До чого гавкає собака у дворі вночі

Собака споконвіку вважається другом людини. Вона покликана охороняти нас та оберігати. Тому кожну поведінку цієї тварини прийнято якось тлумачити. Існує багато прикмет повір’їв, заснованих на поведінці тварин. Давайте розглянемо, до чого гавкає собака у дворі вночі.

Роль собаки у житті людини

Вважається, що собака – позитивна тварина. У неї не тільки чудовий нюх, а й гарне чуття. Вона наш захисник та охоронець. Це настільки віддана тварина, що готова померти заради господаря. Своєю поведінкою пес завжди попереджає про щось. Ви напевно вмієте розпізнавати настрій свого вихованця, коли він радий, задоволений, злий чи схвильований. Якщо бачите, що собака схвильована і не відходить від вас, значить, вона відчуває небезпеку. Не нехтуйте цим і теж насторожіться.

Тлумачення прикмети

Лай і виття собаки можна тлумачити по-різному. Потрібно звертати увагу на поведінку в цілому, куди дивиться, як поводяться, вуха.

Собака може гавкати з таких причин, як:

 • Вона хоче звернути на себе увагу;
 • Перемовляється з іншими собаками;
 • Відчуває пожежу поблизу;

Це нічого не означає, просто зверніть увагу на вихованця. Виконайте його бажання. Можливо, він просто хоче їсти чи пити. Або йому щось болить. Можливо, його турбують інші тварини.

Негативне значення

Але іноді собака гавкає тому, що чує небезпеку:

 • Очікується чия смерть;
 • Скоро хтось із сім’ї захворіє;
 • Проблеми фінансового плану;
 • Чекайте змін у житті;
 • Погода зміниться на гірший бік.

Якщо друг проводжає вас протяжним виттям та жалібним гавкотом і при цьому встає на задні лапи, це погана прикмета. День не вдасться. А якщо він просто скиглить, то сумує за вами і хоче скласти компанію. Просто прогуляйтеся з вихованцем, він заспокоїться.

Також прикмети не радять починати нову важливу справу, якщо напередодні виє і люто гавкає ваш пес. Починання не принесе добрих результатів. Особливо справа стосується фінансів.

Що означає виття

А ось якщо собака виє, це куди найгірша ознака. Слід чекати чогось поганого:

 • Якщо пес виє і дивиться перед собою, то віщує про смерть у сусідів;
 • Якщо пес на прив’язі дивиться вгору і виє без утоми, то буде війна;
 • Смерть прийде в будинок, в якому пес виє з опущеною вниз мордою і риє яму;
 • Якщо за вами угнався собака і завиває, то чекайте незабаром погану звістку від родичів;
 • Якщо пес ще й катається по землі і злиться, то станеться щось, що повалить вас у стрес;

Але не завжди собачий гавкіт має негативне значення. Наприклад, якщо пес гавкає чи виє на іншого пса, то це до успіху. А якщо вихованець почав гавкати і виляти хвостом, то чекайте на прихід гостей. А собаче весілля, що супроводжується виттям та гавканням, притягує майбутнє весілля вдома.

Якщо виє чи гавкає чужа собака

Ми не завжди спостерігаємо і чуємо гавкіт і виття власного собаки. Деякі її взагалі не мають. Але подібна поведінка сторонніх собак теж щось означає. Але найчастіше це ознака для свого господаря. А чужим людям не варто близько приймати до серця. Єдине, що такий шум може діяти на нерви.

А от, якщо собака підбіг до вас і явно своєю поведінкою вказує на вас і виє, це поганий знак. Вона попереджає про хворобу. Варто перевіритися і почати профілактику.

Якщо на весіллі з’явився собака, і люто виє або гавкає на молодят, значить, не жити їм щасливим сімейним життям. Шлюб не вдасться.

Значення забарвлення собаки

Зовнішній вигляд собаки також має значення у прикметах. Наприклад, темне забарвлення – ознака нечистої сили. Такі собаки служать магам та чарівникам. Вони накопичують негатив, що йде на господаря. Якщо поганої енергії занадто багато, то пес може навіть загинути. Це знак, що потрібно переглянути зв’язки. Можливо, хтось шкодить вам, надсилаючи нещастя. Потрібно висвітлити будинок, сходити до церкви. Щось змінити у своєму житті та завести нового пса. Краще, якщо виростите його з куточка самі. Він вірніше вам служитиме і любитиме.

Побачити білу виючу собаку, навпаки, до успіху. На вас, швидше за все, чекає грошовий прибуток. А якщо білий собака гавкає на наречену, то чекайте на поповнення.

Значення, в який час гавкає пес

Час доби також грає роль у тлумаченні прийме. Погане значення має нічне занепокоєння собаки. Але це завжди так. Якщо собака вночі гавкає на місяць, то очікується зміна погоди. Буде вітряно і холодно.

Якщо пес люто зривається на двері або ворота з гавкотом і виттям, то відчуває небезпеку чи нечисту силу, яка намагається проникнути в будинок.

Але найчастіше, нічний шум від собак, особливо у селах, означає, що вони просто спілкуються. При цьому собака зосереджена, але не переймається.

Способи обійти прикмету

Будь-яку прикмету можна обійти або перевернути на свою користь. Головне, не треба засмучуватися та панікувати. У всьому можна побачити позитивні сторони.

Якщо пес гавкає і виє не варто його лаяти і бити. Він не бажає вам зла, а навпаки хоче застерегти. Ось що рекомендують зробити прикмети:

 • Пригостити собаку, якщо вона виє під вашими воротами;
 • Якщо пес гавкає і дивиться на двері, вилийте воду на поріг;
 • Якщо вас наздогнав чужий гавкаючий пес, дайте милостиню прохачеві бездомному;
 • Якщо вихованець не виходить з будки і виє, пройдіться по території будинку і ділянки з церковною свічкою і читайте молитву;
 • Якщо помітили прикмету про смерть, проговоріть; не час, йди з двору. А собаку заохотити чимось смачним;
 • Нічне виття можна уникнути, промовивши: “вий, на свою голову”;
 • Якщо чуєте гавкіт і виття сусідського пса, проговоріть: пройди біда не в ці ворота, собака виє, вітер забирає.

Яку б прикмету ви не помітили в поведінці свого вихованця, не варто засмучуватися. Не накручуйте, самонавіювання зіграє злий жарт. Спочатку усуньте всі причини, через які тварина може турбуватися. Якщо це дворовий пес, що сидить на прив’язі, відпустіть його. Він, швидше за все, чує собак, що гуляють, і теж хоче попустувати. Собака побігає і повернеться. Вий і гавкіт ви ще не скоро почуєте. До того ж це корисно для пса.

Якщо шум створює домашня тварина в квартирі, то, ймовірно, причина у ваших сусідах. Можливо, по сусідству є інший собака. Або жителі видають якісь звуки, які не подобаються собаці, наприклад, постійно сваряться чи слухають музику. У собак дуже чутливі вуха. Вони чують те, що нам не почути.

Якщо нічого не допомогло, і тварина продовжує виявляти неспокій, шукайте причину в прикметах. Освятіть будинок, пройдіть очищення.

Езотерика
Додати коментар