Гороскоп сумісності: Риби з іншими знаками зодіаку

Гороскоп сумісності: Риби з іншими знаками зодіаку

Зміст
 1. Сумісність Овна і Риб в любові і шлюбі
 2. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Овен
 3. Сумісність жінка-Овен і чоловік-Риби
 4. Сумісність Тельця і Риб в любові і шлюбі
 5. Сумісність жінка-Телець і чоловік-Риби
 6. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Телець
 7. Сумісність Близнюків і Риб в любові і шлюбі
 8. Сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Риби
 9. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Близнюки
 10. Сумісність Рака і Риб в любові і шлюбі
 11. Сумісність жінка-Рак і чоловік-Риби
 12. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Рак
 13. Сумісність Лева і Риб в любові і шлюбі
 14. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Лев
 15. Сумісність жінка-Лев і чоловік-Риби
 16. Сумісність Діви і Риб в любові і шлюбі
 17. Сумісність жінка-Діва і чоловік-Риби
 18. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Діва
 19. Сумісність Терезів і Риб в любові і шлюбі
 20. Сумісність жінка-Терези і чоловік-Риби
 21. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Терези
 22. Сумісність Скорпіона і Риб в любові і шлюбі
 23. Сумісність жінка-Скорпіон і чоловік-Риби
 24. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Скорпіон
 25. Сумісність Стрільця і Риб в любові і шлюбі
 26. Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Риби
 27. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Стрілець
 28. Сумісність Козерога і Риб в любові і шлюбі
 29. Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Риби
 30. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Козеріг
 31. Сумісність Водолія і Риб в любові і шлюбі
 32. Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Риби
 33. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Водолій
 34. Сумісність Риб і Риб в любові і шлюбі
 35. Сумісність жінка-Риби і чоловік-Риби

Сумісність Овна і Риб в любові і шлюбі

Неоднозначні відносини через протилежність характерів партнерів. Риби не розуміють зайву активність своєї другої половини, а Овен – пасивність. На початку знайомства партнерів нестримно тягне один до одного. Вони відчувають бурхливі почуття і потяг. Але чим більше часу проводять разом, тим ясніше бачать відмінності в характерах. Це служить як зосередженням взаємного інтересу, так і каменем спотикання у відносинах. Зміцнити союз допомагає спільна справа.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Овен

Неоднозначна Сумісність. Жінка-Риби в таких відносинах знаходить необхідне їй почуття захищеності і ховається за сильного і активного главу сім’ї. Чоловік-Овен знаходить жіночну супутницю життя, про яку завжди мріяв. Разом з тим, партнеру не подобається невміння вести господарство і непрактичність другої половинки. Партнерка, в свою чергу, залишається байдужою до кар’єрних амбіцій свого чоловіка. Тривалі відносини між ними можливі, якщо партнери будуть багато прощати один одному і знаходити альтернативні шляхи вирішення проблем.

Сумісність жінка-Овен і чоловік-Риби

Неоднозначна Сумісність. Жінка-Овен не сприймає меланхолійного мрійника. Відносини будуть тривалими, якщо чоловік-Риби почне прагнути до конкретних цілей. Тоді жінка-Овен забезпечить дружину надійний тил, оточить його увагою і турботою. Партнеру при цьому важливо навчитися проявляти подяку за таке ставлення і купати другу половинку в любові. В цьому випадку обидва знаки зодіаку отримають бажане, і такий союз може тривати все життя. Зміцнити відносини допомагає спільна мета, ділове співробітництво.

Сумісність Тельця і Риб в любові і шлюбі

Союз Телець і риби має хороші перспективи на щасливе майбутнє. У відносинах такої пари немає палкої пристрасті. Напруження почуттів компенсує спокійна чуттєва ніжність представників обох знаків Зодіаку. У цьому вони схожі. Партнери добре розуміють один одного. Риби надихають обранця на успіхи в професійній діяльності. Телець піклується і в усьому підтримує свою другу половину. Каменем спотикання у відносинах може стати ревнощі партнерів, а також різне ставлення до грошей. Телець схильний до накопичення, а Риби – до тринькання.

Сумісність жінка-Телець і чоловік-Риби

Перспективний союз. Чоловік-Риби з самого початку відносин підкорений упевненістю і спокійною силою жінки-Тельця. Їй подобається в ньому творча жилка і розвинена уява. Каменем спотикання такої пари можуть стати взаємні образи через непорозуміння один одного. Закритому чоловікові-Рибам варто частіше пояснювати мотиви своїх вчинків і не ображатися на прямолінійність своєї другої половинки. Такий союз стає щасливим, якщо партнери працюють над собою і розвиваються. Зміцнити союз допомагає спільна справа.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Телець

Нейтральна Сумісність. Жінка-Риби-чутлива і творча натура. Для щасливого життя їй важливо розвиватися поза сім’єю, отримувати нові позитивні враження, подорожувати. Це важко здійснити з таким домосідом, як чоловік-Телець. Йому важлива стабільність і спокій. Новизна відчуттів доставляє представнику цього знака зодіаку дискомфорт. Пара може знайти компроміс у наданні особистої свободи один одному і зберегти теплоту почуттів через взаємну повагу.

Сумісність Близнюків і Риб в любові і шлюбі

Між близнюками і Рибами складаються непрості відносини. У партнерів багатий внутрішній світ і різні уявлення про життя. Вони рідко надовго залишаються разом, так як з самого початку знайомства починають нав’язувати один одному власне бачення навколишнього світу. Особливо важко доводиться чутливим і легко ранимим Рибам. Вони рідко витримують мінливість почуттів і різкість Близнюків і першими ініціюють розрив відносин.

Сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Риби

Непростий союз. Після першої пристрасті і взаємного тяжіння партнери відкривають для себе повну протилежність характерів один одного. Різкість жінки-Близнюків ранить чутливого чоловіка-риб і поступово погіршує відносини. Союз рятує конструктивний діалог, постійне вирішення назріваючих конфліктів і правильний розподіл ролей в сім’ї.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Близнюки

Суперечливий союз. Чоловіка-Близнюків приваблює вразливість і творча натура жінки-риб. Але він швидко остигає і починає шукати нові цікаві для себе знайомства. Жінка-Риби бачить у своєму партнері єдиного принца “на все життя” і часто причіпками і образами намагається змусити його сконцентруватися тільки на її почуттях. Волелюбний чоловік-Близнюки не сприймає такого тиску і віддаляється, провокуючи ще більші страждання другої половинки. Поліпшити сумісність допомагає відмова партнерів від взаємних вимог.

Сумісність Рака і Риб в любові і шлюбі

У Рака і риб є перспективи на щасливе майбутнє. Це ніжна і чуттєва пара. Тонка душевна організація представників обох знаків Зодіаку дарує їх роману незабутню глибину почуттів. Оточуючим їх відносини не здаються пристрасними і барвистими, оскільки партнери звикли ховати свої справжні емоції. Головне, щоб така замкнутість і скритність не завадили їм самим, не зруйнували щиру любов.

Сумісність жінка-Рак і чоловік-Риби

Перспективний союз. Чоловіка-риб надихає енергійність жінки-Рака. Партнерці подобається мудрість і чутливість свого супутника життя. Роз’єднання в їх відносини вносить холодність чоловіки-риб. Жінка-Рак після кількох невдалих спроб “відкрити” серце свого обранця звинувачує в його замкнутості себе. Це накопичує непорозуміння у відносинах і призводить до віддалення партнерів один від одного. Зберегти союз і поліпшити сумісність допомагає довіра чоловіком-Рибами другій половинці всіх своїх думок і бажань.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Рак

Багатообіцяючий союз. Партнери розуміють один одного з півслова. Поруч з жінкою-Рибами чоловік-Рак залишає свою звичну безініціативність і може багато чого досягти, а партнерка стає більш практичною і розсудливою. Порушити гармонію у відносинах можуть спроби чоловіка-Рака контролювати свою обраницю і обмежувати її особисту свободу. Такий союз стає щасливим, якщо партнери йдуть на взаємні поступки.

Сумісність Лева і Риб в любові і шлюбі

Союз представників таких знаків-випробування на міцність. Хоча Леву подобається тонкість і чутливість риб, він не розуміє їх замкнутості і безініціативності. Рибам до душі енергійність і емоційність Лева, але його грубість і нав’язування думки змушують віддалятися від нього. Їхні стосунки стають щасливими, якщо партнери повністю приймають один одного і не намагаються перевиховати один одного «по-своєму».

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Лев

Складний союз. З самого початку відносин жінка-Риби справляє сильне враження на чоловіка-Лева своєю вразливістю і ніжністю. В особі партнера вона знаходить опору і захист від суворої реальності. Але її не влаштовує його бурхливе суспільне життя. Тому вона розвиває негласну війну зі звичками партнера, вдаючись до маніпуляцій. Якщо чоловік-Лев помічає дрібні хитрощі супутниці, то відповідає спалахом руйнівної агресії. Щоб прожити разом довго і щасливо, партнерам необхідно навчитися розуміти один одного.

Сумісність жінка-Лев і чоловік-Риби

Складний союз. Відкритій жінці-Леву важко зрозуміти тонкощі внутрішнього світу чоловіка-риб. Відносини стають щасливими, якщо партнер надає можливість своїй обраниці взяти на себе турботу про матеріальне благополуччя сім’ї, а сам вирішує побутові проблеми. Щоб поліпшити сумісність, обом потрібно приборкати власні амбіції для блага любові, залишатися самими собою і поважати один одного.

Сумісність Діви і Риб в любові і шлюбі

Майбутнє такої пари передбачити складно. Діва прагматична і не витає в хмарах. Вся її життя заснована на створенні комфорту для себе і оточуючих. Вона не може зрозуміти мрійливості і безініціативності риб. Тому починає критикувати і перевиховувати другу половинку. Це ображає риб, і коло замикається. Представники обох знаків Зодіаку-закриті натури, тому вони не можуть розібрати внутрішні проблеми в конструктивному діалозі. Через недомовок і взаємних образ їх союз стає нестерпним. Партнери можуть знайти сімейне щастя, якщо навчаться розуміти один одного і будуть робити акцент на достоїнствах другої половини.

Сумісність жінка-Діва і чоловік-Риби

Непростий союз. Більш діяльна і практична жінка-Діва з самого початку бере управління всіма справами в свої руки. Коли вона розуміє, що її обранця повністю влаштовує така ситуація, починає пред’являти йому претензії. Чоловік-Риби реагує на звинувачення партнерки образою, а не зміною поведінки. Це призводить до взаємних докорів і погіршення відносин. Партнерам потрібно навчитися знаходити компроміси. Зміцнити союз здатна спільна мета або спільне захоплення.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Діва

Неоднозначна Сумісність. У партнерів різні характери і світогляду. Чоловік-Діва практичний, мріє про створення затишного домашнього вогнища. Жінка-Риби незалежна, живе в світі фантазій. Партнери здатні помінятися в кращу сторону під впливом другої половини і стати щасливими разом. Головне – не намагатися насильно переробити один одного і вирішувати всі виникаючі проблеми шляхом конструктивного діалогу.

Сумісність Терезів і Риб в любові і шлюбі

Між Терезами і Рибами складаються непрості відносини. Партнери мають різні характери, світогляду. Раціональним Терезам складно знайти спільну мову з емоційними Рибами. Союз стає щасливим, тільки якщо обидва партнери докладають зусиль для розвитку відносин і не звертають уваги на негативні моменти.

Сумісність жінка-Терези і чоловік-Риби

Непростий союз. Представникам обох знаків Зодіаку потрібен надійний і сильний партнер. У союзі один з одним жінка-Терези і чоловік-Риби не отримують необхідної їм підтримки. Обидва не вміють приймати важливі життєві рішення. Вони звикли відсиджуватися осторонь. Це здатне зруйнувати їх союз. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність допомагає готовність чоловіка-риб взяти на себе турботу про внутрішні питання. У відповідь на такий крок його друга половинка стає хорошим порадником і помічником. Тоді їх сімейний корабель знаходить свого капітана і залишається на плаву.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Терези

Непростий союз. Партнери вважають за краще витати в хмарах і тільки мріяти про майбутнє, ніколи не переходячи від слів до справ. Поступово їх крихкий світ руйнується під тиском реальних питань і справ. Ні жінка-Риби, Ні чоловік-Терези не пред’являють один одному претензії з цього приводу, оскільки не бажають обмежувати свободу коханої людини. Врятувати такий союз допомагає добровільний розподіл обов’язків на самому початку відносин. Воно не дає побуті зруйнувати теплоту почуттів. Щоб союз не вичерпав себе, партнери повинні активно взаємодіяти один з одним, даючи другій половині стимул для подальшого розвитку.

Сумісність Скорпіона і Риб в любові і шлюбі

Між Скорпіоном і Рибами складаються гармонійні відносини. У партнерів схожі світогляди і цілі в житті. Жорсткий і рішучий Скорпіон стає лідером. Він отримує від риб необхідну підтримку та ідеї для втілення. Ніжні і м’які риби привносять в союз емоційність і творчу жилку. Відносини між ними стають міцними і щасливими, якщо партнери закривають очі на недоліки один одного і концентруються на сильних сторонах.

Сумісність жінка-Скорпіон і чоловік-Риби

Хороша сумісність. Партнери знаходять тонкий баланс у відносинах. Чоловік-Риби ділиться своїми ідеями і планами з жінкою-Скорпіоном. Вона обробляє їх і підносить партнеру у вигляді ради, який він з радістю приймає і використовує. Чоловік-Риби в такому союзі стає більш активним і діяльним, а жінка-Скорпіон пом’якшує гострі кути свого характеру. Відносини цієї пари з часом стають гармонійніше і краще. Для зміцнення союзу їм рекомендується спробувати себе в сімейному бізнесі.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Скорпіон

Гармонійний союз. Партнери мають схожі життєві пріоритети, рухаються в одному напрямку. Вони розуміють один одного з півслова. Такий союз-ідеальне поєднання м’якості і сили. У чоловіка-Скорпіона з самого початку виникає бажання захищати і оберігати тендітну партнерку. Натомість жінка-Риби дарує йому ніжність і підтримку у всіх його справах. Союз представників цих двох знаків Зодіаку змінює на краще кожного з них. Жінка-Риби стає більш впевненою в собі, а чоловік-Скорпіон знаходить м’якість, якої йому часом не вистачає. Каменем спотикання у відносинах стає природна закритість партнерів, яка заважає їм проявляти свої почуття один до одного. Зміцнити союз допомагає загальне хобі.

Сумісність Стрільця і Риб в любові і шлюбі

Стрілець-Риби – суперечливий зодіакальний союз. Партнери мають різні темпераменти, світогляд, цілі в житті. Відкритому Стрільцеві важко зрозуміти загадкову натуру риб, а чутливих і вразливих риб ображає прямолінійність партнера. Представники цих знаків Зодіаку стають щасливими разом, якщо концентруються на достоїнствах один одного і відкидають недоліки.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Складний союз. На початку відносин партнери захоплюються внутрішнім світом один одного. Але через деякий час сильну і вольову жінку-Стрільця починає дратувати м’якість і безініціативність чоловіки-риб. На спроби переробити його партнер відповідає агресією і замкнутістю. Така поведінка призводить до поступового охолодження почуттів. Для збереження теплоти відносин партнерам потрібно знайти спільну духовну мету і прагнути до неї.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Стрілець

Неоднозначна Сумісність. Необережне зауваження партнера ранить серце м’якої і чуттєвої жінки-риб. Відкритому чоловікові-Стрільцю складно зрозуміти загадкову даму серця. Майбутнє таких відносин залежить від ступеня схожості світогляду і поглядів на життя партнерів або від наявності взаємної вигоди. Зміцнити союз допомагає концентрація на достоїнствах один одного і уважне ставлення до бажань другої половини.

