Гороскоп сумісності: Овен з іншими знаками зодіаку

Сумісність Овнів з усіма знаками Зодіаку.

ОВЕН – ОВЕН

Вони обидва – лідери, які будуть боротися за першість. Це здатне поступово загострити відносини до критичної позначки. Можна спробувати перевести весь цей запал в інтимну сферу, але це буде лише тимчасовим заходом. Насправді її недостатньо. Рано чи пізно такі відносини закінчаться, не врятує навіть секс, який теж може зіпсуватися.

ОВЕН – ТЕЛЕЦЬ

Телець і Овен по-різному дивляться на почуття. Овен вітає пристрасть, запал, жар. А Телець мріє про спокій і затишок. Їм важко знайти точки дотику. А ось вивести один одного з себе – це просто. Кожен здатний це зробити просто граючись. Навіть якщо на перших порах з’явиться сильний сексуальний потяг, воно навряд чи протримається довго, так що на нього не варто робити ставок.

ОВЕН – БЛИЗНЮКИ

У цьому союзі все тримається на Близнюках. Овен занадто однобоко підходить до відносин: він намагається, і йому або відповідають, або ні. Близнюки люблять надходити і так і сяк, але в стосунках потрібно грати в одні ворота. Від того, чи вийде у Близнюків стати відданими своєму партнерові, залежить багато чого.

ОВЕН – РАК

Ці знаки народжені різними стихіями, а тому ніяк не можуть знайти спільну мову. Дія одного дратує іншого. Вони можуть знайти спільні точки дотику, наприклад, в сексі. Але все це лише тимчасові заходи, які ніяк не допоможуть уникнути розставання, яке майже напевно чекає їх в кінці.

ОВЕН – ЛЕВ

Вони відмінно ладнають і могли б стати хорошими друзями. Але коли стоїть питання про відносини, все не так однозначно. Овен прагне лідирувати, Лев – правити. Розірвати це порочне коло досить складно. Кожному доведеться в чомусь поступатися партнеру, щоб зберегти відносини. Але це можливо.

ОВЕН – ДІВА

Овна Діва здається привабливим і надійним партнером. Вона в ньому бачить силу, підтримку, пристрасть. Але в той же час Овна явно не вистачає енергії в Діві, а її коробить від його зайвої нестриманості. Ці розбіжності можна подолати, але потрібно сильне бажання їх подолати. Якщо воно є, вийде хороший шлюб.

ОВЕН – ТЕРЕЗИ

Овен напористий, наполегливий і лине. Терези люблять зміни. Відносини з Овном загрожують для них одноманітністю. Це не вирок, але Овна потрібно навчитися більшої гнучкості, щоб порозумітися з Терезами. В цілому обидва партнери можуть багато відкрити один для одного і в сфері романтики, і в сфері пристрасті.

ОВЕН – СКОРПІОН

Їм обом нестримно подобається секс. Це вже достатній привід для того, щоб тривалий час побути разом. Та й взагалі знаки мають багато спільного, їм не важко один одного зрозуміти. При цьому кожен з них не буде занадто тримати другого. У них великі шанси на міцний союз, але це буде далеко не безхмарне сімейне щастя, а справжнє буйство пристрастей.

ОВЕН – СТРІЛЕЦЬ

Їм весело і цікаво разом. Їм часто навіть не потрібно доказувати фрази, щоб партнер зрозумів, про що мова. Секс – ще один важливий фактор, який забезпечує їм гармонію у відносинах. В цілому це сприятливий союз, повний взаєморозуміння і пристрасті.

ОВЕН – КОЗЕРІГ

Козеріг може бути занадто нудний для Овна, а Овен занадто сексуально розкріпачена для Козерога. Але перевага Козерога в тому, що він може змінюватися і відкриватися новому досвіду. Якщо його почуття до Овна будуть досить сильні, він зможе подолати свої стереотипи і налаштуватися на одну хвилю з партнером. Тоді шлюб буде міцним і щасливим.

ОВЕН – ВОДОЛІЙ

Повітря Водолія підживлює Овна. Все може скластися добре, але спершу вони мають війна за владу. Овен любить домінувати, але Водолій занадто прагне до свободи, щоб ось так повністю віддати себе партнеру. У підсумку багато що залежить від того, наскільки взагалі партнери розуміють один одного.

ОВЕН – РИБИ

Це досить незвичайний союз. Здається, що вони невідповідні люди настільки, немов прилетіли з різних планет. Однак обидва раптово знаходять масу спільних позицій. Навіть в ліжку вони прекрасно відчувають один одного. Але їх їм доведеться ще тривала і грунтовна робота над собою, щоб обшліфувати всі гострі кути і досягти гармонії.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар