Гороскоп сумісності: Терези з іншими знаками зодіаку

Сумісність Терезів зі всіми знаками.

ТЕРЕЗИ – ОВЕН

Зовні здається, що у них все добре, але це оманливе враження. Овен всіляко пригнічує ваги. І це при тому, що Терези навіть не намагаються конкурувати зі своїм партнером. Але що зробити, якщо у знаків абсолютно різні погляди на життя і зрозуміти один одного у них просто не виходить? В результаті відносини можуть зав’язатися досить палко, але мають мало перспектив в плані продовження.

ТЕРЕЗИ – ТЕЛЕЦЬ

Терези-піднесений знак. Він шукає романтики, сильних емоцій, духовного єднання. Телець далекий від цих речей. Його займають питання побуту, сімейний бюджет та інші речі, які ваги вважають приземленими. Їх загальна точка дотику-інтимна сфера. Тут фізичне і духовне зливаються в єдиний процес, так що в ліжку у них все чудово. У звичайному житті будуть розбіжності. Союзу досить важко триматися.

ТЕРЕЗИ – БЛИЗНЮКИ

Їх тягне один до одного. Будучи знаками повітря, вони створюють справжній шторм, в якому немає місця іншим знакам. Це ураган пристрасті, який змітає все на своєму шляху. Можна сказати, що це справжні другі половинки один одного. Їм немає потреби довго пояснюватися в почуттях або розжовувати власні думки, адже в парі панує абсолютне взаєморозуміння. Здається, цей шлюб укладений на небесах.

ТЕРЕЗИ – РАК

У них буде багато зауважень один до одного. Починаючи від того, як правильно одягатися і закінчуючи тим, де повинна лежати якась річ в будинку. Тому довгострокові відносини принесуть багато чвар. Будь-яке побутове питання здатний привести до бурхливих з’ясувань відносин. Це неприємно волелюбним Терезам і ображає чутливого Рака. Їм добре в рамках нетривалого зв’язку, але не більше.

ТЕРЕЗИ – ЛЕВ

Їм добре разом. Вони проникливо відчувають, що ж потрібно партнеру. Особливо зв’язок сильна в інтимній сфері, хоча не обмежується тільки нею. Лев часто намагається домінувати, але Терези ця обставина цілком влаштовує. Ніяких істотних розбіжностей не передбачається. Всі спроби Лева заявити про себе голосніше ваги зустрічають оваціями, так що фундамент для міцної сім’ї є.

ТЕРЕЗИ – ДІВА

Прагматична Діва бачить у Терезах розпещену дитину, за якою потрібно все прибирати, та й взагалі – з очей не зводити, а то накоїть чого-небудь поганого. Діві роль” матусі ” не до душі, адже хочеться розслабитися і мати поруч з собою однодумця, а не мрійника, якого вона може в якійсь мірі вважати тягарем. Для самих Терезів Діва – це склочная і буркотлива особа, з якою не дуже приємно спілкуватися..

ТЕРЕЗИ – ТЕРЕЗИ

Зустрівши один одного, вони думають, що попереду прекрасні, щасливі відносини. У чомусь це дійсно так. Обидва хочуть жити в казці, але ніхто не хоче цю саму казку будувати. Виходить дуже незріла пара, яка не здатна звести кінці з кінцями і ефективно діяти в реальному світі. Найпростіші питання (той же побут) дуже псує їх відносини. Союз можливий, але потрібно більше відповідальності.

ТЕРЕЗИ – СКОРПІОН

Терезам зі Скорпіоном дуже важко. Їм хочеться, щоб поруч був хтось здатний постійно піклуватися, але в той же час не тиснути надмірним контролем. Скорпіон ж не любить сидіти осторонь. Він вимагає не тільки рахуватися зі своєю думкою, а й постійно демонструвати покірність, повагу, участь в його житті. Таким чином йому дуже легко “засмикати” ваги. Втім, з цим можна впоратися. Інтимна сфера допомагає знайти спільну мову.

ТЕРЕЗИ – СТРІЛЕЦЬ

Терезам зі Стрільцем цікаво, адже той завжди щось вигадує. Та й взагалі, він надає Терезам достатньо свободи, щоб ті відчували себе вальяжно. Натомість Стрільцеві потрібна тільки пристрасть, так що знаки відмінно один з одним поєднуються. У базі їх відносин лежить міцна дружба, яку доповнює найсильніша пристрасть.

ТЕРЕЗИ – КОЗЕРІГ

Козеріг не проти лягти в ліжко з Терезами, але потім він волів би зібрати речі і пошукати партнера спокійніше. Йому не подобається навіженість Терезів, їх невизначеність, легковажність. Та й самі ваги не в захваті від Козерога. Занадто він, на їхню думку, нудний, прагматичний і сухий. У підсумку вони ніяк не можуть прийти до спільного знаменника і набагато краще себе почувають, розірвавши відносини.

ТЕРЕЗИ – ВОДОЛІЙ

Два чоботи-пара. Це класичний приклад вдалого Союзу. Їм не потрібно вчитися розділяти інтереси свого партнера, адже вони вже мають схожі захоплення. Як провести дозвілля-теж не проблема, оскільки обох тягне в одне і те ж місце. Друзі – теж загальні. Загалом, виходить вельми безхмарна картина.

ТЕРЕЗИ – РИБИ

Вони обидва хочуть сидіти на пасажирському сидінні, а тому нікуди не їдуть. У цій парі немає того, хто б хотів взяти на себе роль лідера. Все, що залишається, – це насолодитися коротким моментом взаєморозуміння, а потім загрузнути в чварах. Інакше ніяк, адже обидва знака-натури суперечливі.

Езотерика
Додати коментар