Сонник закодоване послання приснилося. До чого сниться послання у сні бачити.

Таємниче закодоване послання, сонник Лоффа

У житті кожного трапляється період, коли ми як би протистоїть решті світу, сприймаємо його вороже. В цей момент ми стаємо потайливі і не розташовані до того, щоб відкрито ділитися інформацією, побоюючись того, що вона буде використана проти нас. У снах це виражається через передачу якихось даних опосередкованим шляхом, через зашифроване послання.

Зашифроване, закодоване послання – це засіб, який дає нам можливість одночасно і приховувати свій внутрішній світ від непотрібних глядачів, і спілкуватися, а значить – когось любити.

Сновидіння про таке посланні свідчить про те, що в даний період життя ми готові довіряти свої потаємні думки і почуття лише дуже вузькому колу обраних. Однак, в той же час, існує небезпека того, що і ті, кому ми направляємо зашифроване послання, можуть його не зрозуміти, не зуміти розшифрувати.

У зв’язку з цим постарайтеся пригадати, кому було направлено ваше послання, чи отримав його адресат, зумів він його зрозуміти? Було дано йому код чи ви сподівалися на його кмітливість? А бути може, знаючи, що послання не буде зрозуміле і прочитано, все ж послали його в розрахунку на певні почуття, які воно викликає у адресата?

У будь-якому випадку даний шифр свідчить про те, що між вами і особою, кому послання було призначено, існує якась тісний, прихована від інших, зв’язок.

Друга велика категорія таких сновидінь – ті, в яких сам сплячий людина отримує якимось чином закодоване, зашифроване послання. Суть сновидіння полягає в тому, наскільки вдало ви зумієте розшифрувати, зрозуміти доставлене вам повідомлення.

Розшифровка послань у сновидіннях в переважній більшості випадків відбувається інтуїтивно. Але іноді сновидець отримує разом із посланням шифр до нього.

Якщо ви зрозуміли написане, оцініть, наскільки важливою здалася вам ця інформація. У зв’язку з цим існує два різновиди сновидінь. У першій ви розумієте написане і вважаєте його вкрай важливим, а присутні у вашому сновидінні люди знаходять ці рядки нічого не значущими. І другий випадок – коли тільки ви, на відміну від решти людей, не бачите в цій записці сакраментального сенсу, в той час як всі інші його бачать.

Якщо послання залишилося нерозшифрованим, це може говорити про те, що ви і самі себе не завжди розумієте. Здійснюючи вчинки, ви не завжди можете чітко відповісти на питання, для чого ви це зробили.

Іноді в таких снах з’являється ще одна важлива особа – посередник. Це та центральна фігура, яка допомагає вам зрозуміти написане, розшифровує послання. Цей образ дуже важливий, зверніть на нього особливу увагу.

Езотерика
Додати коментар