Гороскоп сумісності: Козерога з іншими знаками зодіаку

Зміст

Сумісність Овна і Козерога в любові і шлюбі

Майбутнє пари передбачити складно. Партнери мають різні характери і погляди на життя. Незважаючи на це, вони можуть стати гарним доповненням один одного. Козеріг здатний привнести у відносини стабільність і прагматизм, а Овен – щедро ділитися ентузіазмом і енергійністю. Їх союз може триматися на взаємній вигоді або спільної мети.

Сумісність жінка-Овен і чоловік-Козеріг

Партнери мають невисоку Сумісність через відмінності життєвих темпів. Неквапливий чоловік-Козеріг не встигає за енергійною і активною жінкою-Овном. Їх спільне життя насичене сварками, взаємними докорами і ревнощами. Відносини між ними стають щасливими за умови правильного розподілу ролей в сім’ї. Жінка-Овен повинна стати берегинею домашнього вогнища, а чоловік-Козеріг – символом успіху для своєї супутниці. Також партнерці необхідно прийняти повільність свого обранця. Тоді обидва зможуть рухатися до загальних цілей одночасно і без конфліктів.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Овен

Між жінкою-Козерогом і чоловіком-Овном складаються непрості відносини через невміння партнерів довіряти один одному і йти на взаємні поступки. Чоловік-Овен в такому союзі не отримує потрібних йому емоцій, тому шукає теплоти почуттів поза домом. Відносини стають щасливими, якщо жінка-Козеріг дає свободу обранцеві і проявляє свою любов до нього, а партнер правильно користується наданою йому свободою і не провокує ревнощі другої половинки.

Сумісність Тельця і Козерога в любові і шлюбі

У Тельця і Козерога загальний практичний погляд на речі і схожі життєві устремління. Тому їм легко створити міцний і щасливий союз. Про такі пари кажуть:»створені на небесах”. Разом з тим, Тельцю і Козерогу потрібно пройти обов’язкову стадію «притирання» і навчитися знаходити компроміси в складних ситуаціях.

Сумісність жінка-Телець і чоловік-Козеріг

Хороша сумісність. Обидва партнери практичні, мають схожі цілі в житті. Чоловік-Козеріг в такому союзі стає головним за статусом і за характером. Разом з тим, він не повинен тиснути на жінку-Тельця і намагатися повністю підпорядкувати її собі. Тоді вона забезпечить йому надійний “тил”, вислухає і дасть мудру пораду з будь-якого приводу. Спокій цієї пари з боку може здатися нудним, але партнери просто зосереджені один на одному. Їм не потрібні слова і бурхливі емоції, щоб бути «на одній хвилі». Щоб зберегти гармонію у відносинах, їм необхідно направити енергію в творче русло і бути відкритими один одному.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Телець

Вдалий союз. Про партнера стримані на емоції. Але це не заважає їм прекрасно відчувати один одного. Головним організатором в парі виступає жінка-Козеріг в силу свого більш відкритого і заповзятливого характеру. Вона позитивно впливає на чоловіка-Тельця, роблячи його більш розторопним і ініціативним. Партнер, в свою чергу, створює другій половинці надійну опору, завдяки якій вона може досягти небувалих висот. Обидва знаки зодіаку з самого початку розуміють цінність свого союзу і дорожать відносинами. Щоб зберегти гармонію, їм потрібно прагнути до спільної мети і постійного розвитку.

Сумісність Близнюків і Козерога в любові і шлюбі

Передбачити майбутнє такого союзу складно. Близнюки надто навіжені для правильного Козерога. Тому відносини між ними ризикують тривати недовго. Разом з тим, представники цих знаків Зодіаку схожі своїм інтелектуальним рівнем і освіченістю. Це дозволяє їм знаходити спільні теми в розмові і розуміти один одного.

