Сонник лихо приснилося. До чого сниться лихо у сні бачити.

Якщо наснилося лихо, катастрофа, стихійне лихо по соннику Цвєткова

Сновидіння про лиха та катастрофи відображають наші тривоги, відчуття, стосунки з оточуючими, стан справ.

Якщо вам сниться стихійне лихо цунамі, яке рухається в вашу сторону, вас в самий найближчий час накриє дуже бурхлива пристрасть, протистояти якій ви не зможете, будуть неабиякі пристрасті і бурхливі відносини. Але після всього цього у вашій душі буде порожньо.

Постраждати уві сні в результаті стихійного лиха – цей сюжет відображає вашу надмірну емоційність і схильність виставляти її напоказ. По-перше, не слід дозволяти емоціям так керувати вашим поведінкою, а по-друге, не думайте, що оточуючі не бачать, коли чоловік щирий, а коли грає на публіку.

Якщо в результаті лиха постраждали люди, то за вашою нервозності й запалу дійсно може постраждати хтось наяву, причому хтось з близьких.

Значення сну катастрофа – сонник Хассе

Спостерігати катастрофу в сні з боку – до веселого свята. Чим більш трагічно все виглядало у вашому сновидінні, тим більш урочисто і радісно пройде веселощі.

Якщо вам сниться глобальна катастрофа, в епіцентрі якого опинилися ви самі, то вам доведеться пережити сімейний скандал.

До чого сниться катастрофа – езотеричний сонник

Якщо вам приснилася природна катастрофа, не має визначення, аналогів в реальності – це є поганим знаком. Все, що у вашому житті здається усталеним, надійним і непорушним, може впасти разом з незалежних від вас причин. Наприклад, може розоритися підприємство, на якому ви працюєте, трапитися фінансова криза і т. п. Наскільки серйозно все це торкнеться вас наяву, залежить від того, наскільки сильно ви постраждали від стихії у сні.

Катастрофа, англійський сонник

Повінь, як стихійне лихо, сниться до усвідомлення того, що суспільство деградує, і ви підсвідомо відчуваєте свою участь у цьому, а також свою духовну слабкість і неможливість змінити що-небудь хоча б у собі.

Якщо вам снився ураган, таке стихійне лихо є хорошим знаком, він означає нові позитивні зміни.

Наснилося корабельну аварію під час розгулу стихії обіцяє цікаву та пізнавальну подорож, яка обійдеться без неприємностей, а для ділових людей такий сон вказує на сприятливий вітер змін в їх діяльності.

До чого сняться катастрофи – сучасний сонник

Катастрофа, трупи людей, побачені в сні, свідчать про тривожний стан вашої душі. Щось у вашому житті не дороблено, не завершено або забуто. Постарайтеся привести свої справи і особливо нерви в порядок.

Якщо ж ви в сновидінні не бачите саме лихо, а відчуваєте його передчуття, наприклад, ніч перед катастрофою, яка повинна неминуче трапитися, то наяву повинно викликати занепокоєння стан вашого душевного здоров’я.

Езотерика
Додати коментар