Гороскоп сумісності: Водолій з іншими знаками зодіаку

Зміст

Сумісність Овна і Водолія в любові і шлюбі

Овен і Водолій добре поєднуються один з одним. Вони схожі характерами і поглядами на світ. Відносини між партнерами настільки сильні, що вони не помічають нічого, що відбувається навколо. Їх союз-приклад взаєморозуміння і спокою. Незважаючи на таку ідилію, партнерам необхідно приділяти час власним амбіціям, щоб це не зруйнувало надалі сімейне щастя.

Сумісність жінка-Овен і чоловік-Водолій

Перспективний союз. Жінці-Овну до душі непередбачуваність і мужність чоловіка-Водолія, а партнер насолоджується пристрасністю і енергійністю коханої. У такій парі трапляються конфлікти. Партнерці не подобається відсутність “правильних” цілей у її обранця. Волелюбного чоловіка-Водолія бентежить вимогливість другої половинки. Разом з тим, ці знаки зодіаку бачать один в одному наближений до ідеалу образ, тому рідко розлучаються. У такого союзу є майбутнє, якщо партнери навчаться знаходити компроміси і йти на поступки.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Овен

Вдалий союз. На стадії любовних відносин жінка-Водолій і чоловік-Овен Сумісні завдяки схожим життєвим цілям і сексуальної сумісності, яка згладжує нерівності їх характерів. У шлюбі вони починають відкривати нові сторони один одного і заново вчаться жити разом. Часто чоловік-Овен намагається переробити не настільки активну жінку-Водолія, задати їй потрібний темп життя. Почуття партнерів можуть погубити побут і відсутність спільних прагнень. Але такі пари рідко розлучаються, оскільки їх тяжіння один до одного дуже сильне. Зміцнити союз допомагає спільне захоплення або спільний бізнес.

Сумісність Тельця і Водолія в любові і шлюбі

Майбутнє пари Телець і Водолій передбачити складно. У такому союзі обидва партнери рівні за силою характеру, але мають абсолютно різні життєві цілі. На початку відносин Водолія в Тельці привертає спокій і практичність, а Тельця – життєрадісність і товариськість другої половинки. Через деякий час обидва знаки зодіаку починають помічати непереборні відмінності в характерах один одного. Якщо вони бажають залишатися разом, їм потрібно йти на компроміси і любити партнера таким, яким він є.

Сумісність жінка-Телець і чоловік-Водолій

Непередбачувана пара. Жінка-Телець в такому союзі проходить уроки стійкості. Вона вважає за краще спокій і догляд за сім’єю, а її чоловік любить різко змінювати напрямок свого життя. Незважаючи на різні характери і життєві цілі, партнери можуть вибудувати щасливі відносини. Жінка-Телець своєю розміреністю здатна привнести в союз стабільність, а чоловік-Водолій прагненням до всього нового – надихнути шлюб на рух вперед. Головне для такої пари-не втратити інтерес один до одного.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Телець

Непередбачуваний союз. У жінки-Водолія і чоловіки-Тельця різні характери і цілі в житті. Незважаючи на це, партнери здатні багато чому навчити один одного. Чоловік-Телець може отримати заряд енергійності і активності від своєї другої половинки, а жінка-Водолій – стати більш практичною. Для жінки-Водолія важливо самовираження, інакше вона буде відчувати себе нещасною. Тому чоловік-Телець повинен надати їй можливість проявляти себе в соціумі і не обмежувати її свободу, намагаючись прив’язати до будинку. Коли вона знайде себе поза сім’єю, в подяку почне приділяти більше часу чоловікові і дітям. Щоб досягти гармонії у відносинах і поліпшити сумісність, партнерам потрібно навчитися знаходити компроміси.

Сумісність Близнюків і Водолія в любові і шлюбі

Взаємна любов до пригод і волелюбність роблять Близнюків і Водолія гармонійною парою. Представники цих знаків Зодіаку будують свої відносини більше на партнерстві і дружбі, ніж на палкої і недовговічної пристрасті. Разом з тим, їх роман не можна назвати нудним і позбавленим взаємного тяжіння. У такому союзі головне, щоб партнери не віддавали себе повністю власним справам, а залишали час і сили для спілкування один з одним.

Сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Водолій

Хороша сумісність. Жінка-Близнюки і чоловік-Водолій легкі на підйом, прагнуть до всього нового і постійно розвиваються. Їхні стосунки змінюються разом з ними і дозволяють їм краще пізнати один одного. Якщо партнери концентруються на розвитку свого союзу і не «дивляться по сторонах», їх любов стає прикладом для багатьох. Адже спільність інтересів і поглядів на життя дозволяє їм добре розуміти один одного. Зміцнити союз допомагає спільний бізнес. Головне для такої пари-залишатися для своєї другої половини загадкою, яку хочеться розгадувати. Тоді відносини тривають довго і щасливо.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Близнюки

Гармонійний союз. Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки закохуються один в одного з першого погляду. Їх відносини відрізняються легкістю спілкування і безліччю точок дотику. Небезпека такого союзу – в вітряності чоловіки-Близнюків. Через деякий час він починає шукати нові враження і знайомства. Тому такому союзу важлива динаміка. Постійний розвиток відносин дозволяє відкривати нові якості один в одному і завжди залишатися цікавими для партнера.

Сумісність Рака і Водолія в любові і шлюбі

Рак і Водолій мають низьку Сумісність. У них різні характери. Грунтовному Раку складно зрозуміти непередбачуваного Водолія. Між ними часто виникають конфлікти і взаємні образи. Партнери здатні досягти гармонії у відносинах шляхом взаєморозуміння і компромісів.

Сумісність жінка-Рак і чоловік-Водолій

Непростий союз. Партнери не схожі один на одного. Жінка-Рак-практична і обачна, чоловік-Водолій – непередбачуваний і нестабільний. Вони часто не розуміють мотивів і дій один одного, що призводить до непорозумінь і поступового охолодження почуттів. Щоб досягти гармонії у відносинах, партнерам необхідно грамотно розподілити права і обов’язки в сім’ї. Чоловікові-Водолія слід зайнятися матеріальним забезпеченням, а жінці-Раку – створенням домашнього затишку. Зміцнити союз допомагає загальне захоплення.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Рак

Складний союз. Чоловік-Рак в такому союзі зволікає з вирішенням глобальних сімейних питань, тому жінка-Водолій бере справи в свої руки. Це може стати джерелом внутрішнього конфлікту. Звинувачення партнерки в безініціативності чоловіка-Рака тільки провокують образи і дратівливість. Хоча в цій “війні” жінка-Водолій частіше виграє, їй варто поміняти тактику через неминучого взаємного охолодження почуттів. Союз представників таких знаків Зодіаку стає міцним і щасливим, якщо вони дозволяють партнеру бути таким, яким він є. Зміцнити відносини допомагає спільна справа або загальне хобі.

Сумісність Лева і Водолія в любові і шлюбі

Передбачити майбутнє таких відносин складно. Волелюбний, пізнає суть світу Водолій і яскравий, шукає задоволень Лев можуть багато чому навчити один одного. Відмінності в поглядах на світ спочатку притягують їх. Згодом вони втрачають інтерес один до одного. Партнери сваряться, не знаходять спільних рішень проблем. Відносини між ними стають щасливими, якщо вони докладають зусиль для збереження Союзу.

Сумісність жінка-Лев і чоловік-Водолій

Непередбачуваний союз. На початку відносин жінку-Лева і чоловіка-Водолія сильно тягне один до одного. Потім починається складний період притирання характерів. Жінка-Лев прагне до земних задоволень, а чоловік-Водолій постійно шукає сенс життя. Якщо їм вдається прийняти світогляду один одного, то союз стає щасливим і міцним. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність допомагає обопільна свобода і довіру.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Лев

Непередбачуваний союз. На початку знайомства жінку-Водолія вражає сила і чарівність кавалера. Чоловік-Лев приходить в захват від витонченості і безпосередності дами. У спільному житті партнер стає для другої половини опорою. Він самостійно вирішує виникаючі проблеми і питання. Погіршити відносини здатні взаємні закиди. Дама може почати звинувачувати партнера в зайвому марнославстві, а він її – в мінливості. Щоб побудувати щасливі відносини, партнерам потрібно навчитися не критикувати один одного. Зміцнити союз допоможе внесення різноманітності в життя-захоплюючі подорожі, цікаві розваги.

Сумісність Діви і Водолія в любові і шлюбі

Долю такої пари передбачити складно. Діва і Водолій сильно відрізняються за характером. Їм важко досягти взаєморозуміння. Незважаючи на розбіжності, вони знаходять один в одному джерело любові і натхнення. Водолія приваблює практичність Діви і її унікальна здатність завжди і скрізь створювати затишок. Діві подобається жага пізнання і ентузіазм партнера. Майбутнє їхнього союзу залежить від прагнення партнерів подолати протиріччя.

Сумісність жінка-Діва і чоловік-Водолій

Неоднозначний союз. Обидва партнери вперті і готові до кінця відстоювати свої життєві ідеали. Якщо вони вибирають таку тактику з самого початку відносин, не знаходять компромісів, то їх любов живе недовго. Якщо прислухаються і поступаються один одному, то можуть прожити разом довго і щасливо. Зміцнити відносини допомагає загальне заняття-облаштування житла, ділове співробітництво.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Діва

Неоднозначна Сумісність. У такій парі нестандартно розподіляються сімейні ролі. Чоловік-Діва не тільки піклується про матеріальне благополуччя, а й займається більшістю домашніх справ. Жінка-Водолій не любить сидіти вдома, вона втілює свої ідеї і веде активне громадське життя. Якщо обидва не ставлять свої амбіції “на чільне місце” і не пред’являють претензії один одному, то їх союз стає довгим і щасливим. Для більшого взаєморозуміння парі рекомендується знайти спільне хобі або відкрити сімейний бізнес.