Сумісність Козерога і Риб в любові і шлюбі

Козеріг і риби мають хорошу сумісність. Між ними складаються спокійні відносини. Партнерам комфортно в суспільстві один одного. Козеріг милується тонкими гранями душі другої половини, а риб вражає практичність і напористість партнера. У такому союзі кожен отримує те, що хоче. Козеріг задовольняє свою потребу в домінуванні і реалізує свої можливості. Риби отримують захисника і надійну опору в житті.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Риби

Перспективна пара. Жінка-Козеріг і чоловік-Риби добре розуміють один одного, вміють співпрацювати. Їм комфортно бути разом. У такому союзі обидва партнери змінюються в кращу сторону. Жінка-Козеріг стає більш відкритою і комунікабельною, а чоловік-Риби – більш практичним. Майбутнє такого союзу багато в чому залежить від партнерки. Щоб зберегти теплоту відносин, їй не слід тиснути на свого обранця – намагатися зробити його більш активним.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Козеріг

Перспективний союз. Чоловік-Козеріг дарує своїй другій половинці спокій, безпеку і почуття впевненості в собі. Жінка-Риби розфарбовує відносини яскравими фарбами емоцій і творчості. Каменем спотикання в такому союзі можуть стати взаємні претензії: меркантильність і дріб’язковість чоловіки-Козерога, перепади настрою і образливість жінки-риб. Накопичене невдоволення здатне привести до бурхливого з’ясування відносин і розриву. Щоб цього не сталося, партнерам потрібно з самого початку знайомства не тримати емоції в собі.

Сумісність Водолія і Риб в любові і шлюбі

Майбутнє Союзу Водолія і риб передбачити складно. Партнери мають різні характери і темпераменти. Їм непросто досягти взаєморозуміння. Проте, вони здатні гармонійно доповнити один одного і стати щасливою парою. Адже обидва мають багатий і багатогранний внутрішній світ, люблять мріяти. Водолія зачаровує м’якість і ніжність другої половинки. Риб приваблює в партнері незалежність і раціональність.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Риби

Непередбачувана пара. Жінка-Водолій і чоловік-Риби – мрійники і фантазери. Кожен з них має свій уявний світ, відірваний від реального. Союз заснований на духовному єднанні партнерів. Проблемою таких відносин можуть стати матеріальні труднощі через нездатність представників цих знаків Зодіаку заробляти і збирати гроші. Крім цього, прагнення жінки-Водолія до спілкування поза домом може зіткнутися з непорозумінням з боку замкнутого чоловіка-риб і привести до скандалів. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність здатний загальний творчий проект.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Водолій

Неоднозначна Сумісність. Відносини між чоловіком-Водолієм і жінкою-Рибами насичені романтикою і ніжністю. Головна проблема такого союзу – неготовність партнерів до вирішення побутових і господарських проблем. Щоб уникнути розбіжностей і конфліктів у відносинах, слід з самого початку обговорити практичні сторони спільного життя. Чоловікові-Водолія потрібно обмежити спілкування поза стінами будинку, більше уваги приділяти близьким людям. Жінці-Рибам необхідно докласти більше зусиль до створення домашнього затишку.

Сумісність Риб і Риб в любові і шлюбі

Майбутнє союзу двох риб передбачити складно. Їх любов наповнена романтикою і ніжністю. Основна проблема такого тандему-пасивність партнерів і небажання вирішувати побутові проблеми. Відносини стають щасливими, якщо хто-небудь з риб бере на себе зобов’язання і добровільно займається всіма питаннями за двох.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Риби

Непередбачуваний союз. Він рясніє ідеями і творчими планами. На жаль, більшість розробок такої пари залишається тільки мріями. Риби пасивні і рідко втілюють в життя свої задумки. Вони схильні плисти за течією і не боротися за краще життя. У такому союзі лідер просто необхідний, інакше партнери загрузнуть в образах і взаємних звинуваченнях в бездіяльності. Для порятунку відносин і поліпшення сумісності хтось повинен стати розумнішими, побороти свою безініціативну натуру і «стати біля керма».

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь