Сонник поклик приснився. До чого сниться що звуть уві сні чути, бачити.

Кликати, поклик, сонник Лоффа

Людині досить часто доводиться когось кликати уві сні, і серед цих сновидінь окремого розгляду потребують лише ті, коли цей елемент сну особливо акцентований, є ключовим. Найчастіше це знак прохання, допомоги, послуги, інколи – про прощення і повернення (приклад сну – кликати коханого і бачити, що він іде). Це відноситься до снів, в яких той, кого ви звете, присутня у сюжеті.

Якщо вам довелося уві сні кликати по імені людини, якого немає поруч, то важливий спонукальний мотив вашого дії, оскільки ви і в сновидінні прекрасно знаєте, що вас не почують. Причини, а отже, і прогнози залишаються колишніми, але деталі сну вказують на збільшену відстань і, швидше за все, безперспективність вашого крику душі – вас не чують.

Сниться, що хтось кличе вас – хто це був? Дізналися ви цей голос, живий на даний момент ця людина, чи вас кличе померлий? На сновидіннях, у яких сниться заклик небіжчика, зупинимося пізніше.

Якщо хтось кличе вас з-за спини, ззаду – сон вказує на те, що не ця людина, а ви самі будете мати потребу в його допомозі. Голос був незнайомий – будете шукати підтримки, тому не рубайте мости, не підводіть підсумок контактів, які, на вашу думку, вичерпали свою корисність.

Жива людина кличе вас у сні, стоячи попереду (він бачимо) – знак того, що допомога, моральна підтримка потрібні наяву йому. Можливо, це буде прохання про прощення, яку він з різних причин не може висловити у реальному житті. Допоможіть йому зробити це.

Якщо ж ви не бачите того, хто кличе вас по імені і закликає йти вперед – це небезпека.

Особлива і дуже поширена категорія сновидінь – мертвий, кличе живого до себе. Тлумачення подібних снів слід подумки розділити на три великі групи. Але всі вони відносяться до тих випадків, коли покійник, який вас за собою кличе, був за життя значимою для вас людиною, близькою людиною, і був, зрозуміло, у сні упізнаний.

Перша причина сновидінь про заклик померлого – це вина, свідоме або підсвідоме усвідомлення її ступеня і глибини.

Друга – емоційна, фінансова або інтелектуальна залежність від спочилої людини.

Третя – психологічна нездатність сплячого прийняти факт даної смерті. Всі три причини ми розглядаємо у відриві від метафізичних аспектів безсмертя душі.

З сказаного ясно, що чим частіше є у сні родич, небіжчик і кличе вас, ніж неспокійніше атмосфера такого сну, тим більше обтяжена ваша совість перед ним і тим вище залежність.

Часто логічний ланцюжок цієї залежності вибудовується з аналізу життєвого періоду (в реальному житті), в який звуть до себе померлих. Якщо уві сні небіжчик кличе в той момент, коли в реальності наздоганяє проблема, сновидець знаходиться в явному скруті – значить, саме в цій площині існує прогалина, яка утворилася після відходу з життя цієї людини.

Якщо ж сни, в яких небіжчик кличе за собою, супроводжуються кошмарами, приймають вигляд справжнього хоррора, а кличе мрець набуває зловісне обличчя – за сновидцем залишилася вина, “неоплачений борг”, які він досі свідомо і об’єктивно не визнає, це почуття приходить до нього з глибин підсвідомості. Це тихий голос совісті, який можна почути лише тоді, коли голос розуму занурюється в сон, а свідомість не діє.

До чого кликати сниться – езотеричний сонник

Сниться, що вас кличуть по імені – людині, яка це робить, знадобиться допомога, це сон з буквальним значенням (якщо голос був вам знаком).

Почути поклик по імені незнайомим голосом – до небезпеки. Якщо кличе чоловік – це загроза фізичного плану, жінка – є ризик постраждати морально, отримати сильний стрес.

Якщо уві сні кличе з собою померлий чоловік – до нещастя, хвороби.

Небіжчик кличе в гості і обіцяє, що ви повернетеся до великої небезпеки нещасного випадку.

Померлий батько кличе сина – сон потребує окремого тлумачення. Можливо, мова йде про життя людини, яка йде в розріз з отриманим вихованням. Це попередження про те, що за всім цим буде серйозне покарання.

Самому кликати померлого у сні – до нездатності щось зробити після відходу з вашої реальному житті цієї людини.

Звали маму уві сні – переживете сильний переляк.

До чого сняться кличуть – сучасний сонник

Сниться, що кличе до себе померлий – це означає, що ви відчуваєте свою провину перед ним або опинилися в ситуації, коли не можете обійтися без допомоги, яку він міг би надати вам за життя. Якщо таке сновидіння часто сниться, слід спокутувати свою провину милостинею.

Якщо уві сні кличе за собою небіжчик, якого ви мало знали в житті – прислухайтесь, як звучав його голос. Якщо тривожно і страшно – попереду реальна небезпека. Якщо ж він кличе з собою спокійно і доброзичливо вам знадобиться допомога незнайомих людей.

Сон, в якому небіжчик кличе до себе не вас, а близької вам людини, є передвісником грізної небезпеки для нього.

Кликати собаку – до вимушених зверненнь за допомогою до друзів.

Самому довелося кликати небіжчика у сні – наживете собі проблем.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар