться змазаним, неясним, ви намагаєтеся його домалювати, набираєте різні можливі варіанти – в цьому випадку тлумаченню підлягає не кількість, а те, що воно заховане, і навіть, можливо, значення має сам сюжет, а це лише неозначаюча нічого деталь.

Якщо в сні вам довелося комусь давати номер телефону (свого), то до чисел і цифр це може мати відношення тільки в одному випадку: якщо свій телефонний номер сниться зміненим, тобто якусь цифру ви сказали чи написали неправильно, чи зробили ви це навмисне або просто помилилися. Саме ці дві цифри – правильна і вигадана – мають значення у тлумаченні сну.

Якщо якийсь номер телефону дають вам – це вже більш цікава інформація, але розшифрувати її завжди буває складно. Можна спробувати скласти ці цифри разом або попарно (в останньому випадку на правильність міркування вкаже однакове число, отримане при додаванні), можна представити ці цифри у формі дати/часу і т. д. Проаналізуйте того ж, хто й навіщо дав вам цей номер. Знову ж братися за цю нумерологію є сенс тільки в тому випадку, коли ви чітко бачили кожну цифру. Добре, якщо вам у сні довелося записати номер телефону, який вам дали.

І останнє, на що варто звернути увагу, якщо вам сниться телефонний номер: дзвонили ви за нього і відповіли вам на іншому кінці? Хто це був і що він вам сказав?

Передавати людині відомості про різних числах, дати і т. п. підсвідомість може й іншими способами. Один з найпоширеніших – передача предметів. Приміром, якийсь чоловік дав вам в руки певну кількість камінчиків, квітів і т. д. Також ви можете побачити якийсь певний час, відбите на електронних годинниках. Чи можна уявити його собі як дати?

В цілому, нумерологія є особливою наукою, далеко виходить за межі звичайних сновидінь, тим не менш, деякі висновки можна зробити і в цих вузьких рамках.

Одними із способів тлумачення приснився чисел є їх додавання, віднімання, представлення часу у вигляді дати і навпаки, зведення в квадрат і інші нескладні математичні маніпуляції. Головне при цьому – не приймати власні домисли за правильну підказку.

Якщо приснилися дев’ять, номери, нуль, сім, три, цифри, числа по соннику Цвєткова

Цифра нуль або нуль у сні – знак невдачі, провалу, а також того, що в очах людей, думка яких для вас важливо, ви будете виглядати, як порожнє місце.

Число один або цифра одиниця вважається відмінним знаком в сні, передвіщає успіх, особливо в суперництві. При цьому число, що складається з кількох одиниць, є передвістям наростаючого занепокоєння.

Цифра два сниться як символ швидкого виконання бажань, того, що бажане варто, що називається, при дверях.

Якщо наснилося самостійне число два, сновидіння має дещо інший сенс, що говорить про те, що для досягнення наміченого вам не вистачить зовсім небагато, дрібниці (наприклад, друге місце у змаганнях).

Число, що складається з кількох двійок, є уві сні передвістям пліток.

Цифра три уві сні, якщо вона зустрічається у складі іншого числа, дає надію на виграш, вдале вирішення спору.

Число три є щасливим, вказує на благополучне завершення розпочатого в повному обсязі.

Кілька трійок поспіль сняться як вказівку на якийсь надмірність, перебір.

Цифра чотири – знак невизначеності. Будучи поставленим поруч з іншою цифрою, вона послаблює її дію.

Число чотири уособлює уві сні марні зусилля, знижує вірогідність успіху.

Число, що складається з одних четвірок, несприятливо, вказує на невідомість, великі сумніви.

Якщо у вашому сновидінні з’являється цифра п’ять, це означає, що все стане на свої місця. П’ятірка посилює значення сусідніх цифр, вказує на конкретність дії.

Самостійне число п’ять – дуже сприятливий знак в сновидінні, що говорить про правильність прийнятого рішення.

Проте, число, що складається з одних п’ятірок, вказує на впертість сновидця і на те, що він дуже категоричний у своїй правоті, з-за чого часто нелюбим в суспільстві. Запитайте себе, що для вас краще: бути наяву правим або бути щасливим?

Цифра шість – один з самих суперечливих знаків у сновидінні. Це символ лицемірства, хитрості. Дуже багато залежить від того, поруч з якими числами й у якій послідовності варто шістка у вашому сні. Для більш докладних відомостей з цього питання слід звернутися до нумерології.

Наснилося число шість також невизначено, вказує на незавершеність дії, неповне інформування, брак інформації. Побачивши таке число, завжди слід побоюватися продовження з непередбаченим закінченням.

Дуже підступним є сон, у якому є число, що складається з кількох шісток, особливо двох і чотирьох. Стоячи в даному числовому ряду по обом сторонам сумно відомого всім “диявольського числа”, вони вказують на хиткість, крихкість судження і підтверджують істину про те, що найстрашнішою наяву є брехня, замішана на правді.

Три шістки уві сні – символ лицемірства і обману. Такий сон більш вказує не на якусь загрозливу небезпеку, а на помилки, відсталість душі сновидця, його моральне неблагополуччя.

Цифра сім, число сім і будь-яке поєднання сімок в сновидіннях є сприятливим, щасливим знаком.

Число вісім, також як і цифра вісім у складі інших чисел, вказує в сновидіннях на відсутність стабільності в цілому, і на те, що не буде змін ні на краще, ні на гірше в найближчий період. А що буде потім – абсолютно не ясно.

Цифра дев’ять, дев’ятка в сні – знак виправданого ризику, в поєднанні з іншими цифрами вона підвищує шанси на позитивний результат.

Самостійне число дев’ять у сні є символом завершеності, але якщо дітей в числі багато, то воно відображає щось безглузде і ніякого значення для перебігу справ не має.

Число десять є складовим і в сновидінні уособлює щось цілісне, це знак досконалості.

Два і більше нулів на кінці числа вважаються уві сні сприятливими і вказують на супутню удачу, можливий великий виграш або хороший дохід.

Один нуль на кінці числа, тобто десятки, закріплює і підсилює значення відповідної цифри. Наприклад, якщо четвірка в сновидінні говорить про даремну трату зусиль, то число сорок сниться як вказівка на досконалу безперспективність затіяної справи.

Число дванадцять є символом безперервності, циклічності.

Не варто лякатися, побачивши в сновидінні число тринадцять, особливо чоловікам. Це знак удачі, успіху.

До чого цифри, число сняться – сучасний сонник

Побачений у сні номерок з гардеробу говорить про те, що ви втратите, щось для вас пам’ятне, цінне.

Якщо в сновидінні ви складали цифри трамвайного або автобусного квитка і він вийшов щасливим – це недобрий знак, трапиться щось погане.

Не пощастить в житті і того, хто в сновидінні витягнув щасливий номер в якомусь розіграші.

Номер на автомашині може означати важливу для вас дату.

Якщо уві сні у вас вкрали номерні знаки з автомобіля, значить, від вас наяву приховають важлива подія або дату його проведення.

Писали цифри свого телефону в сновидінні – чекайте важливого повідомлення, дзвінка.

Шукати в кінотеатрі своє місце, дивлячись на його номер у квитку – до прибуткової пропозиції.

Нуль, що стоїть окремо від інших цифр, пророкує невдачу.

До чого сниться число – езотеричний сонник

Число дев’ять, якимось чином сама по собі чітко проявилося у вашому сновидінні, вказує на сприятливий шанс у лотереї, азартній грі, конкурсі і т. п. – ви можете щось виграти. Однак, як і будь-який інший сон, що обіцяє посмішку фортуни в цій області, він говорить про те, що долю випробовувати можна тільки один раз. Якщо вас спіткала невдача, значить, ви ризикнули не в тому місці. Друга і наступна спроби не приведуть до успіху, доля може посміятися над вами.

Якщо вам сниться дев’ятий поверх (неважливо, як він пов’язаний з сюжетом сну, і за винятком випадків, коли ви дійсно живете на дев’ятому поверсі), то на даному етапі життя ваші сила волі і амбіції, в хорошому розумінні цього слова, можуть зробити неможливе, але тільки в тому випадку, якщо ви на сто відсотків упевнені наяву у власній правоті.

Дев’ять місяців – це термін людської вагітності. Якщо у вашому сновидінні якимось чином пролунав цей часовий інтервал, то для жінки це може бути прямою вказівкою на швидке зачаття, а для чоловіка означати зародження нового справи, ідеї, які стануть відправною точкою майбутнього успіху, домінування в даній області.

Якщо уві сні молода вільна жінка отримує в подарунок дев’ять троянд, то згодом вона отримає в супутники життя людини незалежного, дотепного (часом до уїдливості), однак ввічливого і галантного. І тільки до сексу він завжди буде ставитися, як до свого власного задоволення.

Езотерика
Додати коментар