Знак зодіаку Терези

24 вересня — 23 жовтня

Терези — сьомий знак зодіаку. Його символ — дві шальки терезів. Цей знак зодіаку позначає прагнення до гармонії і справедливість.

Стихія: повітря

Планета: Венера

Камінь: Корал, діамант

Талісман: книга, серце

Колір: всі пастельні кольори

Характеристика знака

Терези — символ врівноваженості і руху до досконалості. Це чудові стратеги і прекрасні працівники. Вважають за краще обмірковувати кожен крок, тому часто діють повільно і обережно. При цьому завжди досягають поставлених цілей, навіть якщо для цього доводиться задіяти заборонені засоби.

Терези — чарівні, дипломатичні особистості. Представники цього знака зодіаку вміють вести себе в суспільстві. Для них важливий комфортний клімат навколо, тому вони часто виступають в якості миротворців і примиряють ворогуючі сторони. Завдяки їх доброті і хорошому відношенню до оточуючих з ними приємно спілкуватися. Разом з тим, вони вперті і хвалькуваті.

Жінка — Терези

Жінка-Терези — чарівна натура. Вона приваблює оточуючих своєю м’якістю, жіночністю і хорошими манерами. Її проникливий розум і спостережливість дозволяють їй виходити переможницею з будь-якої суперечки. Вдома вона проявляє себе прекрасною господинею і турботливою матір’ю. Головна людина в її житті-чоловік. При цьому важливо, щоб він виявляв до неї таку ж любов і турботу, інакше жінка-Терези буде відчувати себе нещасною.

Чоловік — Терези

Чоловік-Терези — душа суспільства. Він вміє проявляти свій інтелект, ерудованість і завжди показує себе з вигідного боку. Це прекрасний порадник. Він може підказати вихід з важкої ситуації, проаналізувавши всі шанси. При цьому його мало турбують душевні переживання оточуючих, в тому числі і найближчих для нього людей. Вдома він проявляє себе турботливим чоловіком і батьком, але схильний до інтрижок на стороні.

Любов і сім’я

Терези часто закохуються в привабливих яскравих особистостей. Вони здатні довго домагатися відповідного почуття. У відносинах з протилежною статтю їм важливо, щоб друга половинка залишалася для них цікавою. Тоді відносини будуть тривалими і багатими для обох.

У шлюбі Терези шукають спокій і не сприймають конфліктів. Вони намагаються зробити сімейне життя комфортним в першу чергу для себе. Про почуття партнера замислюються рідко. Якщо друга половинка перестає їх влаштовувати, вони починають шукати задоволення на стороні.

Сумісність

Терези мають хорошу сполучуваність з представниками свого знака зодіаку, Близнюками, Левом, стрільцем і Водолієм. Непростий союз складається з Тельцем, Скорпіоном і Рибами.

Кар’єра і професія

Завдяки високій працездатності і вмінню вливатися в будь-який колектив терези проявляють себе відмінними працівниками. Вони вміють досягати поставлених цілей, добре працюють як в команді, так і самостійно. Їх повільність окупається скрупульозністю і аналітичним розумом.

Терези — підлеглий здатний виконати будь-яке, навіть найскладніше завдання. Для цього йому важливо отримати простір для ініціативи і заздалегідь прорахувати кінцевий результат. Він чекає від начальства похвали за виконану роботу і ображається, коли з ним надходять несправедливо.

У Терезах — начальнику гармонійно поєднується спокій і активність. Завдяки розважливості і аналітичному розуму він досягає блискучих результатів. Його недоліки-повільність і нерішучість.

З огляду на розвинене логічне мислення Терезів і їх вміння спілкуватися з людьми, їм рекомендується займатися аналітикою і дипломатією. Представникам цього знака зодіаку небажано вибирати професію, яка вимагає швидкої реакції.

Здоров’я

Терези трепетно ставляться до свого здоров’я. У них розвинена чутливість, яка дозволяє відчути захворювання задовго до того, як воно розвинеться. Для підтримки гарного самопочуття Терезам важлива комфортна обстановка вдома і на роботі. Негативні емоції швидко відбиваються не тільки на їх душевному стані, а й на здоров’ї.

Слабкі місця терезів– нирки, поперек. Їм не рекомендується переохолоджуватися, щоб не отримати хронічне захворювання в цій області. У їх харчуванні обов’язково має бути присутня зелень, риба, сир, молоко.

Стихія Терезів

Стихія знака зодіаку Терези — повітря. Повітря наділяє терези рядом відмінних властивостей таких, як швидка здатність до навчання, демократичність, товариськість, гнучкість, доброта, легковажність, поступливість.

Планета Терезів

Планета-покровитель знака зодіаку Терези — Венера. Венера впливає на долю Терезів і наділяє рядом сильних і слабких сторін таких, як відмінний естетичний смак, чуттєвість, справедливість, вірність, добродушність, обережність, допитливість, неконфліктність, вміння пристосовуватися до ситуації, привабливість, зарозумілість, сексуальність, талановитість, оптимістичність, жага до комфорту і безпеки.

Знаменитості, що народилися під знаком Терези

Ані Лорак, Бріджит Бардо, Валентин Юдашкін, Володимир Путін, Гвен Стефані, Гвінет Пелтроу, Дельфін, Джон Леннон, Дмитро Шостакович, Єгор Бероєв, Ігор Верник, Ілля Лагутенко, Катрін Деньов, Кейт Уінслет, Кетрін Зета-Джонс, Кім Кардашьян, Леонід Куравльов, Маргарет Тетчер, Марина Цвєтаєва, Маріон Котійяр, Михайло Лермонтов, Моніка Беллуччі, Микита Михалков, Микола Басков, Оскар Уайльд, Павло Дуров, Райан Рейнолдс, Сергій Безруков, Сергій Єсенін, Стінг, Вілл Сміт, Фрідріх Ніцше, Х’ю Джекман, Чулпан Хаматова.

Характеристика знака Зодіаку Терезипо роках тварин

Терези–Щур

Люди, які народилися під знаком Терезів в рік Щура, звикли йти напролом. Здорові амбіції в поєднанні з прагматизмом і цілеспрямованістю дозволяють знайти успіх там, де інші опускають руки. У спілкуванні шукають корисливий інтерес і інтуїтивно відчувають співрозмовника. Сімейне щастя знаходять з тим, хто готовий підкоритися і слідувати їх волі.

Терези–Бик

Ці чоловіки і жінки мають нестандартне мислення. Завдяки своїй гнучкості і винахідливості швидше вирішують проблеми і приходять до поставленої мети. Від природи організовані, що допомагає підтримувати порядок на роботі і в побуті. Легко вливаються в незнайомий колектив і відмінно справляються як з роллю керівника, так і підлеглого.

Терези–Тигр

Терези, які з’явилися на світ в рік Тигра, вміють подобатися оточуючим. При своїй яскравій зовнішності і харизматичності тонко відчувають прекрасне і прагнуть оточити себе ним. Мають численні таланти, завдяки чому досягають успіхів у творчих сферах. Люблять увагу протилежної статі, тому насилу вирішуються на серйозні відносини.

Терези–Кролик

Люди, які народилися під знаком Терезів в рік Кролика, випромінюють спокій. Емоційна стійкість разом з терпимістю і дружелюбністю дозволяє їм жити в гармонії з оточуючими. Через неорганізованість і невміння працювати на результат рідко досягають кар’єрних вершин. У відносинах повністю передають ініціативу в руки партнера.

Терези–Дракон

Людина, яка народилася під знаком Терезів в Рік Дракона, легко завойовує симпатії оточуючих.При своїй товариськості підсвідомо прагне до усамітнення. Лише наодинці собою він може відновити сили і скласти плани на майбутнє. Не боїться важкої роботи і старанно її виконує. У парі уживається з тим, хто поважає його інтереси і право на свободу.

Терези–Змія

Терези, які народилися в рік Змії, наділені мудрістю, живим розумом і внутрішньою чарівністю. Комплекс цих якостей робить їх привабливими для оточуючих, які прислухаються до їхніх слів. Активні дії в будь-якій сфері життя роблять після глибокого аналізу ситуації та оцінки ймовірних ризиків. Швидко забувають образи і готові до компромісів.

Терези–Кінь

Люди, які народилися під знаком Терезів в рік Коня, люблять бути на виду. Завдяки неабияким зовнішнім даним, граціозності та елегантності їх неможливо не помітити. Для підтримки внутрішньої рівноваги потребують спілкування з природою і тваринами. Коли зустрічають гідну людину, з головою кидаються у вир почуттів.

Терези–Вівця

Терези, які народилися в рік Вівці, інтригують своєю мінливістю. У прагненні виділитися з сірої маси вони нерідко проявляють якості, які шокують оточуючих. Від народження артистичні, завдяки чому впевнено почувають себе на сцені. Через лінь, безініціативність і прагнення до дозвільного способу життя часто нещасні в шлюбі.

Терези–Мавпа

Ці люди з оптимізмом дивляться в майбутнє. Жадають бути в гущі подій, заради чого постійно розширюють своє коло знайомств. Підсвідомо прагнуть досягти успіху у всьому і всюди, через що їх життя пов’язане з хворобливими розчаруваннями. Чи не мислять себе без ризику, через що серед них багато любителів азартних ігор і екстремальних розваг.

Терези–Півень

Терези, які народилися в рік Півня, люблять суспільну увагу. Серед людей вони реалізують внутрішній потенціал і знаходять вихід для марнославства і амбіцій. Йдуть в ногу з часом, завдяки чому рідко шкодують про свої помилки і легко підлаштовуються під обставини. Стриманість і відмінне почуття гумору роблять їх бажаним гостем в будь-якій компанії.

Терези–Собака

Ці чоловіки і жінки прагнуть до гармонії і сталості. Часто мають суперечливі погляди на життя, через що їх не розуміють в суспільстві. У роботі демонструють амбітність і наполегливість, через що ставлять перед собою важко розв’язувані завдання. Добродушність, щирість і чуйність робить їх вірними друзями і надійними партнерами.

Терези–Свиня

Терези, які народилися в рік Свині, привабливі для оточуючих. Вони приємні в спілкуванні, послідовні у вчинках і гнучкі в своїх поглядах на життя.Коли справа стосується зовнішності і розваг, забувають про економію, проте вміють вчасно зупинитися. Люблять, коли рахуються з їх думкою, і абсолютно не сприймають сторонню критику.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар