Знак зодіаку: Козеріг

Козеріг (Capricorn): характер, вибір професії, любов, відомі Козероги

Грудень 22-Січень 24

 • Планета покровитель: Сатурн
 • Елемент: земля
 • Талісман: чорний кіт
 • Колір: темно-зелений (хакі)
 • Знак китайського гороскопу: Бик
 • День удачі: субота
 • Складний день: четвер
 • Щасливе число: вісім( 8)

Знак зодіаку Козеріг: камені, талісмани і кольори

 • Денний управитель знака-Сатурн, Нічний — Уран, в екзальтації — Марс, в падінні — Юпітер і Нептун, у вигнанні — місяць.
 • Девіз:» я використовую«,»я передбачаю і керую”.
 • Короткий опис Рака: управляє в світі політикою, урядом, високими і відповідальними постами, міністрами, вищими чиновниками, дипломатією; горами, шахтами, землями, нерухомим майном; досвідом, громадянським обов’язком, службовим честолюбством.
 • Особистість практична, творча, конкретна, честолюбна, постійна, старанна, організована.
 • Темперамент меланхолійний, цілеспрямований.
 • Душа і розум з переважанням енергії Сатурна (проявляється як авторитарність, честолюбство, влада).
 • Дух і розум з переважанням енергії Марса (воля, енергія).
 • Основа світогляду-реалізм.
 • В езотеричному християнстві знак Козерога відповідає апостолу Матвію.
 • Стадія алхімічного процесу, що уособлюється Козерогом — – кристалізація.
 • Кольори: темно-зелений (хакі), індиго, чорний, попелясто – сірий, синій, блідо-жовтий, темно-коричневий і всі темні тони.
 • Метали: свинець, чавун, платина.
 • Рослини: ялина, осика, терен, мох, калган.
 • Талісман: чорний кіт.
 • Щасливі числа: 3, 5, 7,8, 14 і всі числа, що діляться на 8.
 • Вдалі дні: вівторок, субота. Невдалі дні: понеділок, четвер.
 • Поширені захворювання: шкіри, колін, кісток, а також ревматизм, розлад травлення, порушення обміну речовин.
 • Камені Козерога: онікс, хризопраз, всі чорні камені. Камені зодіакального знака, протилежного Козерогу (камені Рака), перебуваючи в дисонансі з його натурою, можуть зруйнувати благополуччя і життя: смарагд, халцедон, всі білі непрозорі камені.
 • Найщасливішим талісманом для Козерога в липні буде онікс.

Козеріг: опис знака зодіаку, повна характеристика

Астрологічна характеристика планети Козерога-Сатурн-дала новий прикметник “сатурновий«, що означає»Похмурий, свинцевий”. Зазвичай під цим описом знака зодіаку мається на увазі похмурий, млявий, інертний, характер. Всі астрологи вважають, що це найточніша характеристика знака зодіаку Козеріг. Він постійно нудьгує і впадає в меланхолію.

Однак в описі знака зодіаку Козеріг є і позитивні властивості. Високорозвинені, Зрілі типи Козерогів, володіючи здатністю дивитися в суть речей і усвідомлювати, що багато людей не такі похмурі, як вони, намагаються зрозуміти товариськість, веселість і захват оточуючих. Опис чоловіки і жінки знака зодіаку Козеріг, вказує, що вони піклуються, щоб їх оточувала компанія дотепних, безтурботних людей, здатних розсіяти їх похмурий настрій.

У своєму характері Козероги чоловіки повинні побороти схильність до занепаду духу і зрозуміти, що ніщо не постійно в цьому світі і все змінюється, іноді навіть на краще. Опис характеру знака вказує, що зірки все одно «донесуть» Козерогів до честолюбних цілей, так як це — призначення їх 10-го будинку. В цей час вони не повинні вести себе пасивно, навпаки, треба підбадьоритися, дивитися на речі легко і боротися до кінця.

Сильні сторони – щедрість, мудрість, цілеспрямованість, надійність

Слабкі сторони – жорсткість – сумнівність, претензійність, незграбність

Опис вказує, що долати перешкоди для знака зодіаку Козеріг — справа честі. Найчастіше вони використовують терпіння і фактор часу для подолання конфліктних ситуацій в колективі. Характеристика Козерогів жінок вказує, що у них велика ерудиція і сильне прагнення до пізнання. Їх аналітичний розум спонукає шукати в усьому причину і докопуватися до суті речей. Гороскоп опису Козерогів чоловіків і жінок говорить про те, що вони схильні до абстрактного мислення, але при цьому не втрачають здатності до дедукції.

Опис характеру Козерога говорить про те, що вони незалежні, обережні, завбачливі, часто стурбовані особистою безпекою і стабільністю їх справ. У зв’язку з цим, постійно думаючи про майбутнє, Козероги намагаються зміцнити своє становище, рухаючись «попереду вгору». Чоловікам і жінкам знака Козеріг також притаманні економність і почуття відповідальності, хоча оточення часто дорікає їх в сухості і холодності.

Негативна сторона Козерога проявляється в догматизмі, скептицизмі, песимізмі, егоїзмі, в нездатності до реалізації задуманого.

Краще відео по темі: характеристика знака зодіаку Козеріг

Гроші, кар’єра і кращі професії для Козерога

При наявності сильного Козерога в гороскопі з’являється можливість досягнення успіху в різних областях, виконання важкої і відповідальної роботи. Розглядаючи професії відповідні Козерогу, можна зробити висновок про те, що найбільш часто гороскопи з домінуванням Козерога і Сатурна зустрічаються у спортсменів, бізнесменів, політиків, військових і фахівців в областях, де потрібно чіткість, точність, концентрація уваги і працездатність.

Рибячий хвіст Козерога вказує на водну, підсвідому опору, в якій він черпає сили. Гороскоп професій Козерога вказує, що витоки його роботоспобності закладені в енергії зодіакального Рака, що є його АльтерЕго — зодіакальним партнером і однодумцем.

Рак в астрології ототожнюється з матір’ю, сім’єю, близькими родичами (які часто і створюють надідеї знака зодіаку Козеріг), а також з близьким оточенням, етносом і національним характером. Згідно гороскопу професій для Козерога, все це формує спрямованість знака зодіаку Козеріг, їх бажання, цілі і завдання на життєвому шляху.

Щастя чоловіка Козерога в професії полягає в наполегливій роботі. Він-основний матеріаліст серед знаків Зодіаку і, уособлюючи свій символ, повинен бути впевнений з кожним наступним кроком, що його шлях по висхідній стежці до наміченої мети безпечний.

Краща професія для Козерога чоловіка та, яка буде наближати його до вершини успіху, інакше він стане похмурим і замкнутим. Козероги жінки в роботі нетерпимі до легковажності. Їм Не важливо, чи помічають інші їх можливості, так як вони високо цінують себе самі. Козерогів жінок в професії цікавить одне: підійматися до вершини, долаючи перешкоди завзятістю, витривалістю і честолюбством.

Багато чоловіків і жінок Козероги в роботі наділені здібностями, що дозволяють досягти успіху на політичному терені, і більшість з них цікавляться соціальними проблемами. Вони можуть займати відповідальні пости в якості адміністратора, уповноваженого, судді. Гороскоп професій вказує, що під знаком Зодіаку Козеріг народилися багато математики, інженери. Сильно виражений в гороскопі цей Знак і у працівників юстиції, філософів, теологів. Він пов’язаний також з професією журналіста і друкарською справою.

Козероги в любовних і соціальних відносинах

Чоловіки і жінки Козероги зазвичай інтроверти, але за цією властивістю особистості ховається величезний енергетичний потенціал, що дозволяє виходити з депресій, яким вони схильні.

Зовні за характером люди під знаком Зодіаку Козеріг здаються м’якими і лагідними, але не дозволяйте собі бути обдуреними їх зовнішністю. Вони рідко бувають задоволені тим, що інші люди вважають удачею, і сповнені рішучості досягти чого-небудь екстраординарного, це — їх обов’язок. А чому б і ні? Хіба не Козероги правлять 10-м будинком гороскопу, будинком успіху? Хіба це не основний знак, який наділяє їх унікальною силою-надпрактичністю, дисциплінованістю і земним поглядом на світ?

Все це дає чоловікам і жінкам Козерогам в любові велику перевагу над суперниками у відносинах. Так, Козероги чоловіки і жінки володіють цими якостями. Однак не користуються ними, що робили б інші на їхньому місці. Чому? У любові і відносинах Козероги зазвичай прагнуть до ізоляції. Це сором’язливі діти, які завжди грають одні. Це серйозні самовіддані школярі, які вчаться відмінно. У любові і відносинах Козероги — слухняні, повільні роботяги, терпляче чекають можливості зайняти місце «начальника». Чоловіки і жінки Козероги-досконалі реалісти.

Позбавлений керівництва знак зодіаку Козеріг у відносинах перетворюється в непрогнозованого, неадекватного у своїх вчинках, беззахисного і втраченого для суспільства людини. У любові чоловіки Козероги, несвідомо відчуваючи цю небезпеку, стають заручниками і рабами своїх близьких (наприклад, грізний генерал або начальник — вдома під каблуком дружини) і змушені задовольняти їх потреби, допомагати самостверджуватися.

