Гороскоп сумісності: Стрілець з іншими знаками зодіаку

Зміст

Сумісність Овна і Стрільця в любові і шлюбі

У Овна і Стрільця часто складаються гармонійні відносини. Обидва партнери — захоплючі натури, люблять веселощі і пригоди. Крім того, Овен і Стрілець здатні не помічати того, що безліч інших знаків Зодіаку вже звело б з розуму. Каменем спотикання в їх відносинах може стати неготовність йти на поступки, волелюбність і прямолінійність.

Сумісність жінка-Овен і чоловік-Стрілець

Вдалий союз. Жінка-Овен і чоловік-Стрілець мають багато спільних рис характеру. Обидва люблять проводити час в компанії друзів, родичів. Вони підтримують один одного у всьому. Відносини між ними подібні вируючого вулкану. Сварки можуть виникати через будь-яку дрібницю. Але тривають вони недовго. Зміцнити союз допомагає загальна цікава справа і вміння не помічати взаємні недоліки.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Овен

Перспективний союз. Він дарує обом партнерам необхідний заряд енергії. Жінка-Стрілець і чоловік-Овен – яскрава і цікава пара. Обидва люблять подорожувати, відпочивати з друзями, перетворювати будні в Свято. У парі можливі конфлікти на грунті побуту і фінансового забезпечення сім’ї. Миритися представникам цих знаків Зодіаку найкраще в ліжку, адже у них ідеальна сексуальна сумісність. Відносини між партнерами стають щасливими, якщо вони йдуть на компроміси.

Сумісність Тельця і Стрільця в любові і шлюбі

Стрілець і Телець мають низьку Сумісність.Вони рідко створюють союз через протилежність характерів. Енергійність і швидкість дій першого не уживаються поруч з повільністю і безініціативністю другого. На початковому етапі відносин між ними спалахує пристрасть. Через деякий час обидва знаки зодіаку розуміють всю глибину відмінностей між ними і часто припиняють безперспективні для обох відносини. Союз має шанси на щасливе майбутнє, якщо партнери перестануть зациклюватися на тих рисах характеру один одного, які їх не влаштовують.

Сумісність жінка-Телець і чоловік-Стрілець

Малоперспективний союз. У партнерів протилежні життєві цілі. Чоловіка-Стрільця цікавлять тільки власні ідеї і робота. Жінка-Телець всі сили віддає на створення домашнього затишку і тепла. Незважаючи на всі її старання, чоловік не поспішає ввечері додому. Він вважає, що дружина намагається “прив’язати” його таким чином до сім’ї. Якщо партнери бажають залишитися разом, їм потрібно з самого початку розподілити обов’язки і окреслити для кожного коло особистої свободи.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Телець

Малоперспективний союз. Жінка-Стрілець постійно прагне до нових відчуттів, експериментів і подорожей. Чоловік-Телець консервативний і»важкий на підйом”. У них різні переваги, тому приємний спільне дозвілля їм організувати важко. Телець намагається “розсудити” жінку-Стрільця, а вона відстоює свої інтереси і особисту свободу. Це призводить до конфліктів в парі. Вони залишаються разом в разі, якщо йдуть на поступки і залишають партнеру можливість робити все по-своєму.

Сумісність Близнюків і Стрільця в любові і шлюбі

Перспективний союз. Близнюки і Стрілець — близькі по духу знаки зодіаку. Їхні стосунки з боку здаються ідеалом. Партнери до зрілого віку не втрачають дитячої безпосередності і прагнення до нових вражень. Стрілець дає Близнюкам необхідне їм сталість і у всьому підтримує ідеї другої половинки. Близнюки ж здатні зрозуміти партнера як ніхто інший. Разом з тим, якщо вони рухаються в різних напрямках, їх союз стає недовговічним.

Сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець

Хороша сумісність. Прагнення чоловіка-Стрільця керувати допомагає жінці-Близнюкам направити в одне русло свою метушливу і незібрану натуру. Партнер боїться зруйнувати тендітну гармонію відносин, образити другу половинку необережним словом або дією. Тому сварки – нечастий гість в будинку такої пари. Легкість спілкування і веселий характер згладжують гострі кути в їх відносинах. Зміцнити союз допомагає взаємна довіра і постійна різноманітність.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Близнюки

Гармонійний союз. Жінці-Стрільцю і чоловікові-Близнюкам цікаво один з одним. Рішучість і сила характеру партнерки підвищує впевненість в собі її обранця. Тому в такому союзі він здатний досягти більшого завдяки підтримці другої половинки. У представників таких знаків Зодіаку спільні захоплення і схожий погляд на світ. Вони постійно самовдосконалюються. Готові багато прощати і поступатися один одному. Головне для такої пари – не чіплятися до партнера по дрібницях. Тоді вони будуть жити разом довго і щасливо.

