Сонник талант приснився. До чого сниться здібності у сні бачити.

Здібності, талант до чого сниться, сонник Лоффа

Не тільки в житті, але і в сновидіннях в найбільш гострі моменти сюжету ми іноді купуємо якісь надприродні здібності, проте, не менш рідкісні й випадки, коли організм, навпаки, відмовляється з нами співпрацювати, міняючись у бік обмеження. Це може стосуватися як фізичних можливостей, так і інтелектуальних здібностей. Людина несподівано для себе стає власником цінних та найбагатших знань, набуває необхідні навички і т. п. А іноді виявляє уві сні, що втратив здібності і таланти, якими до цього володів.

Дивним і примітним в процесі набуття нових знань є те, що в будь-якому випадку джерелом їх є наш власний розум. Прокинувшись, згадайте, що ви використовували у сні, розв’язуючи певну проблему – логіку, практику, силу, хитрість, інформацію? Сплячий мозок дивним чином вибирає найбільш точні способи рішення, які, можливо. Навіть не приходять нам в голову в безсонному стані.

У разі, коли в сновидінні ми втрачаємо певні здібності, можна говорити про те, що в реальності ми боїмося опинитися некомпетентними, слабкими, нездатними до чогось і т. д. Ми можемо втратити в сні слух, зір, здатність говорити, видавати звуки. Крім підсвідомої причини, зазначеної вище, це часто відбувається з-за того, що наш сплячий організм інформований про те, що він знаходиться в стадії спокою, в якому ми втрачаємо здатність керувати своїм організмом. Ця фактична обізнаність мозку і призводить до втрати деяких моторних здібностей сплячої людини.

Коли мова йде про інших фізичних здібностях і навичках (наприклад, на водіння транспортного засобу, виконання якихось робочих функцій, звичних для нас в реальності і т. д.), можна говорити про недооцінку деяких деталей реально існуючої наяву проблеми.

Згадайте, хто в даний момент був поруч, які були спонукальні причини даної втраченої дії, хто прийшов до вас на допомогу або, навпаки, завадив?

Езотерика
Додати коментар