Сонник дорожній знак приснився. До чого сниться знаки у сні бачити.

Знак дорожній покажчик, сонник Лоффа

Якщо уві сні перед вами з’являється дорожній знак, покажчик, слід знати його точне значення і спроектувати його на власну життєву дорогу. В першу чергу, важливо, чи був цей знак забороняє, рекомендаційним, що обмежує або дозволяє.

Знаки обмеження швидкості уві сні попереджають про те, що ви квапите події або робите щось поспішно, на швидку руку.

Якщо перед вами покажчик, що інформує про те, що зона обмеження залишилася позаду – наяву можна відпустити гальма, дати собі більше свободи. До якої сфери життя відноситься знак, вкажуть обставини сну. Наприклад, якщо поруч з вами був коханий чоловік, сон слід віднести до особистих взаємин.

Заборонний знак і уві сні намагається захистити вас від того, що не піде вам на користь або навіть поставить ваше благополуччя під загрозу. Наприклад, знак “в’їзд заборонено” прямо попереджає сплячого про те, що йому не слід робити те, що він задумав. Якщо ви стояли перед таким знайомий зі своїм новим партнером – це не той чоловік, який принесе у ваше життя щастя.

Самому малювати знак регулювання руху уві сні – натяк на те, що правила в даний момент встановлюєте ви, не бійтеся цим скористатися.

Якщо у вашому сновидінні в одному місці було розташовано відразу кілька знаком, і деякі з них суперечливі, то в реальному житті у вас є непоганий вибір.

У тому випадку, коли побачений знак вказує напрямок, згадайте, куди ви згорнули і чи відповідало це вказівником. Поворот наліво обіцяє непоганий грошовий приплив, направо – обіцянка слави, популярності. Знак руху тільки прямо говорить про те, що ви на вірному шляху. Але якщо перед вами уві сні з’явився покажчик повороту, руху у зворотний бік – ви помилилися наяву у виборі життєвого шляху, і ще є можливість це переграти.

Бачити уві сні знак нескінченності – це нагадування про те, що душа вічна. Не варто жертвувати цієї вічністю заради короткого сьогоднішнього дня.

До чого знаки сняться, сонник Лонго

Дорожній знак у сні попереджає про обережність поведінки на дорозі, хто б ви не були – водій, пасажир чи пішохід.

Незрозумілі знаки на руках, що з’явилися у вашому сні, говорять про таємниці, яка буде присутня протягом усього вашого життя. Вона буде поруч, але ви дізнаєтеся про неї тільки в самому кінці.

Побачити в сні знак смерті – до повного переосмислення свого життя внаслідок якоїсь фатальної події.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар