Сонник висота наснилася. До чого сниться висоту у сні бачити.

Висота до чого сниться, сонник Лоффа

Висоту люди сприймають по-різному, хтось відчуває страх висоти, боїться дивитися з висоти вниз, когось вона нестримно вабить. В залежності від цього можуть розрізнятися і тлумачення сюжетів, в яких людині сниться дуже велика висота.

Якщо в житті ви ставитеся до першої категорії і бачите сон, в якому відчуваєте страх впасти з висоти, то це є уособленням вашої внутрішньої несвободи, яка не покидає вас навіть тоді, коли ви досягаєте чималих життєвих висот.

Якщо ви сні ви перебуваєте досить високо, і вас не лякає падіння з великої висоти – виходить, у реальному житті ви будете домагатися стану, соціального статусу, не озираючись на ті негативні складові, які несе в собі всяке кар’єрне просування. Бути на висоті – ваша самоціль.

Якщо вам довелося впасти з великої висоти – сновидіння відображає ваш глибокий песимізм – при зіткненні з проблемою, навіть незначної, вас ніби паралізує, ви втрачаєте волю.

Зверніть увагу на конкретні обставини падіння з висоти. Чому ви впали, самі або хтось вас штовхнув? Ви впали або стрибнули з висоти вниз? Чим закінчилося падіння або стрибок з висоти, повчили ви травму (якого органу?) чи залишилися неушкодженими?.

Особливої уваги заслуговують сновидіння, в яких людина падає з висоти у воду. Вода символізує в цьому випадку нові, але поки незвідані можливості з чималою часткою потенційної небезпеки. Невдалий стрибок з висоти у воду може призвести до загибелі людини, якщо ж стрибати у воду з висоти вміло – сон може ознаменувати вступ сплячого в якісно новий період життя, безсумнівно, вдалий.

Якщо приснилася висота по соннику Цвєткова

Підніматися будь-яким способом на висоту – до зростання фінансового добробуту.

Дивитися, як піднімається хтось інший – сон до заздрості.

Значення сну висота – сонник Хассе

Висота уві сні уособлює життєві висоти в самому широкому сенсі розуміння.

Дивитися з висоти вниз і відчувати страх висоти – сон застерігає вас від бажання сісти “в чужі сани”, домагатися того, чого ви не зможете себе реалізувати.

Стрибати з висоти і розбитися – сон до важкої хвороби.

Якщо ви піднялися на висоту, а спуститися не можете – ви будете чогось дуже сильно домагатися в житті (на роботі або в особистому житті), а домігшись, зрозумієте, що це не ваше. Але думати треба зараз, сон дає вам шанс переглянути бажання.

До чого висота сниться – езотеричний сонник

Боятися висоти уві сні – упустити дуже вдалий шанс наяву.

Бачити падіння одного з висоти – це попередження: ваш вчинок може нашкодити йому. При цьому питання здасться спочатку вам дріб’язковим, але згодом реальні втрати для цієї людини будуть серйозними.

Якщо тому, хто водить автомобіль, сниться, що з висоти падає інша людина, незнайомий йому, він може стати винуватцем загибелі на дорозі інших людей.

Сновидіння для жінки, в якому її чоловік падає з висоти, означає, що він втратить своє соціальне становище або позбудеться роботи. Їй слід підтримати його в цей складний момент, з часом все владнається.

Бачити, як з великої висоти впав дитина, для тих, у кого наяву немає дітей – до краху надій.

Якщо батькам сниться, що власна маленька дитина падає з висоти – їй загрожує небезпека травми, підсильте опіку.

З висоти падає дитина, який в реальному житті вже виріс – сон є гострим сигналом про те, що з ним не все гаразд, можливо захоплення наркотиками.

До чого висота сниться, сонник Лонго

Сниться велика висота – ваші плани грандіозні або навіть надмірно амбітні.

Значення сну про нереальність планів посилюється, якщо при цьому ви ще намагалися і стрибати в висоту.

Якщо при цьому ви боялися впасти з висоти – ваші можливості поки набагато скромніше ваших амбіцій.

Перебувати на висоті з кимось- це людина підігріває вашу роздуту зарозумілість.

Впасти з висоти – до втрати високого положення в суспільстві або до хвороби.

Побачити падіння з висоти людини, знайомого вам – сон має те ж значення для нього.

Сниться стрибок з висоти – втратите фінансову незалежність своєї вини.

До чого снятися висота – сучасний сонник

Пірнати з висоти у воду у сні – до дуже ризикованого початку, дії, які можуть означати як новий вдалий старт у житті, так і повний крах усіх надій і вже наявних досягнень.

Спускатися з висоти – сон-попередження про те, що ваше життя пішла під ухил, ви починаєте деградувати як особистість. Якщо не зупинитися, то можна скотитися в те місце, яке в народі називають дном.

Бачити уві сні, як якась дитина впала з висоти – до невдачі в нових для сплячого справах. Для абітурієнтів та студентів – провал на іспиті, для вагітної – загроза викидня або невдалий аборт, для ділового підприємця – невдале вкладення грошей у новий проект.

Езотерика
Додати коментар