Сонник математика, завдання наснилися. До чого сниться завдання уві сні вирішувати, бачити.

До чого завдання, математика, теорема сняться – сучасний сонник

Якщо вам сниться урок математики, на якому ви ніяк не можете впоратися з вирішенням задачі, то ви погано зорієнтуєтеся в складній обстановці, в якій скоро опинитеся. В результаті здійсните промах, приймете невірне рішення або просто поведете себе нерозумно.

Приснилося, що допомагали комусь вирішувати завдання – наяву ви правильно розставите пріоритети у вирішенні складних проблем: усунувши свої, ви не станете зв’язуватися з чужими.

Рішення завдань надзвичайної складності сниться до ґрунтовних перешкод. Якщо ви впоралися – все закінчиться благополучно, але в будь-якому випадку вам доведеться застосувати оригінальний підхід, використовувати незвичні для вас дії.

Якщо в сні ви побачили себе школярем, сіли вирішувати математику, задану додому, і побачили, що задано надзвичайно багато – це попередження про те, що ви плануєте непосильну кількість справ. Можливо, ви впораєтеся, але ціною нервового зриву.

Вчитель математики сниться, як заклик упорядкувати своє життя, внести в неї, як мінімум, подобу порядку.

Розмова з ним у сні передвіщає, що подібне завдання поставить собі хтось із ваших близьких, вас почнуть перевиховувати родичі або друзі.

Якщо розмова з учителькою математики відбувався в присутність знайомого вам людини (або він сам і виступав у цій якості), то саме ця людина і візьме на себе обов’язок привести вашу безладне життя в спокійне і рівне русло.

Приснився кабінет математики – це натяк на вашу педантичність і егоїзм. З першого погляду, ви все робите наяву правильно, але пильний погляд відразу розрізнить ваш тонкий розрахунок і намір робити тільки те і тільки так, як вигідно особисто вам.

Якщо в сні вам довелося здавати іспит з математики, можна з упевненістю припустити, що фатальне випробування чекає вас і в реальному житті.

Доводили уві сні якусь теорему – будете виправдовуватися, стверджувати очевидне, і вам це вдасться в реальному житті в тій же мірі, як і уві сні.

Якщо вас просять довести теорему, а ви до цього непідготовлені – наяву не виправдаєте чиїхось очікувань, уславитеся ненадійною людиною.

Приснилося, що намагалися згадати якусь теорему або її доказ в парі з кимось або навіть у великій компанії – вам не варто так довго і наполегливо намагатися показати всім і самому собі, що ви цілком самодостатні. Чим більше народу при цьому були присутні, тим сильніше обтяжує вас ця роль наяву.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар