Сонник благословення приснилося. До чого сниться благословення у сні бачити.

Благословення, сонник Лоффа

За уявною архаїчністю слова “благословення” ховається глибоке і незмінно актуальне поняття, що відображає певний елемент схвалення. Під цим “понад” може розумітися як вища сила, так і будь-який інший порядок ієрархії в людському житті, наприклад – благословення батьків або духовного керівника – священика. Сон, у якому є благословення (або відмова в ній), дає сплячому ознака, що має пряме відношення до побаченого. Розпізнати його нескладно, оскільки будь-яке благословення в сновидінні є сюжетним елементом.

Продовжуючи тему сюжетної лінії, варто зазначити, що вона може відрізнятися в залежності від присутніх в сновидінні персонажів, зокрема від того, наскільки в реальному житті сплячого вони є шанованими або навпаки. Наприклад, для воцерковленої людини і для того, хто має негативне ставлення до церкви, благословення священика буде мати різне тлумачення.

У сучасному розумінні благословення є категорією сімейних відносин більше, ніж церковних. З цієї точки зору благословення батька може стати відображенням виправдання його надій на всі сфери людських відносин – любов, повагу, виховання, підтримку і т. д..

Для тих, хто був у сварці, благословення уві сні буде означати закінчення сварки, визнання того факту, що минулого більше не надається колишнього значення, воно забуте.

Особливу категорію складають сновидіння, в яких присутня благословення батьків на весілля. Воно передбачає, що батьки виявлять доброзичливість і нададуть підтримку в подальшому житті цієї сімейної пари.

Те, що сплячий сам когось благословляє уві сні, є відображенням його самооприділяючої свідомості на даному життєвому етапі і, крім того, його особистим баченням відносин з тим, кому він давав своє благословення. Мабуть, цій людині буде висловлене схвалення або надана допомога з боку сновидця, мова, зокрема, може йти і про духовну підтримку. Також сон може бути знаком того, що хтось наяву всього цього від сплячого недоотримує.

Якщо ви шукаєте уві сні благословення, значить, у відносинах з тим, у кого ви ходите його отримати, існує певний дисбаланс і невизначеність. Або вам хочеться відновити гармонію цих відносин, або ви хочете домогтися спадкового права. При цьому наяву сновидець може ставитися до того, від кого він хотів отримати благословення, по-різному, отже, і вищеперелічені бажання можуть трансформуватися і миролюбну, і в агресивну форму.

Значення сну благословляти – сонник Хассе

Благословляти когось у сні – до прощення, мирного врегулювання, схваленню.

Самому отримати благословення – до доброго почину, яке буде мати успіх.

Езотерика
Додати коментар