Сумісність Терезів і Водолія в любові і шлюбі

Теезиі Водолій мають хорошу сумісність. Партнери доповнюють один одного. У них схожі довгострокові цілі і ставлення до життя. Тому вони однаково дивляться на подальший розвиток їх любові. Терези вчать Водолія оцінювати ситуацію з усіх боків і обдумано приймати рішення. Водолій дарує партнеру стимул для саморозвитку. Він надихає його постійним пізнанням навколишнього світу. Такий союз стає міцним і тривалим, якщо партнери поступаються один одному і не намагаються змінити свою другу половинку.

Сумісність жінка-Терези і чоловік-Водолій

Хороша сумісність. Жінка-Терези і чоловік-Водолій дні безперервно проводять в розмовах. Вони розуміють один одного з півслова. У партнерів схожі цілі в житті. Жінка-Терези в такому союзі отримує поштовх до самовдосконалення і необхідне їй розуміння. Чоловік-Водолій вчиться більш виважено вирішувати всі виникаючі проблеми. Зміцнити їх відносини допомагає сімейний бізнес. Спільна справа не тільки дарує їм матеріальне забезпечення, а й задовольняє амбіції кожного з партнерів.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Терези

Гармонійна пара. Жінка-Водолій і чоловік-Терези люблять незалежність і легкість в спілкуванні. Вони цінують власну свободу, тому намагаються в першу чергу подарувати її партнеру. На цьому грунті розвивається сильний союз двох розуміють один одного самодостатніх особистостей. Всі спірні питання вони вирішують за допомогою конструктивного діалогу, не влаштовують сцен. Домашні справи поділяють між собою або виконують разом, щоб не давати приводу образам і докорів. Завдяки такому підходу вони уникають більшості труднощів і перешкод спільного життя.

Сумісність Скорпіона і Водолія в любові і шлюбі

Скорпіон і Водолій мають низьку Сумісність. У них різні характери, світогляду, ставлення до сім’ї і шлюбу. Скорпіон послідовний, рішучий. Водолій незібраний, мрійливий. Скорпіон прагне до стабільності в сім’ї, а Водолія подобаються вільні відносини, без прихильностей. Партнери не схильні йти на взаємні поступки. Для побудови міцних і щасливих відносин їм потрібно навчитися пристосовуватися один до одного і не намагатися переробити кохану людину.

Сумісність жінка-Скорпіон і чоловік-Водолій

Непростий союз. У такій парі чоловік-Водолій відразу займає лідируючі позиції. Але жінка-Скорпіон вміло маніпулює довірливим і відкритим партнером і стає негласним лідером в будинку за його спиною. Коли чоловік виявляє це, то влаштовує скандал. Він доводить свою спроможність, не приймаючи думок і порад другої половини. У спробах партнерів довести своє право на лідерство в будинку є і перевага – вони стимулюють їх розвиток у всіх сферах. Для побудови щасливих відносин і поліпшення сумісності представникам цих знаків Зодіаку потрібно навчитися йти на взаємні поступки і знаходити компроміси.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон

Непросте поєднання. Чоловік-Скорпіон з самого початку відносин намагається контролювати жінку-Водолія. Волелюбна партнерка не сприймає такого звернення і відповідає на нього агресією і закритістю. Для розвитку щасливого союзу парі необхідно піти на поступки один одному. Якщо партнер дасть коханій так необхідну їй свободу дій, то у відповідь вона присвятить його в особисті справи і плани. При цьому жінка-Водолій отримає від свого чоловіка цінні поради і підтримку. Так партнери зможуть вплинути один на одного найкращим чином і відкрити для себе нові перспективи відносин.

Сумісність Стрільця і Водолія в любові і шлюбі

Стрілець-Водолій — гармонійний союз двох сумісних Стихій: Вогню і повітря. Обидва партнери буквально сиплють ідеями і максимально розкривають свої здібності в суспільстві один одного. Пара Стрілець-Водолій грунтується на схожості натур і міцній дружбі. Завдяки цьому їх союзу не страшні ніякі сварки і сварки, адже вони потребують один одного. Їх почуття з роками тільки міцніють.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Водолій

Хороша сумісність. Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій дивляться на життя в одному напрямку. Вони разом будують плани, втілюють ідеї. Партнери не обмежують особисту незалежність один одного. Обидва мають легкий характер. Вони не ображаються на жарти один одного, труднощі сприймають як випробування власної сили і розуму. Через любов до правди відразу висловлюють те, що їм не подобається. Вони не відкладають невдоволення в довгий ящик. Головне для такої пари – не загрузнути в сімейному побуті, інакше можна втратити теплоту почуттів один до одного.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Стрілець

Гармонійний союз. Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець – волелюбні, легкі на підйом, які прагнуть до всього нового особистості. Їм легко зрозуміти один одного. Погасити теплоту почуттів між партнерами здатна нудьга. Тому їм потрібно насичувати сімейне життя новими враженнями: ходити в гості до друзів, їздити в спільні подорожі, знайти захоплююче спільне хобі.

