Сонник близнюки наснилися. До чого сниться близнюків у сні бачити.

Значення сну близнюки – сонник Хассе

Побачена уві сні чужі діти близнюки несуть молодій жінці звістка про власне потомство, кількість дітей у даному випадку не має пророцького значення.

Якщо уві сні у вас з’явилися власні діти близнюки, стать яких вам невідомий – буде велике родинне свято, причому привід для нього буде новим.

Народити близнят хлопчиків у сні – до зростання доходів та підвищення фінансового благополуччя.

Якщо заміжньої жінки уві сні довелося годувати грудьми близнюків – у неї додасться клопоту. Можливо, в сім’ї додасться народу, наприклад, хтось із дітей вступить у шлюб.

Якщо чоловік дізнається, що близька йому жінка – близнюк за гороскопом, то цей сон є підказкою та пересторогою. Його обраницею виявиться жінка вкрай кепського характеру, з тих, кого чоловіки не можуть кинути і не можуть перебувати поруч. Це жінка зіпсує йому багато крові.

Власна сестра близнюк сниться заміжній жінці до того, що, можливо, у неї є сусідка по прописку в серці власного чоловіка.

Опинитися в суспільстві, де навколо вас є багато близнюків, і є ваш власний двійник – до багатоплідної вагітності.

До чого близнюк сниться – езотеричний сонник

Новонароджені близнюки сняться до новини, яка буде для вас дивною і абсолютно несподіваною.

Якщо жінка уві сні сама народила близнюків – їй вдасться задовольнити свою давню цікавість, вона дізнається, що її давно цікавило.

Побачити свого близнюка – сон говорить про те, що ви давно не думали про власні справи, влаштовуючи чужі. Подбайте, нарешті, і про себе.

Для тих, хто пов’язаний з тваринництвом, зі сну два близнюки обіцяють хороший приплід худоби. Для сільськогосподарських трудівників полів брати близнюки або близнюки дівчинки обіцяють хороший врожай. Якщо ж близнюки виявилися різної статі, то урожай буде багатий, але зберегти його повністю не вдасться.

До чого близнюки сняться – сучасний сонник

Близнюки хлопчики сняться до того, що сплячий знайде, нарешті, впевненість у власних силах. Довгий час мучавші його сумніви з приводу власних здібностей вирішаться, завдяки якісь вдало виконаній справі.

Народити близнюків дівчаток або просто побачити їх – до великих сумнівів. Перед вами встане складна дилема, але, незважаючи на гадану доленосність цього вибору, на ділі вони виявляться рівнозначними в плані успішності.

Якщо дівчині сняться хлопці близнюки, це говорить про її незадоволеному сексуальне бажання. Однак мова йде не про кількість, а про якість статевого зв’язку.

Для одруженого чоловіка приснився у дружини вагітність близнюками означає збільшення витрат на сім’ю через збільшення утриманців. Можливо, йому доведеться утримувати когось із старих батьків або дітей, які завели власну сім’ю.

Езотерика
Додати коментар