Сумісність Рака і Стрільця в любові і шлюбі

Майбутнє такого союзу передбачити складно. Рак і Стрілець — абсолютні протилежності. Це притягує їх один до одного. Стрільцеві подобається вразливість і м’якість Рака, а Рака привертає авантюризм і сила партнера. Каменем спотикання в їх відносинах стає різне ставлення до грошей. На перший погляд здається, що така пара не пробуде разом довго. Але обидва партнери можуть дати своїй другій половині незабутній життєвий досвід і змінити один одного на краще. Майбутнє таких відносин залежить від готовності Рака і Стрільця будувати і розвивати відносини.

Сумісність жінка-Рак і чоловік-Стрілець

Непередбачуваний союз. У такій парі домінує чоловік-Стрілець. Але м’яка і слабка на перший погляд жінка-Рак теж проявляє небачену силу характеру, якщо він забувається і «переходить межу». Для зміцнення союзу партнерам необхідно зберігати баланс у відносинах, залишаючи один одному широке коло особистої свободи. Їм потрібно зрозуміти мотиви і поведінку один одного. Тоді одвічна війна протилежностей переросте в щиру зацікавленість внутрішнім світом другої половинки.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Рак

Неоднозначна Сумісність. Жінка-Стрілець з самого початку відносин бере ініціативу в свої руки і самостійно вирішує всі відповідальні питання. Чоловік-Рак радий такому розвитку подій, адже зобов’язання обтяжують його м’яку натуру. Через час він відкриває партнерці свою справжню суть – демонструє свою впертість, запальність, ревнощі. Це призводить до частих конфліктів, які псують відносини. Щоб союз став щасливим, партнери повинні навчитися вести конструктивний діалог.

Сумісність Лева і Стрільця в любові і шлюбі

Такі відносини мають шанс на успіх. Лев і Стрілець мають схожі характери. Вони жадають пригод і авантюр, творчості і спілкування. У них однакові цілі в житті. Обом притаманні лідерські якості, тому їм складно йти на взаємні поступки. Такий союз стає щасливим, якщо партнери на початку відносин розподіляють сімейні обов’язки і не заступають на особистий простір один одного.

Сумісність жінка-Лев і чоловік-Стрілець

Перспективний союз. Жінка-Лев і чоловік-Стрілець мають схожі темпераменти і цілі в житті. Вони багато чому вчаться один у одного і змінюються в кращу сторону. Проблеми можуть виникнути на грунті боротьби за владу. Волелюбному і незалежному чоловікові-Стрільцю важко змиритися зі спробами партнерки прибрати до рук лідерство в будинку. Якщо жінка-Лев не намагається все контролювати і “будувати” свого обранця, то відносини стають щасливими для обох. Зміцнити союз допомагає внесення різноманітності в життя.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Лев

Хороша сумісність. Жінка-Стрілець і чоловік-Лев – споріднені душі. Такий союз стає початком саморозвитку для партнерів. Завдяки один одному вони знаходять себе в діловій і громадській сфері і досягають успіху. Обидва партнери терпимі до недоліків другої половинки, тому сварки і конфлікти – рідкість в їхньому будинку. Їм важливо не обмежувати свободу один одного. Тоді союз представників таких знаків Зодіаку стає тривалим і щасливим.

Сумісність Діви і Стрільця в любові і шлюбі

Долю Союзу Діва-Стрілець передбачити складно. На початку відносин між партнерами виникає тяжіння. Діва захоплюється нестандартністю мислення і силою духу Стрільця, а його приваблює її практичність і загадковість. Після бурхливого роману виникають розбіжності через несхожість характерів. Щедрого Стрільця починає дратувати скупість, а впорядковану Діву – хаотичність партнера. Зміцнити союз і поліпшити сумісність допомагає спільна справа і прагнення до досягнення взаєморозуміння.

Сумісність жінка-Діва і чоловік-Стрілець

Важкий союз. У партнерів різні характери і світогляду. Жінка-Діва віддає перевагу тиху домашню обстановку, любить створювати затишок в домі. Чоловік-Стрілець шукає нові пригоди, розважається поза домом. Союз стає щасливим, якщо партнери не починають переробляти один одного.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Діва

Непростий союз. На початку відносин жінка-Стрілець зачаровується практичністю і спокоєм обранця, а чоловік-Діва – силою духу і волелюбністю партнерки. Після цукерково-букетного періоду виникають взаємні претензії. Якості, які їм раніше імпонували, починають дратувати. Партнерам потрібно уникати сварок і надавати один одному необхідну свободу. Зміцнити відносини допомагає спільна справа.

Сумісність Терезів і Стрільця в любові і шлюбі

Специфічна пара. У такому союзі розміреність і консервативність Терези часто стикаються з неординарністю і ризикованістю Стрільця. Незважаючи на розбіжності, обидва партнери по-особливому ставляться до життя. Їх легкість і товариськість пом’якшують відмінності в світогляді і дають грунт для міцного союзу. У такої пари великий потенціал для особистісного розвитку, вони багато можуть дати один одному. Сила тандему Терези-Стрілець в тому, що партнери не створюють проблем на рівному місці і цінують свою другу половинку.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Терези

Перспективний союз. Партнери доповнюють один одного. Жінці-Стрільцю подобається безконфліктність і м’якість партнера, а чоловікові-Терезам – життєрадісність і бажання його другої половини самовдосконалюватися. Каменем спотикання у відносинах може стати прямолінійність і різкість прекрасної половини Союзу. У відповідь на таку поведінку чоловік-Терези починає накопичувати в собі образи, що може привести до охолодження почуттів. Тому жінці-Стрільцю варто бути більш тактовною. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність допомагають спільні подорожі.

Сумісність жінка-Терези і чоловік-Стрілець

Перспективний союз. Партнери добре доповнюють один одного. Чоловік-Стрілець підтримує нерішучу обраницю в хвилини сумнівів і допомагає їй прийняти важливе рішення. Жінка-Терези вчить партнера не розпорошувати свої сили, а діяти цілеспрямовано і продуктивно. Представникам цих знаків Зодіаку цікаво і легко бути разом. Вони поважають право партнера мати особисту свободу. Обидва люблять подорожі. Періодичні спільні поїздки зміцнюють їх почуття і дарують нові враження.

Сумісність Скорпіона і Стрільця в любові і шлюбі

Скорпіон і Стрілець мають невисоку Сумісність. Обидва партнери – сильні особистості. Вони часто протидіють один одному. Ніхто не бажає поступатися, тому їхній будинок перетворюється на»поле битви”. У кожного з них є власне уявлення про світ, який він намагається нав’язати партнеру. Побудувати благополучні відносини допомагає концентрація на схожості вдач і переваг. Адже і Скорпіон, і Стрілець люблять дізнаватися нове, подорожувати і спілкуватися. Роблячи акцент на цьому, партнери припиняють протистояння і примиряються.

Сумісність жінка-Скорпіон і чоловік-Стрілець

Непростий союз. У партнерів різні пріоритети в житті. Жінка-Скорпіон прагне до стабільності в сім’ї, а чоловік-Стрілець воліє свободу і уникає прихильностей. Союз часто тримається на хорошій сексуальній сумісності. Відносини між ними стають щасливими, якщо партнери зосереджуються на схожих рисах характеру і не затівають сварки через дрібниці. Для зміцнення союзу чоловікові-Стрільцю варто обмежити ступінь свого волелюбності, а жінці-Скорпіону – стримати свій запал.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Скорпіон

Непростий союз. У партнерів різні характери. Жінка-Стрілець любить свободу. Чоловік-Скорпіон, навпаки, прагне до стабільності і сталості. Йому бракує любові, уваги і турботи з боку коханої. Він намагається обмежити особисту свободу обраниці і прив’язати її до будинку. Це призводить до конфліктів. Союз таких людей стає щасливим і міцним, якщо партнери підлаштовуються один під одного і рухаються до єдиної мети.

Сумісність Стрільця і Стрільця в любові і шлюбі

Пара Стрілець-Стрілець має високу сумісність. Партнери відмінно розуміють один одного. Обидва активні, товариські, волелюбні, люблять подорожувати. Перевага союзу двох Стрільців в тому, що вони вміють йти на поступки і знаходити компроміс. Головне для такої пари-не звертати уваги на недоліки коханої людини.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Стрілець

Перспективний союз. Партнерів об’єднують однакові погляди на життя, на дозвілля. Вони потребують один одного. Адже тільки Стрілець здатний зрозуміти іншого Стрільця. Для представників цього знака зодіаку важливо різноманітність, і його вдосталь в такому союзі. Партнери зосереджуються на отриманні нових вражень і радості від життя. Природний оптимізм Стрільців допомагає їм легко вирішувати будь-який конфлікт. Небезпека такого союзу у волелюбності партнерів. Воно може перешкодити їм залишатися разом надовго. Більш міцними стають дорослі пари-у віці від 25-35 років.

Сумісність Стрільця і Козерога в любові і шлюбі

Стрілець-Козеріг — динамічний, яскравий, бурхливий, але нелегкий союз представників двох несхожих один на одного знаків Зодіаку. Конфлікт виникає на грунті відмінності поглядів на світ і життєвих цілей. Козеріг по натурі консервативний, на першому місці в його житті стоїть робота і кар’єрний ріст. Стрілець любить ризикувати і вважає за краще постійні зміни у всіх життєвих сферах. Незважаючи на таку різницю характерів, партнери можуть стати один для одного хорошими вчителями і стимулювати особистий розвиток своєї другої половини.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг

Непростий союз. Чоловік-Козеріг з самого початку підпорядковує все в будинку своєму власному ритму життя. Волелюбна жінка-Стрілець бурхливо чинить опір цьому і у відповідь намагається рідше бувати вдома. Таке протистояння призводить до конфліктів, які послаблюють союз. Для побудови щасливих відносин партнерам необхідно навчитися діяти спільно, поважати амбіції своєї другої половини. Зміцнити союз і поліпшити сумісність допомагає спільний бізнес.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець

Непростий союз. Жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець мають різні характери, пріоритети в житті. Їм складно домогтися взаєморозуміння. Чоловікові-Стрільцю подобається свобода. Він вважає за краще подорожі і спілкування затишного домашнього вогнища. На спроби жінки-Козерога урезонити його він реагує опором. Незважаючи на всі труднощі, спільне життя представників цих знаків Зодіаку допомагає їм помінятися в кращу сторону. Чоловік-Стрілець набирається від другої половинки мудрості і врівноваженості. Жінка-Козеріг позбавляється від напруженості і вчиться легко приймати рішення. Щоб поліпшити сумісність, парі потрібно навчитися розуміти один одного і не ставити свої амбіції «на чільне місце».

Сумісність Стрільця і Водолія в любові і шлюбі

Стрілець-Водолій — гармонійний союз двох сумісних Стихій: Вогню і повітря. Обидва партнери буквально сиплють ідеями і максимально розкривають свої здібності в суспільстві один одного. Пара Стрілець-Водолій грунтується на схожості натур і міцній дружбі. Завдяки цьому їх союзу не страшні ніякі сварки і сварки, адже вони потребують один одного. Їх почуття з роками тільки міцніють.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Водолій

Хороша сумісність. Жінка-Стрілець і чоловік-Водолій дивляться на життя в одному напрямку. Вони разом будують плани, втілюють ідеї. Партнери не обмежують особисту незалежність один одного. Обидва мають легкий характер. Вони не ображаються на жарти один одного, труднощі сприймають як випробування власної сили і розуму. Через любов до правди відразу висловлюють те, що їм не подобається. Вони не відкладають невдоволення в довгий ящик. Головне для такої пари – не загрузнути в сімейному побуті, інакше можна втратити теплоту почуттів один до одного.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Стрілець

Гармонійний союз. Жінка-Водолій і чоловік-Стрілець – волелюбні, легкі на підйом, які прагнуть до всього нового особистості. Їм легко зрозуміти один одного. Погасити теплоту почуттів між партнерами здатна нудьга. Тому їм потрібно насичувати сімейне життя новими враженнями: ходити в гості до друзів, їздити в спільні подорожі, знайти захоплююче спільне хобі.

Сумісність Стрільця і Риб в любові і шлюбі

Стрілець-Риби — суперечливий зодіакальний союз. Партнери мають різні темпераменти, світогляд, цілі в житті. Відкритому Стрільцеві важко зрозуміти загадкову натуру риб, а чутливих і вразливих риб ображає прямолінійність партнера. Представники цих знаків Зодіаку стають щасливими разом, якщо концентруються на достоїнствах один одного і відкидають недоліки.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Складний союз. На початку відносин партнери захоплюються внутрішнім світом один одного. Але через деякий час сильну і вольову жінку-Стрільця починає дратувати м’якість і безініціативність чоловіки-риб. На спроби переробити його партнер відповідає агресією і замкнутістю. Така поведінка призводить до поступового охолодження почуттів. Для збереження теплоти відносин партнерам потрібно знайти спільну духовну мету і прагнути до неї.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Стрілець

Неоднозначна Сумісність. Необережне зауваження партнера ранить серце м’якої і чуттєвої жінки-риб. Відкритому чоловікові-Стрільцю складно зрозуміти загадкову даму серця. Майбутнє таких відносин залежить від ступеня схожості світогляду і поглядів на життя партнерів або від наявності взаємної вигоди. Зміцнити союз допомагає концентрація на достоїнствах один одного і уважне ставлення до бажань другої половини.

Езотерика
Додати коментар