Знак зодіаку: Риби

Риби (Pisces): характер, вибір професії, любов, відомі Риби

Лютий 21-Березень 20

 • Планета покровитель: Юпітер, Нептун
 • Елемент: вода
 • Талісман: вузол
 • Колір: зелений
 • Знак китайського гороскопу: кролик
 • День удачі: четвер
 • Складний день: середа
 • Щасливе число: сім (7)

Знак зодіаку Овен: камені талісмани і кольори

 • Денний управитель-Нептун, Нічний — Юпітер, в екзальтації — Венера, в падінні — Меркурій, у вигнанні — Меркурій.
 • Девіз: “я вірю”. «Засвоювати».
 • Короткий опис риб: жіночий, подвійний, плідний, Нічний, потайний, нептуніанський і юпітеріанський, негативний, подвійний знак води. Управляє в світі готельним господарством, торгівлею напоями, гостинністю, будинками відпочинку, притулками, санаторіями, диспансерами, клініками, лікарнями, захистом слабких і тварин, а також зрадою, злочинністю, самогубствами, скандалами, в’язницями, темними справами, окультними науками, змовами, шпигунством.
 • Особистість суперечлива, абстрактно-творча, емоційно сприйнятлива, співчуваюча, універсальна, відрікається.
 • Темперамент меланхолійний, співчуваючий.
 • Душа і розум з переважанням енергії Нептуна.
 • Дух і розум з переважанням енергії Венери (гармонія, співчуття, співчуття).
 • Основа світогляду-психізм (осягнення через стан душі).
 • В езотеричному християнстві риби відповідають апостолу Юді.
 • Стадія алхімічного процесу, уособлювана Рибами-проектування.
 • Кольори: морської хвилі, димчасто-блакитний, світло-фіолетовий, бузковий.
 • Метали: платина, біле золото.
 • Рослини: Магнолія, мак, дурман і галюциногени.
 • Талісман: вузол (вензель), нарцис.
 • Щасливі числа: 6 ,7 (всі числа, що діляться на 7), 11; повна магія — 3, 7, 9, 12.
 • Вдалі дні: понеділок, четвер, п’ятниця. Невдалий день: середа.
 • Поширені захворювання: хвороби шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів (легені), схильність до нервових розладів, інфекційних хвороб. Слабке місце-ступні ніг.
 • Камені риб: олександрит, червоний корал, аквамарин, сапфір. Камені зодіакального знака, протилежного Рибам (камені Діви), перебуваючи в дисонансі з їх натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: смарагд, яшма, халцедон, гранати.
 • Найщасливішим талісманом для риб в квітні, травні і вересні буде сапфір, в жовтні — аквамарин.

Риби: опис знака зодіаку, повна характеристика

Найвідоміший Американський астролог Еванджеліна Адамс говорила людям знака Риби: “те, що Ви риби, це – одне, те, що Ви дві риби — це інше, але те, що одна з вас пливе за течією, а інша — проти, це зовсім інше”. Ця характеристика знака якнайкраще відображає тип складної особистості знака Риб. Міс Адамс добре знала своїх клієнтів-риб.

Багато астрологи погодяться, що згідно з описом, знак Риби — це самі ексцентричні особистості з усього зодіаку. Їх управитель-Нептун, революційний, містичний, романтичний, іноді несамовитий, але завжди віддалений. Він приносить своїм підлеглим нервозність і занепокоєння, штовхаючи до удавання і обману (іноді несвідомому), надихаючи або дезорганізуючи. Це залежить і від ступеня сприйняття людьми його потужного впливу, і від інших факторів в їх Особистих гороскопах.

Характеристика знака зодіаку Риби свідчить, що зазвичай вони втягуються в таємничі релігії, тлумачення снів, спіритизм і телепатію. Коли вони знаходяться під негативним впливом Нептуна, то схильні жити в ізольованому світі удавання і ілюзій, інтерпретуючи факти у фантастичній і мрійливій манері. Згідно з описом зодіаку риб, під позитивним впливом Нептуна ними набувається вище розуміння психіки, яке вони використовують на благо людства. Люди цього знака – найбільш співчуваючі і жалісливі.

Сильні сторони – розуміння, сприйняття, доброта, обізнаність, творча жилка

Слабкі сторони – безвольність, нерішучість, самовдоволення, примхливість

Знак Риби вже з дитячих років стимулює здібності до уяви, що часто зустрічається у знаків води, наприклад у Раку. Гороскоп опису знака вказує, що більше, ніж інші знаки зодіаку, Риби схильні до вживання наркотиків.

У людей-риб-гостра чутливість, живе сприйняття. Вони більш ніж хто-небудь схильні до передчуттів, інтуїції, телепатії, схильні до впливів зовнішнього середовища і жваво реагують на них. Повний опис риб свідчить, що їх поведінка часто змінюється під впливом отриманих вражень і сильних емоцій, а настрій характеризується періодами спокою і раптових сильних депресій.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Риби

Гроші, кар’єра і кращі професії для риб

Такі люди наділені характером доброзичливим, сентиментальним і повним співчуття. Аналізуючи професії для цього знака потрібно враховувати, що люди-риби відчувають потребу допомагати стражденним, послаблювати біль людей і тварин. Вони активно і віддано намагаються внести свій внесок у громадські, гуманітарні та філантропічні справи.

Знаку Зодіаку Риби властиві також мінливість, внутрішня суперечливість. Це потрібно враховувати, розглядаючи професії для цього знака. Риби мають здатність до медицини (доглядальниці, медсестри) і парамедицини, до лабораторної роботи.

Вони схильні до комерційної діяльності, пов’язаної, зокрема, з торгівлею рідинами, напоями, алкоголем.

Риби з однаковою ймовірністю можуть досягти захмарних вершин або залишитися в самому низу: все буде залежати від роду занять, обставин і ступеня рішучості самих риб. Представники цього знака працюють продуктивно і з задоволенням тільки за умови, що область діяльності і місце роботи їм дійсно подобаються. В іншому випадку вони вважають за краще “бути присутнім, не будучи присутнім”, тобто витати в хмарах і спускатися на землю лише в разі гострої необхідності. На роботі і в професії риби не люблять тиску з боку начальства і колег, та й самі намагаються нікому не нав’язувати свої погляди.

Гороскоп професій вказує, що певні амбіції у них є, проте схильність до ліні і споглядання зазвичай не дозволяє рибам пробитися наверх. Велика мрія цих творчих людей-вільна професія, що дає можливість працювати в комфортних умовах.

Жінки і чоловіки Риби-чудові художники, дизайнери, декоратори, костюмери, гримери, хранителі музейних цінностей, актори, музиканти і письменники. Завдяки інтуїції та уяві з них виходять відмінні лікарі-діагности, психологи, педагоги, дослідники, астрологи та громадські діячі.

Все матеріальне минуще-так вважають риби і ніколи не ставлять речові цінності над духовними. Аналізуючи професії, які підходять Рибам потрібно пам’ятати, що їх цілком влаштовують середні заробітки, і вони вкрай рідко пускаються в погоню за багатством. Втім, від грошей, що йдуть в руки, риби ніколи не відмовляються.

Вони вміють зі смаком витрачати великі суми-як на свої забаганки, так і на потреби оточуючих. Ви сміливо можете просити у риб в борг – вони практично ніколи не відмовляють. Навіть якщо їх кишені порожні, вони легко знайдуть того, хто може позичити вас грошима. Самі риби не дуже акуратно повертають борги, але це пов’язано скоріше з забудькуватістю. Тактовно нагадайте Рибам про їх зобов’язання, і буквально на наступний день вони розрахуються з вами сповна.

Риби в любовних і соціальних відносинах

Риби-останній знак зодіаку, ось чому люди цього знака ставлять себе на останнє місце, безкорисливо догоджаючи бажанням інших. У любові риби чоловіки надзвичайно емоційні і по-своєму пристрасні. Їх сильні емоції і пристрасті при позитивній спрямованості — потужні інструменти творення, в іншому випадку в любові і відносинах чоловіків і жінок Риб ці якості можуть привести до саморуйнування. З раннього віку риби повинні уникати відносин з психічно неврівноваженими людьми, які сприяють їх емоційної нестійкості.

Мало кому вдається розкусити мінливих і містично налаштованих риб, самі ж вони можуть зрозуміти будь-якого, оскільки тонко розрізняють грані настроїв і вгадують думки. У шлюбі чоловіки Риби-прекрасні слухачі і хранителі таємниць. Вони сповнені співчуття до чужих страждань і завжди готові надати допомогу. Однак риби чоловіки потребують підтримки, причому, можливо, навіть більше, ніж представники інших знаків.

З юних років риби жінки линуть до тих людей, які можуть захистити їх і направити по вірному шляху. Зазвичай такі покровителі знаходяться, і риби стають для них одночасно і підопічними, і вірними друзями.

Риби володарі чутливої і ніжної душі. Вони вважають за краще, щоб за них вибрали напрямок в русі по життю, а самі в цей момент будуть насолоджуватися красою і спокоєм. Любовні гороскопи виділяють два типи риб, одні пливуть за течією у відносинах з партнером, абсолютно не цікавлячись тим, що відбувається, другі борються з потоком і пливуть проти течії підлаштовуючи відносини під себе.

Риби чоловіки часто ховають свій багатий внутрішній світ і не відкриваються першому зустрічному. Найчастіше, вони зірки в своєму маленькому фільмі, і їх рідко хвилює, чи дивиться хтось цю чудову картину під назвою «Життя». Риби жінки у відносинах і любові прекрасні співрозмовники, навіть у випадках, коли їм намагаються видати лож за істину, вони посміхнутися і просто дозволять оповідачеві закінчити розповідь.

У любові і відносинах у риб прекрасно розвинене передчуття і інтуїція. Так само жінки Риби глибоко відчувають партнера, нерідко демонструючи вгадування думок і бажань коханої людини, тим самим прив’язуючи свого обранця до себе. У Рибах, будь то жінка або чоловік, захований творець, який, при сприятливих умовах, готовий зробити світ яскравішим і цікавішим.

Символ знака зодіаку Риби: що означає зображення риб

Символ знака зодіаку Риби-два життя або дві риби, що пливуть в різні боки. Як і Водолій, Риби мають подвійний езотеричний інформаційний код. Якщо говорити про фізичні, горизонтальних енергіях знака, то одне життя – риба, що пливе проти течії на нерест, долаючи опір паводку – прожитого часу. Вона пливе наперекір долі, підкоряючись законам еволюції в природі, з єдиною метою — перемогти смерть, продовживши життя. Люди з такою сильною еволюційною рибою в гороскопі вкрай плідні, залишаючись в пам’яті вдячних нащадків своїм мистецтвом, книгами, учнями, ідеалами милосердя, філантропією і релігійно-містичними вченнями.

Інше життя, друга Риба, згідно опису гороскопу риби, не піднімається в гору еволюції. Їй не вистачило або сил, або цілеспрямованості. Вона безвольно пливе за течією, задовольняючись малим, перебуваючи в ілюзіях про себе і навколишній світ або в простих радощах сьогоднішнього дня.

Вертикальні енергії, езотерично проводяться цим знаком, символізують процеси народження і смерті. Цей стан душі до входу у втілення або відразу після смерті. Два ембріона, два начала-двійника-фізичний і енергоінформаційний – зображуються символом риб, в якому тенденції підйому вгору або відходу вниз пов’язані поки в єдине ціле.

Характеристика знака зодіаку Риби говорить про те, що це мати і плід в ній, до часу з’єднані пуповиною; це людина в стані сну або трансу — нерухоме фізичне тіло і відносно вільне — енергоінформаційне; це закони макрокосму, дзеркально відображені в мікрокосмі, і багато іншого.

Христос, Який прийшов з вченням про еволюцію на початку 2160-річної епохи риб, вказав на можливі шляхи еволюції в новому циклі або зоні риб. Тому людина з сильними рибами в гороскопі — істота або високодуховне і вольове, або інфантильне, драматичне і зациклене на своїх проблемах.

Згідно з гороскопом, Сонце проходить знак зодіаку Риби з 20 лютого по 20 березня. У природі це період народження нових енергетичних сил, пошук контактів з органічною матерією. Так і в людині формуються ще НЕ ЧІТКО усвідомлені прагнення до експансії і пізнання власного місця в зовнішньому світі. У нього пробуджуються сильні бажання і гуманні колективізуючі почуття.

Знаменитості риби: політики, вчені та діячі мистецтва

1-й деканат

 • Державні і політичні лідери: Петро III, Ф. Ушаков, А. Жданов, Д. Вашингтон.
 • Громадські та релігійні діячі: Алексій II, Д. Міран-дола, Р. Штайнер.
 • Вчені: П. Нестеров, Н.Коперник, А. Вольта, Г. Герц, Л. Больцман, А. Шопенгауер.
 • Діячі мистецтва: Н.Ге, К. Гольдоні, Г. Гендель, В. Гюго, О. Ренуар.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Олександр III, В.Молотов, М. Горбачов, Р. Люксембург.
 • Громадські та релігійні діячі: Ю.Гагарін, В. Терешкова.
 • Вчені: В.Докучаєв, П. Лебедєв.
 • Діячі мистецтва: В.Тредіаковський, А. Верстовський, А. Баратинський, П. Єршов, Б. Кустодієв, Мікеланджело Буонароті, Д. Россіні, С. Де Бержерак, М. Равель.

3-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: цар Олексій Михайлович.
 • Вчені: В.Вернадський, А. Попов, С. Макаренко, Г. Ом, А. Ейнштейн.
 • Діячі мистецтва: Н. Мов, В. Баженов, Н.Римський – Корсаков, М. Петіпа, В. Фаворський, С. Ріхтер, і. Штраус.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар