Що означає, якщо птах залетів у будинок: тлумачення прикмети

Протягом багатьох століть пташка вважалася вісником світу духів. Її приліт у житло тлумачиться по-різному. Але факту проникнення пернатого гостя замало. Прикмету тлумачать максимально правильно, враховуючи видову приналежність. Езотерики звертають увагу до дії птиці. Що означає, якщо птах залетів у будинок: тлумачення прикмети може бути наступним.

Загальне тлумачення

Птах, що потрапив до приміщення, вважають провісником чогось серйозного для голови будинку Людини можуть очікувати зміни у різних сферах життя. Помітивши пернатого гостя в квартирі, необхідно сконцентруватися на питанні або людині, яка займає господаря житла в даний час. Вважають, що звістка, принесена птахом, стосується цієї теми.

Толкують події і за допомогою нумерології. Для цього потрібно виконати такі дії:

  1. Викласти в письмовому вигляді проблеми, які не дають спокою людині, пронумерувати їх.
  2. Почати складати дату народження і дату дня, коли птах потрапив додому.
  3. Отриману суму зводять в одній цифрі шляхом додавання. Після – зіставляють із номером проблеми чи питання. До нього має ставитися новина, принесена птахом.

Як птах потрапив до приміщення

Птах потрапляє до будинку через вікна, двері, димар. Цю умову важливо враховувати, розшифровуючи прикмети.

  • Двері. Якщо людина мешкає у багатоквартирній будівлі, птах є вісником заселення нових мешканців. Коли люди живуть у приватному будинку, пернатий гість може розшифровуватись по-різному. По-перше, майбутня поїздка на дальню відстань. По-друге, прихід гостей найближчим часом. По-третє, здоров’я когось із господарів може погіршитися.
  • Вікно. Коли сім’я живе на верхньому поверсі багатоквартирного будинку, птахи часто потрапляють у вікно, намагаючись упіймати видобуток або випавши з гнізда. У такому разі не потрібно сприймати приліт пташки як щось важливе. Велика ймовірність, що це просто збіг.
  • Якщо птах потрапив через вікно у під’їзді, нічого негативного не станеться. Це не можна назвати житловим приміщенням, енергетика конкретної людини відсутня.
  • Димар. Цей варіант найбільше лякав предків, тому що не обіцяв нічого позитивного. Вважалося, що така поява пернатого гостя загрожує сім’ї злиднями, голодом чи загибеллю. Винятком є ​​синиця. Якщо вона потрапляє в приміщення через димар, у сім’ї очікується поповнення.

Якщо такого за довгі роки не відбувалося, це може бути звісткою від вже померлого родича. Прикмету трактують іншим чином. Господарі очікують або серйозні зміни в житті, або великі витрати.

Різновиди птахів

Що значить, якщо птах залетів в будинок: тлумачення прикмети в залежності від різновиду пернатих може істотно відрізнятися.

Голуб

Цей птах означає майбутню важливу подію. У православ’ї прийнято вважати, що голуб приносить лише добрі вісті. Це або майбутнє багатство, або благополуччя сім’ї.

У той же час прикмета з голубом має і негативне значення. Стосується тих випадків, коли пташка поводиться тривожно або поранена. У такому разі на когось із представників сім’ї чекає серйозна хвороба або летальний кінець. Також можлива пожежа або господар житла потрапить в аварію.

Ластівка

Вона може обіцяти позитивні звістки, пов’язані з кимось із представників сім’ї. Вільній дівчині це може знаменувати пропозицію або весілля. Вагітній дівчині птах пророкує легкі пологи. В інших випадках це успіх у важливих справах.

Якщо птах потрапляє в приміщення через димар, це може передбачити втрату когось із близьких. Поганим знаком вважається ще й те, що ластівка пролетіла біля плеча. На цю людину чекає важка хвороба.

Якщо цей птах з’явився в будинку, значить, комусь із членів сім’ї потрібно відмовитися від угоди зі своєю совістю. Прикмету вважатимуться сприятливою лише тому випадку, коли совість людини чиста, і обман не входить у його плани. У такому разі ластівка знаменує успіх. Необхідно лише пам’ятати про те, що будь-яка шкода, заподіяна цим птахом, обернеться серйозними неприємностями для винуватця.

Горобець

Самі по собі ці птахи вважаються диявольськими, тому їхнє потрапляння в приміщення може передбачити лише смерть. Небажано, щоб горобець залишав будинок самостійно чи випадково травмувався. Інакше буде гірше. Краще обережно вигнати його. Убивати горобця категорично заборонено.

Якщо горобець потрапив у будинок, можна спробувати відвести лихо. Допустимі такі варіанти:

  • Згідно з повір’ям предків, кіт може вберегти від біди, якщо злякає птицю або вб’є її. Якщо це сталося, і мертвого птаха було знайдено, не варто панікувати. Необхідно загорнути її в папір і віднести якнайдалі від свого житла.
  • Якщо кота немає, лихо відводять іншим способом. Він у тому, що горобець має взяти хлібні крихти. Отже, помітивши птаха у квартирі, потрібно відкрити вікно. Після того, як горобець вилетить за межі будинку, необхідно насипати за ним жменю крихт.

Синиця

Дуже складно тлумачити прикмету, пов’язану з цим птахом. Справа в тому, що думки щодо неї розходяться. Деякі люди вважають синицю вісником хвороби чи горя. Інші відгукуються про неї, як про вісника справжнього успіху. Якщо синиця потрапила до квартири і сіла на руку, потрібно одразу загадати заповітне бажання. Імовірність, що воно справдиться, велика. Коли птах стукає у вікно, незабаром у будинку будуть гості.

В інших випадках, синиця виступає як вісник смерті. Головне – дозволити її самостійно залишити будинок, і тоді біда не прийде до сім’ї.

Соловей

Для сім’ї ця прикмета є однією з найсприятливіших. Після появи солов’я в будинку очікується успіху у фінансових справах. Причому прийде він несподівано. Бажано, щоб соловей покинув будинок, при цьому не отримавши жодних травм. Після цього необхідно кинути йому за кілька жменьок пшениці. Якщо її немає вдома, то господарям доведеться придбати зерна, щоб завершити весь ритуал зі сходом сонця.

Лелека

Дуже рідкісний та незвичайний гість. Причому обіцяти він може як поповнення сім’ї, а й фінансове благополуччя. Лелека категорично не можна лякати або виганяти з приміщення.

Ворона

Ворона вважається помічником відьом і чаклунів, тому може нести лише недобрі звістки. Це якесь нещастя, тяжка хвороба, яка призведе до смертельного результату. У виняткових випадках передбачаються витрати у великих розмірах.

Водночас ворона, що потрапила до будинку під час святкування весілля, символізує щасливе та розкішне життя молодят. Потрібно враховувати і факт того, що ворона може тримати у себе в дзьобі предмет. Тоді розшифровка кожної прикмети, яка стосується цього птаха, покращиться.

Галка та сорока

Це нечасті гості у будинках міських жителів. Але якщо хтось із них потрапив до приміщення, домочадцям треба замислитися. Ці пернаті гості означають те, що у когось із членів сім’ї є недруги.

Зозуля

Для міських жителів цей птах рідкість. Але якщо вона потрапила в будинок, значить незабаром може початися пожежа.

Щоб погана прикмета не збулася

Потрібно перестати думати про негативне, оскільки думки матеріальні. Пернату випускають, при цьому, не поранивши і не вбивши її. Є шанс, що пернатий гість залетів у квартиру, щоб здобути собі їжі.

Уникають негативу від прикмети, проводячи невеликий обряд. Беруть святу воду, свічки та сіль, освячену на Великдень. Свічки запалюють і обходять, тримаючи їх у руках, кути в оселі, окроплюють святою водою всі кімнати, а сіль посипають біля порога. При цьому слід читати молитву. Важливо, щоби свічки догоріли до кінця. Потім їх забирають. Важливо вимити підлогу у квартирі після прильоту птаха. Так можна буде прибрати всю негативну енергію.

Такі прості дії дозволять пом’якшити будь-яке погане пророцтво, яке принесе пташка. Дуже часто повір’я, пов’язані з ними, здійснюються. Тому краще знати, як діяти після розшифровки листа. Так вдасться уникнути ризику.

Висновок

Інформація про прикмети, пов’язані з пернатими, накопичувалася багато століть. Щоб уникнути паніки, потрібно знати, який сенс несе приліт тієї чи іншої пташки. Людей, які живуть у місті, подібне не повинно бентежити. Особливо у тих випадках, коли вони годують птахів у себе на підвіконні. У той же час, важливо розуміти, що пташка полетить не в усі будинки. Існує думка про те, що пернатий гість – це душа померлого родича. Ймовірно, він хоче допомогти близьким людям.

Езотерика
Додати коментар