Астрологи іноді називають Сатурн, контролюючу, правлячу планету Козерога, суворим “небесним учителем” або деспотичним батьком. Тому для вдалих відносин в любові чоловіки Козероги завжди повинні мати людину, яка б повторював їм: «тримай Вище голову, життя не така погана, як ти думаєш».

Часто багато жінок Козероги в любові все життя борються з депресією і песимізмом. Але вони приховують це від інших і намагаються робити хорошу міну при поганій грі, не порушуючи суворого розпорядку або курсу.

У відносинах інтуїція підказує знаку Зодіаку Козеріг: будь-що-будь виконати визначене і домогтися здійснення поставленої мети. Прагнучи до жорсткої доцільності відносин і раціонального життя, Козеріг в любові раптом виявляє, що створений порядок є свого роду в’язницею або розп’яттям, але це трапляється після того, як Козеріг задовольнить своє честолюбство і амбіції.

Символ знака зодіаку Козеріг: що означає Зображення Козерога

Знаку Зодіаку Козеріг протегує Сатурн, планета, здавна вважалася в астрології нещасливою. Назва “Сатурн «в перекладі з санскриту означає»вмістилище буття, реальності, істини”. Сатурн і Козеріг — хранителі порядку, організації, твердості в будь-якій матерії. Сатурн – це Хронос, бог часу, розподільник життєвих циклів, він впливає на долю людини, його здоров’я, тривалість життя. Тому людина з сильним знаком Козерогом і Сатурном в гороскопі може добре орієнтуватися в часі і просторі, чітко уявляє вплив долі в своєму житті.

У цього знака два зображення. Найбільш поширене – ♑ гірський козел з риб’ячим хвостом — символізує здатність чоловіків і жінок Козерогів забиратися в такі висоти і глибини, куди не ступала нога людини.

Друге зображення – також міфологічна тварина-єдиноріг. Він символізує цнотливість і є найблагороднішим з тварин. З одного боку, він пов’язаний з первісними чудовиськами, з іншого — представляє мужню, чисту проникаючу силу Меркурія.

Значення зображення Козерога-вказує на можливість кристалізації ідей Овна в трьох планах. Це потрійний Овен, який на додачу до рогів має швидкість і сильні ноги. Енергія знака Козерога впливає на область колін і ніг, які дають йому швидкість пересування і силу. Тому не дивно, що Марс, господар Овна, екзальтує в 27-му градусі Козерога. Коли в цьому градусі знаходиться Сонце (19 січня), Православна Церква святкує хрещення, і вода в цей час має особливу енергоструктуру – космічні енергії Козерога, Марса і Сонця надають їй унікальні властивості і зміцнюють ауру людини, тварин і рослин.

Духовно зрілий знак зодіаку Козеріг служить не тільки своєму близькому оточенню, але всій Землі і цивілізації. У цьому випадку він здатний виконувати завдання еволюції людства, будучи виразником і провідником колективних устремлінь, реалізатором доль. Тут вже висоти чоловіків або жінки знака Козеріг дозволяють стикнутися з вищими верствами свідомості — ноосферою, областю думки, світом архетипів, і тоді він може стати духовним Учителем, глашатаєм космічних законів.

У християнстві Різдво Спасителя людства-Ісуса Христа-відзначається в період проходження сонцем знака Козеріг.

Знаменитості – Козероги

1-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: Єлизавета Петрівна, Олександр I, К.Рокоссовський, І. Конєв, М. Цзедун, А. Садат.
 • Громадські та релігійні діячі: П.Третьяков, І. Лойола.
 • Вчені: М. Нострадамус, І.Кеплер, Я. Бернуллі, Л. Пастер, К. Кастанеда, Е. Ласкер.
 • Діячі мистецтва: К.Брюллов, К. Россі, В. Немирович – Данченко. Кабалевський, Д.Пуччіні, Р. Кіплінг, М. Дітріх.

2-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: К.Аденауер, Д. Маршалл, р. Ніксон.
 • Громадські та релігійні діячі: П. де Кубертен. Вчені: П.Кащенко, С. Корольов, І. Курчатов, І. Ньютон.
 • Діячі мистецтва: М.Балакірєв, А. Скрябін, Г. Уланова, Г. Доре, К. Чапек, А. Матісс, А. Азімов, Р. Стюарт.

3-й деканат:

 • Державні та політичні лідери: П.Румянцев, Б. Франклін, Г. Герінг, Г. Насер.
 • Громадські та релігійні діячі: А. Швейцер.
 • Вчені: П.Семенов-Тян-Шанський, С. Ковалевська, І. пе – Сталоцці.
 • Діячі мистецтва: А.Грибоєдов, К. Станіславський, В. Стасов, Мольєр, Д. Лондон.
Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар