Сонник приснився батько. До чого сниться тата у сні бачити.

Тато, батько до чого сниться, сонник Лоффа

Рідний батько в сновидіннях є дуже складною, цікавою і суперечливою фігурою. Одними з найбільш частих сюжетів цього плану є такі: приснилося, що ожив померлий батько і сниться смерть батька, який живий. Крім того, нерідко в сновидіннях знову виникають в пам’яті похорон померлого батька, при цьому обставини і місце можуть змінюватися як завгодно, а можуть в точності повторювати мали місце в дійсності.

Як ми бачимо з цього, життя і смерть рідного батька, його присутність або відсутність в нашому житті, які виступають у наших сновидіннях ключовими моментами, займають в нашій підсвідомості велике місце, а значить, дуже важливі і в реальному житті. Як показують психологічні дослідження, саме від того, як суб’єкт ставиться до свого батька, як він його сприймає і яке місце відводить йому в своєму житті, багато в чому залежить і те, як він сприймає світ так званого вищого порядку.

В результаті зустріч з батьком у сновидінні має відношення до питань присутності сили, авторитету, віри і любові.

Коли людині сниться небіжчик тато, який уже помер батько, це може бути відображенням занепокоєння сновидця тим, що не все в його житті добре облаштовано. Помер папа в цьому випадку символізує дисципліну і теплоту або їх відсутність в житті сплячої людини.

Якщо сниться смерть папи, хоча він живий, це вказує на якісь невирішені питання з його участю, реалізація яких, можливо, надмірно затягується. Смерть батька в цьому сновидінні є нагадуванням, сигналом до дії, спонукальним закликом.

Якщо ж у вас вже давно помер батько, і постійно сниться, це може бути лише віддзеркаленням туги про втрачених близьких відносинах, свідченням браку присутності цієї особи у вашому житті.

У випадках, коли покійний батько сниться живим, важливо і те, як ми взаємодіємо з ним, які обставини пов’язують нас в цих сюжетах. Мабуть, найпоширенішим з них є сновидіння, коли давно померлий батько обіймає і цілує сплячу або ж сновидцю доводиться самому цілувати покійного батька. Яке почуття залишила у вашій душі ця сцена під час і після пробудження? Якщо в душі залишилося світле відчуття зіткнення з чимось рідним і надійним, сновидіння слід розцінювати як благословення на удачу, вказівка на присутність у вашому житті надійної опори.

Якщо ж обіймати покійного батька, поцілувати його вам було в сновидінні страшно – це може бути попередженням про небезпеку, про необхідність бути напоготові.

Якщо вам довелося уві сні розмовляти з померлим батьком – цей відбулася розмова з батьком дуже важливий. Можливо, ви почуєте те, що не встигли почути за його життя або просто були до цього ще не готові в силу віку або обставин. Це може бути цінною підказкою та поточної життєвої ситуації. Знову ж, найголовнішим критерієм тлумачення повинно стати той стан, який ви при цьому відчували в сні.

Батько і мати (але частіше, безумовно, батько як уособлення сили і дисципліни) в наших снах можуть також символізувати вище начальство. Залежно від ступеня поваги (в деяких випадках – до беззаперечного шанування), вони можуть уособлювати як безпосереднього керівника, так і певну божественну сутність.

До цієї категорії сновидінь в більшості випадків можна віднести ті, в яких відбувається сварка з батьком, сниться, що батько лає і навіть б’є, робить догану за незроблену роботу, особливо, якщо сюжети цих сновидінь належать до сфери професійних інтересів.

Ще один з поширених сюжетів – коли сниться п’яний батько. Якщо сам образ батька в нашому житті асоціюється з силою, авторитетом і знанням, то п’яний тато, як і будь-який нетверезий чоловік, втрачає всі ці якості. Отже, в даній життєвій ситуації не слід керуватися порадами і вказівками навіть такої авторитетної особистості, як власний батько.

Подібне значення має і сон, в якому з’являється п’яний померлий батько, з тією різницею, що цього разу мова може йти про раду або особистому прикладі батька, що мав місце багато років тому. Можливо, все це просто вже втратило свою актуальність, а ви продовжуєте слідувати наказами того, хто має у вашому житті непорушний авторитет.

Якщо приснився тато, батько по соннику Цвєткова

Батько сниться в знак того, що вам слід довіритися людині, якій ви довіряєте.

Приснився покійний батько, який помер вже давно – ви щось робите не так. Значення сну посилюється, якщо покійний батько сниться сумним, дивиться на вас з докором.

Також сумний, засмучений померлий батько сниться в знак того, що про нього забули, перестали поминати в молитвах.

Якщо вам приснилося, що помер батько, який нині живе, це може бути порадою понра задуматися про те, що у вашому житті може змінити смерть тата, похорон цієї близької людини. Можливо, ви зумієте зробити з цього якісь важливі висновки. Проаналізуйте також, наскільки важко вам було уві сні ховати батька, це дасть вам можливість зрозуміти, наскільки він вам доріг.

Якщо смерть батька приснилася вагітній жінці – сон не має поганого тлумачення, а лише вказує на спадкоємність поколінь, рух вперед.

Лаятися з батьком у сні – до розбіжностей із власною совістю.

Якщо сварка з татом у вашому сновидінні відбувалася прилюдно, то в поганому вчинку вас звинуватять інші.

До чого сниться тато, батько – сонник Хассе

Тато і мама з’являються уві сні найчастіше в знак небезпеки, що наближається.

Цілуватися з татом у сні – до опори і підтримки.

Якщо поцілунок батька приснився дівчині напередодні весілля – у неї буде дуже щасливий шлюб.

Цілувати померлого батька уві сні (якщо покійний батько приснився живим) – до докору совісті за вашу поведінку за життя.

Приснилося, що батько вмирає, похорон батька – ви його дуже сильно засмутите.

Якщо смерть батька приснилася у ніч на п’ятницю – йому загрожує хвороба.

Знову бачити уві сні смерть вже померлого батька – до тяжких переживаннь, важких спогадів з минулого.

Якщо уві сні помер батько і ожив – наяву ви принесете йому дуже велику прикрість, а потім будете з усіх сил намагатися загладити і спокутувати свою провину.

Лаятися з татом у сні – до ризику, небезпеки наяву.

Вбити батька – таке жахливе сновидіння означає, що вам доведеться докласти багато сил, щоб виручити його з біди або організувати лікування тяжкого захворювання, яке може з ним статися.

Якщо вашого батька вбили уві сні інші люди – наяву будете одержимі бажанням помсти, яка буде непродуктивною і принесе ще більше неприємностей вам же.

Приснилося, що тато кинув маму, догляд батька з сім’ї – такий сюжет сновидіння говорить про те, що сновидець принесе в сім’ю велику печаль.

До чого сниться батько – езотеричний сонник

Померлий батько приснився живим – ризикуєте зробити небезпечну дурість.

Приснилося, що живий батько впав і помер – велика небезпека нещасного випадку з кимось із членів сім’ї.

Вмираючий батько сниться до несподіваного багатства.

Якщо жінці приснився батько дитини, з яким вона має спільних дітей, але не живе і не складається в шлюбі – це дитина може захворіти, йому знадобиться термінова допомога.

П’яний покійний батько сниться до хвороби, розладу в сім’ї.

Якщо померлий батько б’є вас у сні – ви можете втратити роботу, посаду або соціальний статус.

Приснилося, що тато б’є маму або іншого члена сім’ї – йому належить докласти багато сил, щоб врятувати сім’ю від біди.

Обіймати батька у сні – сприятливо, скоро отримаєте вагому суму грошей.

Довелося обіймати померлого батька – такий сон означає, що вам доведеться уникати труднощів у справах, для чого гостро потрібна чиясь мудра порада.

До чого батьки сняться, сонник Лонго

Якщо вам приснився покійний папа живим і веселим, то ви можете захворіти.

Померлий батько нападає на вас у сні – будете вести себе непристойно, ганьбити сім’ю і батьків (при цьому вік сновидіння не має значення).

Покійний папа поцілував вас – досягнете успіху.

Приснилося, що тато помер – вам доведеться взяти на себе більшу відповідальність за щось, і це буде вперше в вашому житті.

Якщо представнику сильної статі сниться батько одного, то у реальному житті він надійде по відношенню до цього одного дуже непорядно, можна навіть сказати – по-зрадницьки.

Якщо батько ширяючи сниться дівчині, з якою він зустрічається, то вона може отримати пропозицію про шлюб.

Для молодої людини бачити батька дівчини – попереджувальний знак. Це означає, що він не дістане схвалення на відносини з цією дівчиною від її родини та, більш того, може очікувати негативних дій з боку чоловічої частини цього сімейства. Особливо несприятливо, якщо сниться злий батько подруги серця.

До чого сняться батьки – сучасний сонник

Чужий батько у власному будинку сниться до неприємностей через те, що сновидець когось образить. По всій видимості, знайдуться люди, які заходять за неї помститися.

Мертвий батько сниться до негоди і в природі, і в житті.

Приснилося вбивство батька і похорон – знак того, що ви можете засмутити своїх батьків до такої міри, що вони підуть в ліжко. Подумайте про своє життя і свою поведінку.

Шукати батька уві сні, звати його по імені – поганий знак, який може передвіщати його смерть.

Дуже щасливим вважається сон, в якому дівчина перед весіллям бачить свого батька (в тому числі і вже померлого), який її цілує і благословляє.

Езотерика
Додати коментар