Сонник обмін приснився. До чого сниться обмін у сні бачити.

Сонник Чжон-Гуна

Здійснювати обмін із кимось – хвороба.

Сонник Мілера

Успішне завершення справ.
Для дівчини – замінити свого обранця на його друга – Ваш обранець не вартий Вашої любові, Вам слід віддати своє серце іншому.

Сучасний тлумач снів

Якщо уві сні Ви робите якийсь обмін, то такий сон обіцяє прибуток від вигідних угод. Для молодої жінки сон, у якому вона обмінюється шанувальниками зі своєю подругою, означає, що її нинішній наречений їй не пара. Якщо ініціатором обміну є Ви, то, можливо, Ви – володар авантюрної натури, і часом це Вас підводить. Сон, в якому Ви обмінюєте свою квартиру, застерігає Вас від здійснення необдуманих вчинків, наслідки яких можуть виявитися сумними не тільки для Вас, а й для членів Вашої родини. Здійснити вигідний обмін уві сні – до прибутку наяву. Однак несприятливий сон, в якому Ви жалкуєте про досконалий обмін і бажаєте повернути все на свої кола. Молоду дівчину подібний сон застерігає від зайвої довірливості до чоловіків. Якщо уві сні Ви відмовляєтеся змінити якусь річ, що представляє для Вас особливу цінність, то наяву Ви ризикуєте недоотримати чогось від життя через свою боязкість і консервативність.

Сучасний сонник

Здійснювати уві сні якийсь обмін – символ того, що на Вас чекають вигідні угоди, в результаті яких Ви обов’язково отримаєте прибуток.

Якщо молодій жінці сниться, що вона міняється кавалерами з подругою, це може означати, що її вибір у любовних стосунках не є вірним. Якщо уві сні Ви виступаєте в ролі того, хто пропонує обмін, це свідчить про Вашу схильність до авантюризму. Нерідко ця риса характеру відіграє не найкращу роль у вашому житті. Сновидіння, в якому Ви зайняті обміном квартири, попереджає Вас про те, що Вам необхідно ретельно зважувати свої вчинки. Необачні дії можуть мати погані наслідки як для вас, так і для ваших родичів.

Якщо уві сні Ви міняєтеся і в результаті отримуєте прибуток, це обіцяє Вам прибуток і наяву. Сон, в якому обмін виявляється невдалим для Вас, має не найкраще значення. Молодій жінці він говорить про те, що їй не варто бути надто довірливою до чоловіків.

Якщо Вам сниться, що Ви відмовляєтеся від обміну тому, що його предмет є для Вас великою цінністю, у реальному житті Ви можете втратити щось важливе через свою консервативність або стриманість.

Малий сонник

Якщо у сні Ви здійснюєте якийсь обмін, то такий сон обіцяє прибуток від вигідних угод. Для молодої жінки сон, в якому вона обмінюється шанувальниками зі своєю подругою, означає, що її нинішній наречений їй не пара, можливо, Ви – володар авантюрної натури, і часом за життя це Вас підводить. Сон, в якому Ви обмінюєте свою квартиру, застерігає Вас від скоєння необдуманих вчинків, наслідки яких можуть виявитися сумними не лише для Вас, а й для членів Вашої родини. Здійснити вигідний обмін уві сні – до прибутку наяву. Однак несприятливий сон, в якому Ви жалкуєте про досконалий обмін і бажаєте повернути все на свої кола. Молоду дівчину подібний сон застерігає від зайвої довірливості до чоловіків. Якщо уві сні Ви відмовляєтеся змінити якусь річ, що представляє для Вас особливу цінність, то наяву Ви ризикуєте недоотримати чогось від життя через свою боязкість і консервативність.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти здійснюєш якийсь обмін, обіцяє прибуток від вигідних угод. Молодій жінці сон, у якому вона обмінюється шанувальниками зі своєю подругою, натякає: її нинішній наречений їй не пара. Сон, в якому ти обмінюєш свою квартиру, застерігає від скоєння необдуманих вчинків, наслідки яких можуть виявитися сумними не лише для тебе, а й для всіх членів твоєї родини. Здійснити вигідний обмін – до прибутку наяву. Несприятливий сон, в якому ти жалкуєш про досконалий обмін і бажаєш повернути все на свої кола. Молоду дівчину подібний сон застерігає від зайвої довірливості до чоловіків.

Езотерика
Додати коментар