Сумісність жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг

Непростий союз. Жінці-Близнюкам і чоловікові-Козерогу складно домогтися взаєморозуміння через суперечливість характерів. Після першої пристрасті і взаємної зацікавленості відносини між ними переходять в стадію байдужості. Незважаючи на це, Партнери можуть виявитися корисними один для одного. Жінка-Близнюки здатна створити затишок в домі і допомогти обранцеві стати процвітаючим людиною, а чоловік-Козеріг – забезпечити сім’ю матеріально і зробити супутницю життя більш впевненою в собі. Партнерам потрібно навчитися розуміти один одного і звертати увагу на взаємну вигоду Союзу. Тоді відносини між ними можуть стати щасливими.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Близнюки

Непередбачуваний союз. Жінка-Козеріг-нерозв’язна загадка для чоловіка-Близнюків на першій стадії відносин. Це притягує його до партнерки, змушує шукати до неї ключ. Коли таємниця розгадана, жінка-Козеріг представляється партнеру повною протилежністю. На цьому етапі відносини можуть розпастися. Щоб поліпшити сумісність, обом партнерам необхідно працювати над собою. Жінка-Козеріг повинна розпрощатися з причіпками і спробами прив’язати свого обранця до будинку. Чоловікові-Близнюкам слід навчитися іноді залишати свої амбіції в стороні заради сім’ї.

Сумісність Рака і Козерога в любові і шлюбі

Рак і Козеріг мають низьку Сумісність. У представників обох знаків Зодіаку багато протилежних рис характеру. Їм важко зрозуміти один одного. Їх союз в основному тримається на хорошій сексуальної сполучуваності. Відносини між ними стають щасливими, якщо партнерам вдається підкоригувати стиль спілкування і світогляд. Зміцнити союз допомагає загальне хобі.

Сумісність жінка-Рак і чоловік-Козеріг

Важкий союз. З самого початку чоловік-Козеріг займає лідерську позицію і нав’язує свої вимоги жінці-Раку. Партнерка не готова терпіти таку поведінку. Вона розв’язує у відповідь “військові дії”. Раціональне рішення для такої пари – конструктивний діалог і вираження почуттів другій половинці. Це допоможе їм уникнути непорозуміння і відкрити у відносинах нові емоції. Також бажано відразу розподілити обов’язки в будинку, щоб після не виникало взаємних дебатів з цього приводу.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Рак

Складний союз. Партнери мають різні характери. Чоловік-Рак – м’яка натура, жінка-Козеріг – сильна особистість. Згодом партнерці набридає пасивність обранця. Вона починає вимагати від нього дій з розвитку відносин, але стикається з опором. Партнерам не варто тиснути один на одного і твердо стояти на своєму. Тоді безтурботний чоловік-Рак під благотворним впливом практичною жінки-Козерога стане більш відповідальним. А його друга половинка почне відкриватися і більше проявляти свої почуття. Зміцнити відносини допомагає спільне прагнення до реалізації спільної мети.

Сумісність Лева і Козерога в любові і шлюбі

Такий союз має шанс на успіх. Льва з першого погляду притягує холодність і замкнутість Козерога. Він намагається подолати цю неприступну стіну і нестримно захоплюється партнером. Козерога підкорює енергійність і сила Лева. Незважаючи на відмінність характерів партнерів, вони складають прекрасний тандем. За зовнішнім спокоєм таких відносин ховається пристрасть і вулкан емоцій. Шлях становлення любові представників цих знаків Зодіаку важкий і тривалий, але їх союз здатний дати багато обом. Козеріг під впливом партнера стає більш впевненим у собі, а Лев – більш врівноваженим.

Сумісність жінка-Лев і чоловік-Козеріг

Непередбачуваний союз. У партнерів різні погляди на життя. Жінка-Лев живе сьогоденням і майбутнім, а чоловік-Козеріг – минулим. Їм складно зрозуміти один одного. Жінка-Лев любить Світське життя, а чоловік-Козеріг воліє сидіти вдома, щоб не привертати до себе зайвий раз увагу. Їх об’єднує прагнення домогтися висот у житті. У такому союзі важливу роль відіграє матеріальний достаток. Партнер першим звертає увагу на яскраву і емоційну представницю знака зодіаку Лев. Партнерку приваблює мудрість і спокій обранця. Поліпшити сумісність допомагає концентрація на взаємних перевагах. Тоді представники цих знаків Зодіаку починають переймати сильні сторони один одного, досягають успіху, і їх відносини стають щасливими.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Лев

Перспективний союз. Для чоловіка-Лева жінка-Козеріг з самого початку відносин стає загадкою, привабливою і цікавою. Згодом партнерка починає відкриватися йому, і його підкорює її сила і впевненість в собі. Поруч з нею чоловік-Лев стає більш спокійним і послідовним. Обом партнерам не слід захоплюватися спробами змінити один іншого, адже кожен з них розцінить це як утиск особистої свободи. Чоловік-Лев і жінка-Козеріг щасливі разом, якщо приймають один одного такими, якими вони є.

Сумісність Діви і Козерога в любові і шлюбі

Діва і Козеріг мають хорошу сумісність завдяки загальним життєвим пріоритетам і схожому світогляду. Обидва вважають за краще практичність і тверезий погляд на світ порожнім мріям. Вони прекрасно доповнюють один одного. Козеріг наповнює життя партнера любов’ю і творчістю, а Діва – натхненням і напрямком його енергії в потрібне русло. Між ними рідко виникають конфлікти. Для підтримки гармонії у відносинах партнерам потрібно періодично вносити різноманітність в сімейне життя, насичувати її яскравими емоціями і враженнями.

Сумісність жінка-Діва і чоловік-Козеріг

Перспективний союз. Обидва партнери цілеспрямовані, практичні, мають тверезий погляд на життя. Чоловік-Козеріг з самого початку відносин проявляє більше тепла і відкритості до партнерки. Завдяки його увазі жінка-Діва розкривається, вчиться любити сама і віддавати свою любов другій половинці. Разом така пара створює непорушний союз з правильними моральними засадами. Жінка-Діва іноді стає занадто метушливою, а чоловік-Козеріг – занадто впертим. Тоді може виникати невдоволення один одним. Такі періоди трапляються в будь-яких відносинах, їх потрібно просто перетерпіти.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Діва

Потенційна пара. Жінка-Козеріг і чоловік-Діва воліють затишний домашнє вогнище або відокремлений відпочинок великої галасливої компанії. Більшу частину часу вони проводять разом, далеко від зовнішнього світу. Каменем спотикання у відносинах може стати їх закритість, адже обидва потребують емоційної теплоти партнера. Завдяки активній взаємодії і внесенню різноманітності в сімейне життя їх любов здатна перейти на більш високий рівень і стати ще міцніше.

Сумісність Терезів і Козерога в любові і шлюбі

Між Терезами і Козерогом складаються непрості відносини. Партнери мають різні характери, спосіб життя. Терези-відкриті і товариські, а Козеріг – закритий і сором’язлива людина. Рішучому Козерогу складно зрозуміти часті сумніви партнера. Щоб побудувати щасливі відносини, представникам цих знаків Зодіаку потрібно навчитися йти на компроміси, частіше закривати очі на недоліки один одного і цінувати позитивні якості.

Сумісність жінка-Терези і чоловік-Козеріг

Неоднозначна Сумісність. Партнери мають різні світогляди, спосіб життя. У своєму прагненні до романтики і ніжності у відносинах жінка-Терези стикається з холодністю і серйозністю чоловіки-Козерога. Якщо партнерам вдається знайти спільну мову, то їх союз стає щасливим. Вони можуть багато чого дати один одному і змінити себе в кращу сторону. Жінка-Терези здатна зробити свого обранця більш романтичним і чуттєвим, а чоловік-Козеріг – допомогти другій половинці стати більш розважливою і рішучою. Головне для представників цих знаків Зодіаку – не ставити власну думку на чільне місце і вчитися знаходити компроміс.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Терези

Перспективний союз. Жінка-Козеріг і чоловік-Терези утворюють яскраву і контрастну пару. Відмінності в їх характерах гармонійно поєднуються і не заважають їм будувати щасливі відносини. Чоловік-Терези вчить партнерку підходити виважено до вирішення будь-якого питання, бачити всі його плюси і мінуси. Жінка-Козеріг робить свого обранця більш активною і рішучою людиною. Представники цих знаків Зодіаку стають один для іншого мудрими вчителями і стимулюють саморозвиток своєї другої половини. Каменем спотикання у відносинах можуть стати Фінанси. Економною і схильною до накопичення жінці-Козерогу важко змиритися з марнотратством чоловіка-Терезів. Щоб у партнерів не було розбіжностей з цього приводу, їм потрібно відразу чітко розподілити сімейний бюджет.

Сумісність Скорпіона і Козерога в любові і шлюбі

Пара Скорпіон-Козеріг має хороші перспективи на щасливе майбутнє. Такий союз заснований на тяжінні протилежностей. Скорпіон захоплює Козерога силою характеру і умінням досягати мети незважаючи ні на що. Козеріг подобається партнеру своєю емоційністю і непередбачуваністю. У парі їх знакові риси характеру стають сильнішими. Партнери можуть багато чого досягти разом, адже кожен з них доповнює відсутні якості другої половинки. Такі різні окремо, удвох вони складають гармонійну щасливу пару.

Сумісність жінка-Скорпіон і чоловік-Козеріг

Хороша сумісність. Обидва партнери — сильні, цілеспрямовані і яскраві особистості. Їм цікаво бути разом. Вони люблять вести інтелектуальні бесіди, міркувати про високе. Жінка-Скорпіон і чоловік-Козеріг поважають особисту свободу один одного і не нав’язують свою лінію поведінки. Педантичність і єхидство, які представники цих знаків Зодіаку проявляють У інших зодіакальних парах, в цьому тандемі вони перекривають взаємною повагою і турботою. Союз стає міцним і щасливим, якщо в будинку панує рівноправність.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Скорпіон

Перспективна пара. Незважаючи на відмінності в характерах, жінка-Козеріг і чоловік-Скорпіон здатні досягти взаєморозуміння. Їх якості доповнюють один одного. Основна проблема такого тандему на початку відносин-закритість партнерів. Згодом жінка-Козеріг знімає маску і показує свою тонку емоційну натуру. Це викликає у чоловіка-Скорпіона відповідь відгук і бажання захищати свою другу половинку. У такому союзі обидва партнери відчувають духовне переродження. Чоловік-Скорпіон стає більш уважним і співчутливим до людей, а жінка-Козеріг вчиться відкриватися світу. Союз стає міцним і щасливим, якщо партнери перестають звертати увагу на недоліки один одного і починають тісно взаємодіяти.

Сумісність Стрільця і Козерога в любові і шлюбі

Стрілець-Козеріг – динамічний, яскравий, бурхливий, але нелегкий союз представників двох несхожих один на одного знаків Зодіаку. Конфлікт виникає на грунті відмінності поглядів на світ і життєвих цілей. Козеріг по натурі консервативний, на першому місці в його житті стоїть робота і кар’єрний ріст. Стрілець любить ризикувати і вважає за краще постійні зміни у всіх життєвих сферах. Незважаючи на таку різницю характерів, партнери можуть стати один для одного хорошими вчителями і стимулювати особистий розвиток своєї другої половини.

Сумісність жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг

Непростий союз. Чоловік-Козеріг з самого початку підпорядковує все в будинку своєму власному ритму життя. Волелюбна жінка-Стрілець бурхливо чинить опір цьому і у відповідь намагається рідше бувати вдома. Таке протистояння призводить до конфліктів, які послаблюють союз. Для побудови щасливих відносин партнерам необхідно навчитися діяти спільно, поважати амбіції своєї другої половини. Зміцнити союз і поліпшити сумісність допомагає спільний бізнес.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець

Непростий союз. Жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець мають різні характери, пріоритети в житті. Їм складно домогтися взаєморозуміння. Чоловікові-Стрільцю подобається свобода. Він вважає за краще подорожі і спілкування затишного домашнього вогнища. На спроби жінки-Козерога урезонити його він реагує опором. Незважаючи на всі труднощі, спільне життя представників цих знаків Зодіаку допомагає їм помінятися в кращу сторону. Чоловік-Стрілець набирається від другої половинки мудрості і врівноваженості. Жінка-Козеріг позбавляється від напруженості і вчиться легко приймати рішення. Щоб поліпшити сумісність, парі потрібно навчитися розуміти один одного і не ставити свої амбіції «на чільне місце».

Сумісність Козерога і Козерога в любові і шлюбі

Союз двох Козерогів має хороші шанси на щасливе майбутнє. Завдяки схожим якостям і пріоритетам в житті партнери відмінно розуміють один одного і ладнають між собою. Кожен з них стимулює духовний розвиток другої половини. Козероги багато можуть дати один одному. Головне, щоб між ними встановилася емоційний зв’язок. Взаємні щирі почуття здатні утримати вогонь в їхніх очах і погасити в корені будь назріваючий конфлікт.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Козеріг

Хороша сумісність. Бажання допомогти один одному допомагає чоловікові-Козерогу і жінці-Козерогу досягти поставлених цілей. Завдяки відмінному взаєморозумінню вони ефективно вирішують будь-які проблеми. Обидва партнери відповідально підходять до створення сім’ї. Зрада в такому союзі – рідкісне явище, оскільки представники цього знака зодіаку бояться зруйнувати сформовані відносини. Зміцнити шлюб допомагає народження дитини. Головне для партнерів – не ставити роботу на перше місце, інакше можна втратити теплоту почуттів один до одного.

Сумісність Козерога і Водолія в любові і шлюбі

Між Козерогом і Водолієм складаються непрості відносини. У них різні характери, світогляду, погляди на сімейне життя. Консервативному Козерогу і непередбачуваному Водолію складно зрозуміти один одного. Їх об’єднує рішучість, цілеспрямованість. Якщо вони поставлять за мету домогтися взаєморозуміння і будуть йти на поступки, то їх союз може стати щасливим. Зміцнити відносини і поліпшити сумісність здатне спільна справа.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Водолій

Складний союз. Партнери не розуміють один одного. Чоловік-Водолій бажає стабільності у відносинах з жінкою-Козерогом. Партнерка постійно ухиляється від прямих відповідей і приховує свої справжні наміри. Вона чекає від свого обранця впевненості в завтрашньому дні, відповідальності і виконання зобов’язань. Волелюбний чоловік-Водолій не бажає підкорятися її правилам гри і віддаляється від справ. Щоб залишитися разом, партнери повинні поступитися своїми амбіціями і працювати як одна команда.

Сумісність жінка-Водолій і чоловік-Козеріг

Непростий союз. Жінка-Водолій з самого початку відносин намагається розгадати душу чоловіка-Козерога і змусити його розкритися. Партнер чинить опір, вміло лавірує і вислизає від серйозних розмов. Йому не подобається волелюбність партнерки. Жінка-Водолій сповнена ідей і жадає спілкування з близькими їй по духу людьми. Тому її часто не буває вдома, що виводить з себе чоловіка-Козерога. Якщо партнери хочуть зберегти відносини, то їм належить масштабна робота над собою. Їм потрібно навчитися знаходити компроміс і йти на взаємні поступки.

Сумісність Козерога і Риб в любові і шлюбі

Козеріг і риби мають хорошу сумісність. Між ними складаються спокійні відносини. Партнерам комфортно в суспільстві один одного. Козеріг милується тонкими гранями душі другої половини, а риб вражає практичність і напористість партнера. У такому союзі кожен отримує те, що хоче. Козеріг задовольняє свою потребу в домінуванні і реалізує свої можливості. Риби отримують захисника і надійну опору в житті.

Сумісність жінка-Козеріг і чоловік-Риби

Перспективна пара. Жінка-Козеріг і чоловік-Риби добре розуміють один одного, вміють співпрацювати. Їм комфортно бути разом. У такому союзі обидва партнери змінюються в кращу сторону. Жінка-Козеріг стає більш відкритою і комунікабельною, а чоловік-Риби – більш практичним. Майбутнє такого союзу багато в чому залежить від партнерки. Щоб зберегти теплоту відносин, їй не слід тиснути на свого обранця – намагатися зробити його більш активним.

Сумісність жінка-Риби і чоловік-Козеріг

Перспективний союз. Чоловік-Козеріг дарує своїй другій половинці спокій, безпеку і почуття впевненості в собі. Жінка-Риби розфарбовує відносини яскравими фарбами емоцій і творчості. Каменем спотикання в такому союзі можуть стати взаємні претензії: меркантильність і дріб’язковість чоловіки-Козерога, перепади настрою і образливість жінки-риб. Накопичене невдоволення здатне привести до бурхливого з’ясування відносин і розриву. Щоб цього не сталося, партнерам потрібно з самого початку знайомства не тримати емоції в собі.

Езотерика
Додати коментар