Голуб вдарився у вікно і полетів: значення прикмети

Символи, прикмети та знаки долі цікавили людей за всіх часів. Здавна вважається, що голуб — птах-вісник із потойбічного світу. Тому, коли пернатий гість випадково вдаряється в скло будинку, це змушує домочадців неабияк похвилюватися. Вважається, що ця подія несе біди в будинок у найближчому майбутньому. Найчастіше, птах, що вдарився в скло, вважається поганою ознакою, однак, не завжди подія несе в собі погану ознаку. У народі ця прикмета з покоління в покоління набула нових і неправдоподібних інтерпретацій, і найчастіше, тлумачення не має негативного характеру.

Розглянемо ситуацію, коли голуб вдарився у вікно і полетів: значення прикмети.

Основне тлумачення

Найпоширеніше тлумачення про голуб, що вдарилося в скло – послання з потойбічного світу. Існує повір’я, що цей птах — душа померлої людини, яка стежить за рідними з того світу. Голуб, що стукає в скло, — нагадування померлого про себе. Щоб заспокоїти душу померлого родича, слід поставити свічку за упокій у церкві.

Інші повір’я і прикмети

У народі є й інші прикмети, пов’язані з голубом:

 • якщо в будинку перебуває тяжкохвора людина, візит пернатого гостя стає провісником трагічної події — швидкої смерті;
 • якщо крилатий гість вдарився у вікно і полетів, на домочадців чекають кардинальні життєві зміни в найближчому майбутньому;
 • якщо пернатий вдарився у вікно, полетів і повернувся – поганий знак, якщо в будинку є хвора людина. Хвороба може різко погіршитися і призвести до тяжких наслідків;
 • якщо голуб вдарився у скло, влетів у вікно на балконі, а потім у кімнату і, зробивши коло, полетів на вулицю — чекайте на довгоочікувані гості або приємні новини. Не варто ловити і виганяти птицю, що влетіла. Дозвольте їй знайти вихід із приміщення самостійно;
 • якщо пернатий гість вдарився у вікно практично непомітно і одразу ж відлетів — будуть значні та приємні події. Варто очікувати здійснення мрії в найближчому майбутньому;
 • вагітній дівчині, що сталося обіцяє швидкі пологи. Тому варто вже зараз грунтовно підготуватися до довгоочікуваної події;
 • якщо візит із пернатим гостем відбувся напередодні урочистого заходу, наприклад, весілля, це символ сильних переживань. Щоб захід пройшов без подій, слід заманити птицю хлібом або зерном;
 • одиноким дівчатам, голуб що вдарився в скло, обіцяє швидке заміжжя;
 • якщо ситуація сталася на роботі, що вдарився Голуб є ознакою кар’єрного росту і успіхів по службі. Однак, це може відноситься не до конкретного члена колективу, а до всіх працівників. Наприклад, успіх у спільній справі.

Провісники біди

Здавна голуб вважається символом миру та добра. Коли людина стає свідком удару птаха у вікно, у нього з’являється думка: що означає те, що сталося? Так, голуб, що вдарився в скло, виглядає лякаючим, проте не завжди подією — поганий знак. Крім того, варто врахувати низку особливостей події: місце розташування вікна, забарвлення птиці, час доби та причини зіткнення. Розглянемо їх детальніше.

Місце розташування вікна

Вигляд вікна та місце його положення впливають на трактування прикмети. Варто знати різні варіанти тлумачення.

 1. Якщо птах вдарився у вікно на роботі і полетів, то вважається, що це хороша прикмета. Сприймати подію не варто на особистий рахунок. Візит пернатого може означати успіх у трудовій діяльності всієї фірми або поліпшення умов роботи.
 2. Квартирне вікно. у момент зіткнення у приміщенні. Подія несе добрий знак. Якщо в кімнаті було кілька людей, то хороші звістки можуть ставитися як до конкретної людини, так і до всіх одразу.
 3. Балкон і веранда не вважаються частиною квартири або будинку. Якщо після удару голуб одразу відлетів – на добро. Якщо птах влетів у приміщення після зіткнення і вилетів самостійно — на людину чекає фінансовий успіх за умови, якщо голуб помітив квартиру екскрементами. Якщо при ударі птах загинув, це звістка з того світу. Слід згадати померлу людину.
 4. Скло автомобіля.Зіткнення голуба зі склом машини вважається гарною прикметою. Під час удару птах забирає на себе лихо, яке загрожує автомобілю або його власнику в найближчому майбутньому. Варто подякувати птиці та висловити данину поваги, якщо голуб загинув. Наприклад, поховати його. Існує повір’я, що в голубі в такий момент перебуває душа померлої близької людини, яка оберігає автовласника від біди.

Деталі, на які варто звернути увагу

При зіткненні голуба зі склом важливі будь-які деталі, щоб правильно витлумачити подію.

Забарвлення голуба

 • білий — приємні зміни найближчим часом;
 • темне оперення — отримання довгоочікуваних звісток;
 • рудий птах — можливість доходної справи;
 • плямистий — провісник шокуючих змін.

Стан птиці

Якщо голуб виглядав хворим, у нього було обскубано пір’я або птах був у багнюці — подія означає, що зміни будуть пов’язані зі здоров’ям членів сім’ї. Якщо після удару на склі залишилася кровнещастя трапиться несподівано і торкнеться молодих здорових членів сім’ї.

Час доби

 1. ранок – чекають приємні зміни в особистому житті;
 2. обід – несподівані перешкоди в досягненні мети;
 3. вечір або сутінки – чутки заздрісників, що впливають на репутацію господаря будинку;
 4. ніч – провісник змін у житті родичів.

Причини удару

 1. Якщо птах вдарився навмисно — чекати на трагедію. Події віщує швидку смерть близької людини, уникнути якої не можна. Спробуйте згадати, хто з близьких важко хворий і встигніть з ним попрощатися.
 2. Якщо голуб зіткнувся з вікном випадково — не варто навмисно шукати знаків у події. Цілком можливо, що птах втомився від тривалого перельоту або просто хворий.

Як реагувати на передбачену біду

Не завжди, що вдарився в скло Голуб є вісником нещасть. Тут варто враховувати всі фактори події, щоб правильно витлумачити подія і позбутися від не потрібно тривоги.

Езотерика
Додати коментар