Сумісність Козерога і Водолія в любові і шлюбі

Між Козерогом і Водолієм складаються непрості відносини. У них різні характери, світогляду, погляди на сімейне життя. Консервативному Козерогу і непередбачуваному Водолія складно зрозуміти один одного. Їх об’єднує рішучість, цілеспрямованість. Якщо вони поставлять за мету домогтися взаєморозуміння і будуть йти на поступки, то їх союз може стати щасливим. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність здатне спільна справа.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Водолій

Складний союз. Партнери не розуміють один одного. Чоловік-Водолій бажає стабільності у відносинах з жінкою-Козерогом. Партнерка постійно ухиляється від прямих відповідей і приховує свої справжні наміри. Вона чекає від свого обранця впевненості в завтрашньому дні, відповідальності і виконання зобов’язань. Волелюбний чоловік-Водолій не бажає підкорятися її правилам гри і віддаляється від справ. Щоб залишитися разом, партнери повинні поступитися своїми амбіціями і працювати як одна команда.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Козеріг

Непростий союз. Жінка-Водолій з самого початку відносин намагається розгадати душу чоловіка-Козерога і змусити його розкритися. Партнер чинить опір, вміло лавірує і вислизає від серйозних розмов. Йому не подобається волелюбність партнерки. Жінка-Водолій сповнена ідей і жадає спілкування з близькими їй по духу людьми. Тому її часто не буває вдома, що виводить з себе чоловіка-Козерога. Якщо партнери хочуть зберегти відносини, то їм належить масштабна робота над собою. Їм потрібно навчитися знаходити компроміс і йти на взаємні поступки.

Сумісність Водолія і Водолія в любові і шлюбі

Два Водолія мають хорошу сумісність завдяки схожості характерів і пріоритетів в житті. Вони розуміють один одного з півслова. Слабкість Союзу Водолій-Водолій в тому, що обидва партнери не йдуть далі мрій і планування і часто змінюють свої цілі. Це призводить до взаємних звинувачень і невдоволення. Якщо їм вдається уникнути такого розвитку подій, то вони стають щасливою парою.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Водолій

Хороший союз. Жінка-Водолій і чоловік-Водолій легко знаходять точки дотику. Їм не буває нудно удвох. Водолії-волелюбні натури, тому розуміють цінність свободи для другої половинки і ніколи не переступають межу. Каменем спотикання у відносинах може стати впертість представників цього знака зодіаку. Їм важко домовитися, обидва не готові поступатися один одному. Для підтримки тривалих і міцних відносин необхідно підживлювати союз яскравими подіями.

Сумісність Водолія і Риб в любові і шлюбі

Майбутнє Союзу Водолія і риб передбачити складно. Партнери мають різні характери і темпераменти. Їм непросто досягти взаєморозуміння. Проте, вони здатні гармонійно доповнити один одного і стати щасливою парою. Адже обидва мають багатий і багатогранний внутрішній світ, люблять мріяти. Водолія зачаровує м’якість і ніжність другої половинки. Риб приваблює в партнері незалежність і раціональність.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Риби

Непередбачувана пара. Жінка-Водолій і чоловік-Риби-мрійники і фантазери. Кожен з них має свій уявний світ, відірваний від реального. Союз заснований на духовному єднанні партнерів. Проблемою таких відносин можуть стати матеріальні труднощі через нездатність представників цих знаків Зодіаку заробляти і збирати гроші. Крім цього, прагнення жінки-Водолія до спілкування поза домом може зіткнутися з непорозумінням з боку замкнутого чоловіка-риб і привести до скандалів. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність здатний загальний творчий проект.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Водолій

Неоднозначна Сумісність. Відносини між чоловіком-Водолієм і жінкою-Рибами насичені романтикою і ніжністю. Головна проблема такого союзу-неготовність партнерів до вирішення побутових і господарських проблем. Щоб уникнути розбіжностей і конфліктів у відносинах, слід з самого початку обговорити практичні сторони спільного життя. Чоловікові-Водолія потрібно обмежити спілкування поза стінами будинку, більше уваги приділяти близьким людям. Жінці-Рибам необхідно докласти більше зусиль до створення домашнього затишку.

Езотерика
Додати коментар